رابین Lehner رسما افتادن.

این Blackhawks’ دفاع او هیچ نعمت — آنها بیش از حد نشان داد کمی خونسردی در چین یا شکیبایی در برابر تکانه — اما Lehner با اینحال اجازه پنج گل در دوره سوم به عنوان بازها از دست 6-3 به رنجرز در روز شنبه.

این بود که شاهین’ هفتم از دست دادن خود را در هشت بازی گذشته و Lehner چهارم از دست دادن خود را در آخرین پنج شروع می شود. صریح goaltender مجاز است چهار گل یا بیشتر در چهار نفر از کسانی که پنج شروع می شود و دارای یک .888 کلی صرفه جویی در صد بیش از آن span.

Lehner اولین رکود پس از پیوستن به شاهین می آید در یک زمان شگفت انگیز با تجارت مهلت سرعت نزدیک و موقعیت خود را به عنوان یک قریب الوقوع نامحدود رایگان عامل جلب توجه بیشتر.

Lehner گفت: در ژانویه هنگامی که بار خوب بود که او می خواست به “به دست آوردن برخی از احترام است که من فکر می کنم من شایسته” با بعدی خود قرارداد. Sportsnet را Elliotte فریدمن گزارش روز شنبه که او خواستار “اصطلاح است برای رفتن به یک مانع” برای Hawks.

در حالی که شاهین’ تصمیم با خود ستاره دروازه بان رشد می کند بیشتر و بیشتر پیچیده خود حذفی شانس رشد بیشتر و بیشتر روشن — به وضوح غیر محتمل است.

دفاع که تا به حال تا حدودی با هم برگزار شد با وجود Calvin د هان و برنت سیبروک جراحی است که در حال حاضر به سرعت تقسیم در درزهای. آدم Boqvist تلاش کرده است با شدت و قدرت به تازگی و اولیه بود defenseman مسئول چندین رنجرز گلزنان شنبه ؛ اسلاتر Koekkoek-Olli Maatta سوم جفت شدن خود را از دست داده انسجام بیش از حد.

اسمیت دست بهبود

هنگامی که زاک اسمیت بیش از نگاه و دید الیاس Pettersson گام بر او هفته گذشته در ونکوور اولین افکار دست پاچه شد.

“گفتم که خوب نیست,” او گفت: فکر بازگشت. “شما احساس می کنید یک اسکیت تیغه گام در دست خود را, شما می دانید آن را به نگاه خوب است.”

او انداخت او دستکش و hustled به نیمکت و پایین تونل فقط ضرب و شتم توده ها عقب نشینی به اتاق قفل برای دومین تنفس. به سرعت هر چند بازها,’ کادر پزشکی همراه تصویب خبر خوب.

“حق دور پزشکان قادر به بگویید که من آن را برای رفتن به خوب است. فقط چند بخیه’,” او گفت:.

این پارگی که “احتمالا یک میلیمتر از پایان فصل” تبدیل شده است به یک مسئله جزئی است.

“من فکر کردم او را شکست مچ دست خود را و یا چیزی است که ما واقعا نمی دانم در لحظه” Colliton گفت. “اما وقتی که شما شنیدن آنچه که اتفاق افتاده است و آن را نه یک وضعیت خوب. بنابراین بدیهی است که خوشحال است که آن را بیش از حد جدی است.”

اسمیت داده شد یک جدول زمانی از هفت تا 10 روز هفته گذشته است. او از دست رفته خود را در سومین بازی متوالی مقابل رنجرز — هفت روز پس از آسیب — اما skated خود را در سه شنبه و پس از آن شرکت کردند تا حدی در این تیم صبح اسکیت چهارشنبه.

دست خود ضبط شد تحت دستکش خود را در طول اسکیت, اما او گفت: آن را احساس بهتر است و او به نظر می رسد به احتمال زیاد به بازگشت به زودی.

Gustafsson تجارت وزوز

با وجود Lehner مبارزات اریک Gustafsson باقی می ماند به احتمال زیاد شاهین بازیکن و ستد می شود قبل از روز دوشنبه NHL گسترده مهلت تجارت.

حداقل چهار تیم نشان داده اند علاقه ای به حمله defenseman تا کنون در هر ورزشی را Craig Custance.

بازار در حال حاضر قوی برای defensemen. پادشاهان دو, دوم, دور میدارد برای الک مارتینز ؛ Canadiens رو دوم و چهارم سرآمد برای مارکو Scandella; کوسه کردم دوم و سوم سرآمد برای Brenden دیلون و سناتور کردم یک سوم طفیلی برای Dylan DeMelo.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im