ST. پل Minn. — پنهان در جایی در Blackhawks جناح دریک Caggiula ‘ وسایل امضا شده است عکس از جاناتان Toews — یک هدیه کریسمس از Caggiula عمه خود را در طول سال اول در دانشگاه داکوتای شمالی.

نه شاهین افسانه Jonathan Toews — داکوتای شمالی افسانه Jonathan Toews.

“می گوید:” موفق باشید در UND و تعداد “و یا چیزی شبیه به آن” Caggiula روز دوشنبه گفت:. “من آن را کردم در اتاق من هنوز هم آن را در خانه اما من حتی نمی دانم اگر او به خاطر انجام آن است.”

روز سه شنبه او جواب: هیچ Toews به یاد داشته باشید که امضای خاص عکس. اما شاهین کاپیتان قطعا آگاه است او مادر آلما ارتباط با زمان linemate.

“[بحث ما درباره] آنچه مربیان بودند مانند آنچه در برنامه بود و سپس در داکوتای شمالی” Toews گفت. “ما مشترک بسیاری از تجارب مشابه به طوری که آن را سرگرم کننده به یک پسر که در اطراف. بدیهی است که در محل به معنای زیادی به ما در هاکی تربیت است.”

داکوتای شمالی, هاکی, برنامه یکی از بهترین ها در این کشور تولید کرده تعداد زیادی از NHL standouts. از سال 2005 تا سال 2007 Toews بازی در کنار آینده NHL ستاره T. J. Oshie تراویس Zajac و جلب استافورد — و شد مربی توسط دیو Hakstol — در دو تیم که از آن ساخته شده به NCAA منجمد چهار.

Toews نیز به عضویت تیم کانادا در طول این سال مسابقات قهرمانی جهان در فهرستی در غیر این صورت تشکیل شده است تقریبا به طور انحصاری از کانادا بازیکنان تازه وارد. که جلب توجه از 12 سال Caggiula همسرم در خانه در تورنتو حومه.

“در بیشتر قسمت ها, همه بازی های برگزار شده در [لیگ هاکی کانادا] و من می دانستم که” Caggiula گفت. “گفتم که این بچه دانشگاهی و آنچه که در این مدرسه همه چیز در مورد?’ من آن نگاه کردن و فقط گفت: “یک روز اگر من می تواند بازی در دانشگاه, من می خواهم به بازی وجود دارد و به دنبال رد پای او.’ “

شش سال بعد که رویای او به حقیقت پیوست: بچه از انتاریو به رهبری بود به یک دانشگاه آمریکایی.

او تصمیم گرفت به پوشیدن شماره 9 از همان شماره Toews پوشیده بود و یک بخشی از هر دو Hawks شماره امروز (19 برای Toews و 91 برای Caggiula). در طول سال اول — نسبتا چالش انگیز یکی از تولید-عاقلانه — او دریافت که Toews هدیه ای که او را نگه داشته است از زمان.

کار خود را در زمان خاموش. در ارشد خود را در فصل 2015-16, Caggiula تا به حال 51 امتیاز در 39 بازی ها موفق به کسب یک قهرمانی ملی بود و به نام برجسته ترین بازیکن مسابقات NCAA با وجود بازی در همان خط به عنوان براک Boeser و نیک Schmaltz. او هنوز هم در رتبه سوم در مدرسه تاریخ در بازی برنده اهداف است.

Caggiula برک آوت راه اندازی یک جنگ مناقصه در میان 10 تیم NHL برای خدمات حرفه ای خود را. هاوکز یکی از 10 و مطمئن شوید به اندازه کافی Toews داوطلب خدمت سربازی بود به تماس و جذب Caggiula.

Toews به یاد داشته باشید, امضا, عکس, کند اما به یاد داشته باشید که تماس تلفنی — به ویژه به دلیل Caggiula در نهایت امضا شده با روغن صنعتی به جای.

تکه تکه همه کاره بال معامله شد به شاهین در فصل گذشته راه می رفت به اتاق قفل و پیدا غرفه درست در کنار Toews’ — که در آن باقی می ماند امروز. این اولین چیزی که هم تیمی های جدید خود پیوند می خورند ،

“حق دور او فقط مرا در زیر بال خود را و شروع به کمک به من,” Caggiula گفت. “من واقعا به او بگویید که او بازیکن مورد علاقه در حال رشد تا بعد از آن, اما من فکر می کنم او می داند که در حال حاضر و آن را به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است.”

Caggiula نگه می دارد در تماس با داکوتای شمالی برنامه از طریق رسانه های اجتماعی و قدیمی خود مربیان و عبور همراه تغييرات Toews. کسانی که به روز رسانی شده است بسیار هیجان انگیز به تازگی به عنوان UND را 2019-20 تیم در حال حاضر در رتبه شماره 1 در کشور — پیش از ایان میچل هفتم-رتبه بندی دانشگاه دنور تیم و اوان Barratt نهم-رتبه پن استیت تیم.

Caggiula و Toews نیز اغلب مبادله داستان خود را از روز به کالج است که با وجود نزدیکی دهه جدا کردن آنها اغلب کاملا مشابه است.

“ما در مورد بحث های مختلف میله که ما رفت و به” Caggiula گفت. “وجود دارد این رستوران که به نام فلفل قرمز است که یک جزء اصلی در داکوتای شمالی. بحث ما در مورد اتاق قفل و عرصه شهرهای مختلف است که ما می خواهم در بازی و همه آن نوع از مسائل.”

Caggiula بازگشت از ضربه مغزی کمک کرده است تا سوخت Blackhawks’ موفقیت های اخیر و تولید آمده است در کنار Toews.
AP عکس

یادآوری پاپ تا به طور منظم در NHL مدار بیش از حد. در آریزونا آنها متوجه چند طرفداران سبز UND ژاکت راه رفتن در اطراف هتل ها و عرصه.

و برای پنج شنبه شب بازی در خیابان های کنترل پنج ساعت رانندگی از پردیس, آنها پیش بینی, قابل ملاحظه مشارکت UND طرفداران بر اساس تجربه قبلی.

کسانی که طرفداران دیدم Toews و Caggiula نه تنها در این تیم است اما در همان داغ اول خط رانده شده توسط Dominik Kubalik اخیر انفجار و همچنین توسط Toews و Caggiula انکار شیمی. برای مثال پس از پیوستن به شاهین Caggiula است outscored مخالفان 22-16 در هنگام بازی با Toews. او شده است outscored 14-7 زمانی که در کنار او.

Caggiula سابق بت سازی از Toews تکامل یافته به احترام متقابل — اگر چه Toews آیا پرتاب برخی از نور دل jabs زمانی که او متوجه جمعه چگونه Caggiula تا به حال تحسین او.

یک بار به شوخی به پایان رسید هر چند او روشن ساخته است که داستان به معنای زیادی به او فقط به عنوان توسعه خود را در UND انجام داد.

“شما نمی فکر می کنم از خود را به عنوان داشتن یک تاثیر بر روی بازیکنان جوان مانند این که” Toews گفت. “اما بدون شک زمانی که من در دبیرستان [من] به دنبال بچه ها مثل ژاک Parise و جلب استافورد. شما برای نگاه کردن به آن دسته از بچه ها و قرار دادن آنها بر روی یک پایه. آن را سرد به فکر می کنم که شما در موقعیت که گاهی اوقات بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im