آدم Boqvist تا به حال فقط 5 زمانی که دانکن کیت شکست را به NHL.

پانزده فصل بعد کیت هنوز مهار این Blackhawks اول دفاعی جفت شدن — با Boqvist, 19 به عنوان شریک زندگی خود را.

کیت, 36, امیدوار به انتقال به Boqvist — همراه با کربی Dach و شاهین’ دیگر جوانان — عادات است که اجازه داده او را به حفظ عملکرد خود را بیش از 1,253 بازی.

“وجود دارد و واقعا وجود دارد جوان” کیت گفت: در هفته گذشته. “شما می توانید بگویید که آنها در حال حلق آویز کردن از برخی از چیزهایی که شما می گویید به آنها. بنابراین من سعی می کنم به خوبی تحت تاثیر قرار.”

آنچه اجازه داده است کیت خود را حفظ تعالی بسیار است از یک راز است. وسواس خود را با سلامتی و مراقبت از خود چیزی است که بقیه شاهین به خوبی آگاه است.

“او به نظر می رسد مانند یک حرفه ای در این راه او را نگه می دارد بدن خود را در شکل و راه او می خواهد به مراقبت از خود راه او تحقیقات اطلاعات فقط که برای به دست آوردن مزیت رقابتی,” پاتریک کین گفت. “این ممکن است چیزی است که ما در حال استفاده می شود. اما برای آن دسته از بچه ها در آینده برای سال اول خود را که می تواند کمک به آنها را به مرحله بعدی بیش از حد.”

“من قرار داده و من مطبوع در برابر کسی” کیت گفت. “این است که بسیاری از سخت دقیقه, اما من احساس می کنم خوب است. من قرار داده و در کار کردن یخ قادر به انجام این کار است.”

Boqvist صرف بیش از 70 درصد از زمان یخ در کنار کیت طریق اول 32 بازی به طوری که او قطعا در معرض شده است به سالمند مشاوره. و آن اتحادش را تغییر عادات خود را.

او با استفاده از “فقط در بستر دروغ در تمام طول روز” در طول روز در تاریخ هاکی. در حال حاضر او هنوز هم طول می کشد به طور منظم چرت — “من احساس می کنم خوب وقتی که من از خواب بیدار از آنها را,” او گفت: انعکاس بقیه جمعیت انسانی — اما او همچنین باعث می شود مطمئن شوید که به حرکت می کند.

پس از فرود در شیکاگو و پس از نیمه شب یکشنبه از شاهین گرفت دوشنبه ، اما Boqvist رفت تا پنجم سوم عرصه برای تمرین تیر اندازی, دوچرخه سواری به مدت 30 دقیقه و با قدرت و تهویه مربی پل گودمن.

که پس از او سالم ابتدا تنها برای دومین بار روز یکشنبه در وینیپگ با مربی جرمی Colliton گفت که او تا به حال “شده است به خوبی می بینم.” Boqvist سعی کردم به آن نگاه مثبت.

“شما هنوز هم می خواهید به بازی و کمک به پیروزی تیم اما من فکر نمی کنم آن بد بود برای من به یک روز دیگر خاموش,” او گفت:. “آن را به من کمک کند در طول راه گرفتن برخی از بقیه بیشتر.”

طول فصل و فرکانس ها واقع شده است چالش.

Boqvist بازی های برگزار شده تنها 54 بازی فصل گذشته با لندن شوالیه و حتی کمتر که قبلا در سوئد. قبل از همه ستاره او احساس خستگی ابتلا به او.

اما پس از آن ناگهان کیت خواهد بود در گوش او در حال عبور همراه راهنمایی.

“گاهی اوقات شما یک کمی خسته طول بازی اما شما رو به ذهنی قوی و فکر می کنم شما خسته نباشید” Boqvist گفت. “که بزرگترین چیزی که او به من آموخت.”

حتی زمانی که بازی به پایان می رسد, هنوز هم وجود دارد هیچ وقت به خسته: Boqvist نیز آموخته اهمیت postgame تمرینات از کیت.

تا کنون او به نظر می رسد مقابله با آن را با شوق و ذوق. اما ممکن است او نمی داند چه چیزی در انتظار او اگر کیت هر بگویم در این موضوع این offseason.

“این فقط شروع می شود خود را با تعهد به خود و مطبوع و در تابستان به ساخت یک پایه و اساس برای بدن شما” کیت گفت. “شما دیدن بچه ها, آنها واقعا نمی شروع تا زمانی که بعدها در حرفه خود و در زمان آنها 30, آن را واقعا جلب تا با آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im