CALGARY, Alberta — Dylan Strome دارای قد بلند قاب جامد در 6-3, 200 پوند, اما او نمی کند و استفاده از آن بسیار است.

بخشی از این دلیل است که مهارت های خود را او یک بازیساز نه یک چرخ و این کاملا خوب با Blackhawks. اما بخشی از آن است به دلیل Strome تمایل به غیر فعال شود بدون جن و او و هاوکز امید به تغییر این عادت.

“[من به] بود بی امان سعی کنید به بیش از همه جن” Strome گفت شنبه. “من تمایل به نظاره نشست و صبر کنید برای گردش اما در این لیگ شما رو به بعد از آن.”

Strome بود سالم ابتدا سهشنبه در برابر روغن صنعتی برای اولین بار از تجارت خود را به شاهین و بیرون آمدن از صف چهار بازی پس از بازگشت به آن است. او از دست رفته بود نزدیک به یک ماه قبلا با پيچ خوردگی مچ پا.

مربی جرمی Colliton گفت: در زمان آسیب نیست بخشی از این تصمیم به خراش و Colliton — این است که کسی که تصمیم می گیرد چنین چیزهایی — که ذاتا درست اگر او می گوید آن را به عنوان صرفا پیام-ارسال حرکت می کند.

اما Strome نمی تواند انکار کند حق خود را از مچ پا تا حدودی تحت تاثیر او.

“بالا مچ پا پیچ خوردگی چیزی است که رفتن به معطل شدن برای مدت زمان طولانی تقریبا تا زمانی که شما یک زن و شوهر ماه خاموش — بسیار زیبا تابستان,” او گفت:. “من می دانستم که به طور کامل به آینده. این تنها چیزی است که همیشه وجود دارد اما نه لزوما لطمه می زند و آن را فقط وجود دارد.”

Strome ذکر دو مثبت. او نه نیاز به نوار آن را قبل از رفتن بر روی یخ به تازگی به عنوان او تا به حال به هفته اول بازگشت و براندون سعد باقی مانده است مولد با وجود برخورد با همان موضوع است.

او همچنین می دانستند در حالی که نشسته در ادمونتون مطبوعات جعبه که مچ پا نبود چرا او وجود دارد — که به دلیل Colliton ناراضی بود با خود را بازی کند.

“من به وضوح نا امید و کمی از اطرافیانش دلخور کردن اما این نقطه از آن,” او گفت:.

به جای آماده شدن برای بازی در آن روز او به عنوان در غیر این صورت می شده اند و او تا به حال یک فرد فیلم-نقد و بررسی جلسه با کادر مربیگری. اصلی غذای آماده — تهاجمی تر.

“من لزوما یک مرد که بازدید بچه ها اما هیچ چیز اشتباه است با مالش پسر,” او گفت:. “چیزهای کوچک مانند است که آن کمک می کند تا در دراز مدت است. شاید دفعه بعد این [defenseman] می شود جن او فکر ‘این مرد ممکن است در پایان یک بررسی و ممکن است آن را بیش از. این چیزی است که من را با [مربیان].”

NHL رسمی takeaways آمار مشکوک است اما Strome غذای آماده را به طور متوسط کاهش یافته است از 0.60 در هر بازی در سال گذشته برای 0.44. بنابراین وجود دارد همچنین ممکن است برخی از شواهد آماری تعیین این منطقه نیاز به بهبود.

سپس دوباره Strome نبود اعتبار با هر takeaways در بازگشت خود را به صف روز شنبه در ونکوور اما او گفت که او احساس او “ایجاد چند” با او را تازه کشف کرد. Colliton نیز تا به حال چیزهای مثبت می گویند.

“حتی در آن روز, بدیهی است که او خوشحال نیست اما [او] حق ذهنیت تا آنجا که “من قصد دارم برای بالا بردن سطح'” Colliton گفت.

در روز شنبه با پیروزی یک بر شعله های آتش Strome افزایش پرخاشگری مجبور گردش پشت نت که او تغذیه به الکس DeBrincat در مقابل به درآمد اول خود را کمک کند پس از آسیب. اما او هنوز هم نشده به ثمر رساند پس Jan. 5 و این که امیدوارم در آینده آینده.

“[این مورد] به خاطر سپردن چگونه به نمره اهداف [چرا که] این در حالی است,” او گفت:. “شده است وجود دارد برخی از شانس. بنابراین اگر کسانی که رفتن و پس از آن من مطمئن هستم که من بازی با مقدار زیادی از اعتماد به نفس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im