Blackhawks’ از دست دادن ادامه راه در مقابل سرسخت اما Carlsson در اولین نقطه روشن

دالاس — این Blackhawks در بر داشت فضای سخت برای پیدا کردن در روز شنبه را 2-1 از دست دادن در برابر ستاره ها.

که تا حدی به دلیل همه چیز را با کلیک راست در حال حاضر برای آزمایش بازها در حال حاضر بازنده از هشت نفر از 10. اما آن را نیز تا حدی به این دلیل که میزبان ستاره ها را تبدیل به یکی از سرسخت دفاعی تیم در NHL.

“آنها یک تیم خوب در swarming در سراسر یخ, آیا آن را در forecheck خنثی منطقه دفاعی” براندون سعد گفت. “هر زمان که ما پا به حالت صاف در گوشه آنها swarmed ما و رفت و راه دیگر, بنابراین آن را دشوار می سازد در خودمان است.”

ستاره ها اجازه داده اند 157 اهداف این فصل یا در مورد 2.53 در هر بازی فقط برونز اجازه داده اند کمتر.

Goaltenders آنتون Khudobin (لیگ رهبر با .943 صرفه جویی در صد در 5-در-5) و بن اسقف (هفتم در لیگ با یک .922 کلی صرفه جویی در صد) بزرگ هستند دلیل.

بنابراین فوق العاده-underrated دفاعی هسته Miro Heiskanen جان Klingberg و Esa Lindell تکمیل Andrej Sekera و جیمی Oleksiak.

“آنها یک جانباز که می داند که چگونه به بازی و بالا و پایین صف” شاهین مربی جرمی Colliton گفت. “آنها رو بچه ها با شوق و دفاعی آگاهی است.”

که به بخل قطعا در اثر برابر بازها که تنها چهار گل به ثمر رساند (بدون خالی-netter) در سه نشست در برابر ستاره.

تنها Dominik Kubalik — با قدرت-بازی بازی انفجار ساخته شده است که خود محرومیت از بالا واحد تا چند هفته پیش به نظر می رسد حتی بیشتر غیر قابل توضیح — قادر به ضرب و شتم Khudobin در روز یکشنبه.

هاوکز ” قدرت بازی به پایان رسید 1-5 اما در واقع نشان داد وعده از جمله در طول یک تهدید (البته در نهایت بی ثمر) 6-در-5 توالی در دقیقه پایانی. 5-در-5 اگر چه بازدید کنندگان چاره: ستاره ها-شانس آنها را 30-12.

Carlsson آغاز بکار

Defenseman لوکاس Carlsson داشتن هرگز حتی تمرین قبل با شاهین نگاه ماهر و با اعتماد به نفس در خود NHL اولین.

لوکاس Carlsson نگاه مانند یک چاشنی NHL defenseman در اولین بازی خود در روز یکشنبه ،
AP عکس

زوج با کانر مورفی 22 ساله سوئدی بازی های برگزار شده نزدیک به 15 دقیقه و تحت تاثیر قرار با جن-توانایی حرکت و فعال چوب. خود را برجسته لحظه ای رسید که او برداشت سست جن چرخید اطراف یک ستاره مدافع و سرانجام به یک باز Kubalik در چین برای نزدیکی هدف است.

“او قاطعانه فیزیکی ساخته شده نقش skated جن” Colliton گفت. “او به خوبی برای خود.”

کارلسون گفت که او “شوکه” برای یادگیری شنبه خود تماس بگیرید و احساس عصبی در ابتدا اما به نظر نمی رسد به اخلال در عملکرد خود است. او ساخته شده یک جامد مورد برای بیشتر NHL زمان در سراسر بقیه فصل به خصوص اگر اریک Gustafsson و دیگران معامله می شوند دوشنبه ،

“من هنوز یک سال از قرارداد من, بنابراین من می خواهم به نشان می دهد آنچه که من می تواند انجام دهد” Carlsson گفت. “امیدوارم بازی چند بازی در اینجا و ببینید چه اتفاقی می افتد.”

کرافورد جامد دوباره

برای دومین مستقیم بازی کوری کرافورد آغاز شده و رابین Lehner سقوط کرده بود به پشتیبان وظایف — جذاب توسعه با Lehner نام گردش در تجارت حدس و گمان است.

کرافورد در ضمن به اتمام ستارگان آخر هفته. پس از توقف 42 43 عکس جمعه در برابر شکارچیان 35 ساله جانباز ذخیره شده 31 33 برابر ستاره اتمام تعطیلات آخر هفته با یک .961 صرفه جویی در صد.

او نه مجاز بیش از سه گل در هر بازی پس از تعطیلات و در حال حاضر صاحب یک فوق العاده .932 صرفه جویی در صد در گذشته خود 11 ظاهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im