طلوع آفتاب, Fla. — با برگشتی یک شوت برای Blackhawks چالش برای مربی جرمی Colliton شده است نگه داشتن بازیکنان خود را قفل شده است و با وجود نشستن به دور از جایی که آنها تصور آنها خواهد بود در جدول رده بندی.

که ناامیدی می تواند تلفات در روحیه اما Colliton می خواهد برای دیدن شاهین مراقبت به اندازه کافی به بازی سخت و بازی کردن در داخل سیستم خود را تا پایان. که به تنهایی نمی خواهد همیشه غلبه بر شاهین’ استعداد کسری, اما آن را می توانید آنها را نگه دارید از یک مارپیچ.

آنها نشان داد Colliton آنچه که او نیاز به دیدن در 3-2 در ضربات پنالتی پیروزی شنبه برابر پلنگ و مربی سابق Joel Quenneville.

“این چیزی است که ما در حال پرسیدن از بچه ها: نشان می دهد تا” Colliton گفت. “ما می خواهیم نتایج اما این همه در مورد چگونه ما انجام دهد. بیایید خودمان را در موقعیت برای دریافت نتایج است.”

بازی شواهد بود که بازیکنان او را بشنود. آن شده اند که یکی از آسان به تن در پایان یک هفته ای سفر جاده و طاقت فرسا در ماه است.

هاوکز به سختی هنری اما چه کسی اهمیت میدهد که در مورد دیگر ؟ این نیست عنوان تیم از دهه گذشته است. هر پیروزی یک خوب برای آنها در این نقطه است.

آنها در زمان یک 2-1 منجر شش دقیقه به دوره دوم — اهداف بودند یقه آبی تراشه ها توسط جاناتان Toews و دریک Caggiula کردن عکس توسط defensemen — و نزدیک به آن برگزار شد به پایان رسید. اما Panthers defenseman مایک Matheson گره خورده است نمره یک در یک با 1:28 چپ در قوانین و مقررات.

در وقت اضافه, اما, بازها,’ بهترین بازیکنان نشان داد که شن از شکوه و عظمت خود را روز. با کمی بیش از یک دقیقه در سمت چپ defenseman دانکن کیت ضربه یخ در پر خاطره به شکستن دو در یک است که می تواند به پایان رسید بازی.

دروازه بان کوری کرافورد تمام مقررات و اضافه کاری با 38 موجب صرفه جویی در 40 عکس. او پس از آن متوقف شد و هر دو اسکیت باز او رو در ضربات پنالتی و Toews و پاتریک کین به خاک سپرده شد عکس های خود را برای پیروزی.

“ما می خواهیم برای ایجاد برگشتی” گفت: Toews که تبدیل به اولین بازیکن در تاریخ NHL به نمره 50 در ضربات پنالتی اهداف است. “ما تحت فشار قرار دادند و یکدیگر را سخت در تمام طول سال. شده است وجود دارد بسیاری از برجستگی در جاده ها است . . . اما اعتباری برای این بچه ها در اتاق. من فکر می کنم وجود دارد خیلی بیشتر تجربه خیلی بیشتر بود.

“ما در حال آماده به بازی ما بهترین هاکی و من فکر می کنم در دو بازی گذشته بوده و خیلی مثال خوبی از آن است.”

در روز پنج شنبه بال Dominik Kubalik کلاه ترفند برداشته شاهین به یک پیروزی 5-2 در رعد و برق.

هاوکز شش امتیاز از نهایی وحشی-کارت نقطه در انتظار نتیجه در اواخر بازی روز شنبه بین جت و روغن صنعتی. وجود دارد چهار تیم بین آنها و آن نقطه است.

حتی با یک صفحه اصلی-سنگین برنامه به نظر می رسد بیش از حد در اواخر هاوکز را اجرا کنید. اما این تیم مصمم است به تعقیب.

“کاملا” Toews گفت. “این فرصت وجود دارد.”

هاوکز بازی خواهد کرد 11 از 15 بازی در خانه و 10 از خود گذشته 17 مخالفان در حال حاضر در خارج از حذفی میشه.

حرکت نزولی این است که آنها باید آن را انجام دهد بدون چابک بال اندرو شاو بعد از آنها حکومت او را برای فصل با یک ضربه مغزی. او می شده اند به خصوص مفید در یک زمان مثل این.

“بسیاری از شخصیت ها در اتاق پانسمان, دارای, بچه ها پاسخگو آنها را هل می دهد باعث می شود آنها را ناراحت کننده میکشد و آنها را به مبارزه کمک می کند تا برای آماده سازی آنها را به بازی” Colliton گفت: از شاو. “او می تواند گروه های درگیر و بدیهی است که ما از دست این.”

هاوکز نیز تعطیل مرکز زاک اسمیت که باید عمل جراحی برگشت جمعه.

بین کسانی که ضرر و زیان و بازیکنان آنها رسیدگی در تجارت مهلت هاوکز در حال تخلیه شده است. اما آنها مرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im