Blackhawks بازیکنان به اشتراک گذاری واکنش ها به NHL را اعلام جولای 10 اردوگاه آموزشی تاریخ شروع

در سطح NHL لوکوموتیو در ادامه به chug به آرامی به عقب نسبت به حالت عادی.

که قطار به یک ایستگاه جدید پنج شنبه: اعلام آزمایشی, تاریخ, جولای 10, برای 24 حذفی محدود تیم شروع به اردوگاه های آموزشی.

و در شیکاگو Blackhawks شد نهایی تیم حرکت خود را همه گیر رسانه ها مستند ساخت مدیر کل استن بومن مربی جرمی Colliton و سه بازیکن (پاتریک کین الکس DeBrincat و کانر مورفی) در دسترس برای مصاحبه پنج شنبه برای اولین بار در سه ماه.

اما با وجود هاله ای از پیشرفت و خوش بینی تورم در اطراف لیگ به طور کلی آن دسته از بازیکنان — کین در خاص — مشترک واکنش به جولای 10 تاریخ اعلام.

“NHL قرار دادن این تاریخ و فلان چیز و به عنوان بازیکن ما در حال گرفتن یک گام به عقب و گفت:” چرا این تاریخ به زمانی که ما واقعا توافق به هر چیزی نشده است؟'” کین گفت. “ما فقط می خواهم به احتیاط باشد.”

برای روشن شدن هر دو لیگ مقامات و بازیکنان NHL’ Association آیا موافق در جولای 10 تاریخ. اما روز شنبه اعلام شامل این نکته است که اردوگاه آغاز خواهد شد که بعد تنها اگر “پزشکی و ایمنی شرایط اجازه دهد و طرفین رسیده اند به طور کلی توافق بر سر از سرگیری بازی است.”

آن است که به طور کلی توافق است که هنوز هم شمار تعداد زیادی از موانع است. کین ذکر شده در قالب این پاییز را offseason (و offseasons است) تاریخ شروع 2020-21 فصل و احتیاطی و قرنطینه قوانین در آینده برگشتی به خصوص فشار دادن چالش است.

“من می خواهم به بازی هاکی اما شما می خواهید آن را به صورت عادلانه برای بازیکنان و همه درگیر” کین گفت: در زوم از شیکاگو خود را خانه. “این قلمرو ناشناخته با یک وضعیت شبیه به این — بچه ها می آیند از کانادا و اروپا; چه اگر کسی بیمار می شود? [ما] فقط می خواهم به نگه داشتن چشم بر روی توپ و مطمئن شوید که ما یک معامله منصفانه است. سپس ما می تواند نشئه به عقب می آیند.”

سفر تدارکات سوال است که در حال حاضر در خط مقدم.

با تمرین و امکانات در اطراف لیگ باز کردن برای به شش شخص جلسات آموزشی این هفته — هاوکز افتتاح پنجم-عرصه سوم در روز چهارشنبه و کین DeBrincat الکس Nylander و مالکوم Subban از جمله افرادی بودند که بلافاصله در زمان استفاده — بسیاری از بازیکنان شروع به مهاجرت به باشگاه شهرستانها.

کانر مورفی در میان Blackhawks که پیوست زوم تماس با رسانه ها پنج شنبه.
بن پاپ/آفتاب نیوز

بومن گفت: “پنج تا هفت” شاهین ماند در شیکاگو در طول همه گیر و او شروع به صحبت کردن تقریبا 15 نفر دیگر به طرح های خود را باز می گرداند.

خوشبختانه هر چند NHL و nhl on nbc مذاکرات نیست و تلاش بسیار با مسائل مربوط به حقوق و دستمزد که تا علنا و عاشق گرفتار MLB را سرگیری جنبش است.

و به همان اندازه encouragingly هر دو بومن و کین گفت: آنها را به صحبت نکرده هر بازیکن در هاوکز و یا در جای دیگر — که در هیئت مدیره با بازگشت به بازی هنگامی که امن است.

DeBrincat و مورفی, حداقل صحبت های خود هم صدا واقعا هیجان زده برای جولای 10.

“ما هنوز در حال توافق بر روی برخی از مسائل اما اگر ما که شانس دوباره همه را هیجان زده به بازی هاکی دوباره” DeBrincat گفت. “در نهایت به عقب بر گردیم روی یخ این چند روز گذشته واقعا سرگرم کننده برای من بود.”

“حتی از فقط یک آموزش جنبه به جدول زمانی خود را چگونه به سطح شیب دار تا همه چیز و چگونه به ارزیابی جلسات آموزشی خود را با قدرت و مربی و یا حتی در این یخ آن را به خوبی می دانم” مورفی اضافه شده است.

لیگ رسمی گاهشمار نمی کند و در عین حال گسترش گذشته که اواسط تابستان تاریخ اما انتظار می رود که اردوگاه های آموزشی را حدود سه هفته با دور مقدماتی سری — از جمله Hawks-Oilers matchup — در نظر گرفتن محل در اوایل ماه اوت.

کین DeBrincat و مورفی گفت: آنها قصد دارند رویکرد اردوگاه فرض کنید این اتفاق می افتد تقریبا همان است که در آنها عادی آنهایی که در ماه سپتامبر.

و در حال حاضر مربی خود را می توانید در تدوین و فرموله کردن یک طرح برای آن بیش از حد.

“این چیزی است که واقعا کار نسبت به: یک تاریخ” Colliton گفت. “شما می توانید شروع به کار عقب تا آنجا که آماده سازی ما می خواهید به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im