ایان میچل است و در نهایت به طور رسمی اضافه شده به Blackhawks’ دفاع.

این تیم را به دور-و-دور بالا چشم انداز که در تابستان گذشته رد NHL قرارداد ارائه به بازگشت به سال سوم خود را در دانشگاه دنور گزارش خود را امضا کرد ورود به سطح قرارداد با شاهین در روز جمعه.

هاوکز در عین حال از اعلام امضای اما این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط گروه نرم افزاری سپاهان ورزش و بعد از تایید توسط ورزشی.

21 ساله defenseman بسیار قوی شرط را NHL فهرستی از اردوگاه های آموزشی در فصل آینده است و باید با ارائه بسیار مورد نیاز استعداد و پتانسیل به واحد. او و آدم Boqvist با هم آهنگسازی آینده هسته شاهین’ پایان دادن به عقب.

شاهین مدیر کل استن بومن شده است باز در مورد حقایق است که به اعتقاد او Mitchell شد NHL-آماده ورود به این فصل گذشته است و او سعی به ثبت نام میچل در شاهین توسعه اردوگاه ژوئیه گذشته.

میچل اما بازگشت به کالج خود را به انجام برسانند کاپیتانی خود درس وظایف و دنبال یک قهرمانی ملی. پیشگامان بودند رتبه 5 در کشور از ورود خود را در کنفرانس مسابقات coronavirus همه گیر خود را تعطیل شود.

او گفت: خورشید بار در ماه ژانویه که او احساس فوق العاده از هاکی حال بهبود بازی خود را به عنوان به خوبی.

“من یک بازیکن تاثیر برای اکثر بازی ها” میچل گفت. “من کسی است که ایجاد جرم و کمک به تیم من را به نفع خود بازی. که قطعا یک چیزی که من بهبود یافته در این سال است. و دفاعی بیش از حد, من بازی در مقابل تیم های دیگر’ بهترین بازیکنان, بنابراین من یک کار خوب انجام داده و از محدود کردن خود جرم است.”

وی خود را یک تایمر خود فاصله کنترل و صبر خود را به عنوان مناطق خاص او می خواهم کار را بهبود بخشد.

تا به حال Mitchell بازگشت برای او 2020-21 ارشد سال او بوده است یک عامل رایگان قادر به ثبت نام با هر NHL تیم در تابستان آینده — یک واقعیت است که به بخش های زیادی از شاهین’ فن پایه ثابت اضطراب. اما میچل شرکت برگزار شد در تمام طول که او را پس از ثبت نام در این فصل است.

بومن باقی مانده است effusive در ستایش خود را از میچل هم با وجود تابستان گذشته snafu.

“او تحت سلطه این بازی که من دیدم در دنور در این سال” بومن گفت: در ماه ژانویه است. “این نشانه خوبی چگونه او را برای رفتن به انتقال به NHL. من فکر می کنم او بازی خطوط دقیقا چگونه ما می خواهم به بازی. او یک بازیکن سرگرم کننده به تماشای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de