تریل و grazers جویدن تا غرب ون اجرای دوره های آموزشی در مسابقه آخر هفته

نظر: بیش از دو روز برخی از سرزمین اصلی پایین تر بهترین دونده “گاو نر-dozed” راه خود را به پیروزی تبدیل شد و کارشناسی ارشد از 5K و 10K مراتع در غرب ون

دبرا کاتو از غرب ون اجرا خدمه سعی در روشن کردن mooood در روز شنبه زمانی که او نشان داد تا برای غرب ون Run 5K در یک گاو ، این واقعیت که او نمی برنده مسابقه بود moooot نقطه! گرد Kurenoff / Postmedia اخبار

شوکه نمی شود اگر پلیس در غرب ونکوور به خصوص آن جا که روح زد چند پا جلوتر از این مزرعه-مطرح jokester در طول روز شنبه در غرب ون Run 5K دنبال دبرا کاتو در این هفته به “کوره” در “پتی” wagon مورد که جالب گاو انتخاب صحنه و لباس.

آنها را توضیح دهد به مد در حال اجرا عکاس است که چون از او بسیار amooosing ساز و برگ آنها تا به حال به گوش دادن به هرگز پایان دادن به جناس ها و شنیدن آواز من: “بد گاو بد گاو whatcha رفتن moo زمانی که آنها می آیند برای شما!” به مدت 30 دقیقه و تغییر و سپس مرا می شنوید “شکایت” چگونه من calfs گرفتگی شد تا پس از خرد کردن که udderly مسابقه سرگرم کننده است. بله من شیر آن را و آن را دوست داشتم!

قبل از هر کسی “آنیتا” این مسابقه گزارش نیست در مورد گاو مداخلات یا ملکه های لبنی و یا نا امید گاو-مادها بلکه چگونه بیش از دو روز برخی از سرزمین اصلی پایین تر بهترین دونده “گاو نر-dozed” راه خود را به پیروزی تبدیل شد و کارشناسی ارشد از 5K و 10K مراتع در غرب ون.

برای روز شنبه 5K نتایج کلیک کنید در اینجا

برای روز یکشنبه 10 نتایج کلیک کنید در اینجا

Ayan Beisenbayev از غرب ونکوور ضرب و شتم 745 دیگران به 5K خط پایان روز شنبه در یک دنباله دار 15:04 — دو ثانیه جلوتر از ارمیا Ziak ونکوور و پنج ثانیه جلوتر از غرب ونکوور Natham Killam. بالا زن دان بود سارا Inglis از سوری که از آن در انجام موثر 16:55. Andrea Lee ونکوور شمالی شد دونده تا در 17:39 در حالی که مایا Baechler سوم شد و در 17:44.

الکس Gladley از ونکوور شاهین ورزشی باشگاه برنده پنج شنبه 10K در 31:43 ضرب و شتم 759 دیگران و در پایان 23 ثانیه جلوتر از کوکیتلام را برندان ونگ. جیمز Lamers, یک تیمی از Gladley بود سوم به طور کلی در 32:28. بالا زن دان و 27 کلی بود لیزا Brooking در 35:50 توسط ونکوور دونده کریستین Bant در 37:05 و کندال پل در 37:30.

برای من, شنبه,عکس, کلیک کنید اینجا

برای من یکشنبه عکس کلیک کنید در اینجا

روز شنبه بارید و برف قبل از مسابقه آغاز شده و در روز یکشنبه با ساعتهای سرچشمه رو به جلو آن را مه آلود و سرد اما پاک قبل از زمان مسابقه. و تشکر برای, جدید, تملق, دوره, وجود دارد تعدادی از PBs سریع بار و بدون قطار وقفه.

غرب ون اجرا خواهد شد مرحله سالانه آن تابستان اجرا (5K و یک مایل) در چهار شنبه, ژوئن 6و محبوب شمالی ون اجرا (5K و 10K) در چهار شنبه, سپتامبر. 27.

زیر چند سنگهای قیمتی دیگر از یک آخر هفته سرگرم کننده در غرب ون:


انجام دونده کارن مک کالو از ونکوور عرضه شادی و لبخند در روز شنبه در غرب ون و سپس جشن تولد خود را در روز یکشنبه. (گرد Kurenoff عکس)

شمع و سلامتی و ‘لعاب’ لبخند

کارن مک کالواز ونکوور بستنی و شیرینی بی شیرینی اجرای باشگاه شهرت بود و از اوایل صبح روز شنبه به تشویق داوطلب حلقه او سبیل Miler cowbell (آیا ما به ذکر کاتو لباس?), گرفتن عکس و نشان دادن او سرگرم کننده “من شیرینی بی شیرینی’ مراقبت از toque.

او همچنین خاطر نشان کرد من به نگه داشتن دست من کار کند از تپه ها و از آن لذت ببرید بدون توجه به آنچه.

مک کالو بود عالی 30 دقیقه pacer در شمال ون اجرا دو ماه های مهر تا پیش زمانی که او فریاد زد “با حداکثر سرعت دویدن, DAMMIT” من به عنوان من به سمت 200 متر نمادین اسکله در کشتی سازی تلاش برای رکورد اول من زیر 30 5K در سه دهه — و در نهایت آن را در 29:58!

“شرط می بندم شما هنوز هم به یاد داشته باشید که ویژه مسابقه” لبخند زد McCullough در روز شنبه. او درست است اما من نیز به یاد داشته باشیم که جمعه تولد او است و به طوری که صدها نفر از دیگر دوندگان با توجه به رسانه های اجتماعی خوردها. لذت بردن از کیک مامانی — و نگه داشتن خود را از چنگال تا کار شکر و تخم مرغ و از آن لذت ببرید بدون توجه به آنچه!


مکنزی Radomski, چپ, چرا عرق غریبه می خواهید را به عکس او در روز شنبه! هیچ مشکلی من که در همه زمان ها! (گرد Kurenoff عکس)

ورود و وبلاگ نویسی شما تصویر را دریافت کنید

مکنزی Radomski شد نما برای دیوار یا سد دریایی مدال عکس ها با دوستان سریع صبح روز شنبه پس از ارسال محترم 24:56 در 5K.

عرق کردن و تنفس سنگین و نفس نفس زدن این کاتب پیشنهاد یک عکس از سه نفر خواهد افزایش این وبلاگ.

“آیا این خط واقعا برای شما کار می کنند?” cracked Radomski که ممکن است تعجب اگر من حلال پس از وست ون اجرا عضو خدمه و وبلاگ نویس Bradley Cuzen فریاد زد: “چقدر شما برای پرداخت است که مدال گرد?”


این Bellevue Back Street Boys? اما این ونکوور شاهین ورزشی اعضای باشگاه ضربه تمام یادداشت ها حق در یکشنبه 10K. (گرد Kurenoff عکس)

آنها همه شاهین سریع

آن نگاه مانند یک گروه پسر مراسم به شش نفر از اعضای ونکوور شاهین ورزشی باشگاه مطرح شده در Bellevue Avenue برای عکس قبل از یکشنبه 10K.

شاهین که میزبان Summerfast 10K اجرای هر ماه ژوئیه در استنلی پارک تحت سلطه در روز یکشنبه.

در این عکس به عنوان مثال در اینجا چگونه شش بسته را از چپ به راست: Gary Nisbetچهارم به طور کلی 32:31; شان Wraith, 43 به طور کلی 37:38; جاناتان واکر22 به طور کلی 35:26; درو Nicholson, 12th به طور کلی 33:56; Kyle کیموراششم به طور کلی 33:12; و هانس Zimmerling17 به طور کلی 34:15.

شما خواهید دید که بسیاری از این افراد له ماه آینده ونکوور سان اجراهم در موج درست پشت نخبگان ناوگان.


یک روز پس از در حال اجرا کندتر 5K در استنلی پارک به دلیل مسمومیت غذایی, علامت جوان ساخته شده یک بهبود بزرگ و محترم 10K مسابقه در غرب ون. (گرد Kurenoff عکس)

دو مشکل از بیمار به نرم و صاف کردن

وجود دارد آیا این دو موضوع آخر این هفته در غرب ون — اجرا شنبه و یکشنبه دو پیراهن و دو مدال و رنگارنگ غرب ون اجرا بطری آب. بسیاری از مردم بود که اما برخی از زد در جای دیگر در روز شنبه و پس از آن 10K یکشنبه.

یکی از کسانی که دونده بود علامت جوانکه در تلاش حوادث’ شکلات داغ اجرا در روز شنبه در استنلی پارک و سپس غرب ون اجرا 10K در روز یکشنبه.

جوان که معمولا اجرا می شود 5K در 20 دقیقه و تغییر سنجش زمان 25:27 اما هنوز هم به پایان رسید دوم در گروه سنی خود است.

“مسمومیت غذایی واقعا به من می گوید:” جوان ساخته شده است که قابل توجه برای بازیابی یکشنبه در حال اجرا 52:48 10K. “که ترسناک بود فقط خوشحالم که آن را به سرعت پاک کردن. احساس متاسفم برای کسانی که تا به حال اجرا پشت من امروز و نگرانی در مورد احتمال عود” خندید جوان که فرار در مقابل من یکشنبه!


والتر داونی از لاینز گیت جاده دونده ثبت دو بهترینها شخصی این آخر هفته هر دو در آینده پس از جلسات عکس با دبرا کاتو. آیا ما می توانیم انتظار برای دیدن بیشتر در آینده ؟ (گرد Kurenoff عکس)

والتر راه های برنده شدن در معرض!

او در حال غرق گاو صحنه و لباس برای روز یکشنبه اما دبرا کاتو در بر داشت یکی دیگر از گوهر در او عظیم مجموعه کمد لباس.

هنوز مطمئن شوید که اگر والتر داونی از لاینز گیت جاده دونده است که به دنبال یک طلسم در هر زمان به زودی قضاوت خود را آخر هفته نتایج کاتو می تواند یک نامزد.

پس از mugging برای عکس ها در روز شنبه با کاتو در گاو کت و شلوار داونی بیرون رفت و فرار یک, شخصی, بهترین 18:13 5K به پایان دوم در 50 تا 59 گروه سنی است. یک روز یکشنبه پس از دیگری کاتو “بحث پپ” و عکس داونی زد, شخصی, بهترین 37:41 در 10K و برنده گروه سنی است.

لازم به ذکر است که پس از کاتو و من حمله کردند برای عکس ها در روز شنبه من با سنجش زمان من بهترین 5K از سال, اما روز یکشنبه, سحر و جادو عینک به من crawled شده به so-so 10K پایان و یک بطری آب و موز!


سرگرم کننده در اجرای بلاگر گرد Kurenoff و دبرا کاتو از غرب ون اجرا خدمه یک selfie مسابقه قبل از شنبه را 5K مسابقه. (J. D. Cottier عکس)

پایان خط خواهد بود تلاش دیگر دو آخر هفته آینده زمانی که من را در روز شنبه را روز سنت پاتریک 5K در استنلی پارک و روز یکشنبه Shamrock ‘n’ مسابقه (5K 7-miler و نیمه ماراتن) در برنابی دریاچه. وجود خواهد داشت سبز تم و لباس در هر دو (فکر می کنم ایرلندی!) و پنکیک و آبجو در منو است. باید بسیاری از سرگرم کننده shenanigans

باید اجرا …

[email protected]

Twitter.com/ohgord

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im