محاصره همچنان در Hastings کلارک در حمایت از مرطوب’suwet’en

Category: ونکورسان Comments: No comments

تقاطع هیستینگز و کلارک همچنان مسدود شده توسط anti-خط لوله معترضان در روز سه شنبه پس از جمع آوری یک روز پیش از آن.

یک پورت محاصره در شرق ونکوور ادامه دارد صبح روز سه شنبه در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ندارند. نیک PROCAYLO / PNG

یک پورت محاصره در شرق ونکوور ادامه دارد صبح روز سه شنبه در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.

تقاطع هیستینگز و کلارک همچنان مسدود شده توسط anti-خط لوله معترضان در روز سه شنبه پس از جمع آوری یک روز پیش از آن. به عنوان یک نتیجه, نزدیک, Clark, درایو ورودی به این بندر نیز بسته شده است.


ضد خط لوله معترضان بلوک شرق هیستینگز و کلارک رانندگی در طول صبح ساعت شلوغی در ونکوور., فوریه 25 سال 2020

نیک PROCAYLO / PNG

ونکوور پلیس باقی می ماند در سایت در گردهمایی مسالمت آمیز که در آن شرکت کنندگان تعیین شده بود تشک بادی و تخت یک شبه.

“ما خواستار هستند که خواسته های مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در حال ملاقات” می خواند یک پست در این محاصره را در Facebook صفحه.

“اشراف’ خواسته های روشن: ساخت و ساز در سواحل Gaslink خط لوله باید متوقف شود; RCMP باید برداشت از مرطوب’suwet’en اراضی و دولت RCMP و CGL باید احترام مرطوب’suwet’en قانون و حکومت.”

روز یکشنبه معترضان نیز به طور خلاصه مسدود مجموعه ای از آهنگ های راه آهن در نزدیکی Venables و گلن و روز دوشنبه یکی دیگر از محاصره متوقف West Coast بیان.

در ضمن یک اول ملت رهبر می گوید 14 نفر دستگیر شدند دوشنبه شب در یک محاصره خارج جدید Hazelton در خاک است که همسایگان مرطوب’suwet’en ملت است.

ارثی رئیس Spookwx از Gitxsan ملت گفت: سه نفر دیگر از ارثی ستاد بودند نیز به زندان برده شد به عنوان RCMP شکست تظاهرات در CN خط راه آهن در شمال بریتیش کلمبیا.

مشابه محاصره شد توسط Gitxsan در اوایل این ماه و حذف به عنوان نشان دادن حسن نیت در فوریه. 13 اما Spookwx می گوید اعتراض را از سر گرفت زیرا RCMP عمل نیست به سرعت به اندازه کافی به ترک مرطوب’suwet’en سنتی قلمرو که در آن یک گاز خط لوله در دست ساخت است.


تظاهرات حامیان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد مارس در هیستینگز خیابان در روز دوشنبه.

نیک PROCAYLO / PNG

روز سه شنبه محاصره ایجاد کردن حرکت از هفته مکان عمل را نشان می دهد و همبستگی برای مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در حال مبارزه با ساحلی GasLink پروژه خط لوله در شمال شرق B. C.

دلار 6.6 میلیارد ساحلی GasLink خط لوله است به گسترش از داوسون کریک به Kitimat و حمایت از 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر. هر یک از شوراهای امضا کرده است و سود توافق با این شرکت اطمینان حاصل است که کمک خواهد کرد که هر گروه کمتر متکی به بودجه فدرال.

مرطوب’suwet’en ارثی خانه ستاد می گویند خط لوله نمی تواند ادامه بدون رضایت خود را به عنوان آنها ادعا عنوان بیش از یک گسترده تر 22,000 کیلومتر مربع از قلمرو سنتی است که با عبور این خط لوله در مسیر در حالی که انتخاب گروه شوراهای کنترل کوچکتر رزرو زمین. مسیرهای جایگزین پیشنهاد شده توسط قبیله روسای اما CGL حفظ جایگزین شد امکان پذیر نیست و هزینه را افزایش دهد.

دادگاه احکام صادر شده به ساحلی GasLink منظور زمین مدافعان و حامیان و معترضان کردن سایت ساخت و ساز به طوری که کار می توانید در ادامه این احکام اعدام شده اند توسط افسران RCMP در هفته های اخیر و در نتیجه بازداشت.

CN راه آهن نیز صادر شده و دستور پس زودتر راه آهن راه بندان متوقف قطار و حمل و نقل در سراسر کشور است.

–با فایل های از کانادا مطبوعات

بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>