‘خون’: تکنولوژی باعث می شود Vin Diesel جدید مرد انجام همان چیزهای قدیمی

شما نمی توانید متوقف خون شما می توانید تنها امید برای مهار او.

خود چاقو و گلوله و نارنجک و بالا بردن سرعت کامیون ها را آهسته او را اما او فقط نگه داشتن آینده تا زمانی که حل و فصل است که نمره righted که اشتباه avenged که بی عدالتی است.

در واقع ممکن است وجود دارد تنها یک چیز در این زمین است که می تواند به توقف خون — و این که فیلمنامه را برای “خون.”

بله که انجام ترفند.

دیوانه وار پخته سرشار از سردرد القا سریع برش دنباله عمل و تنها نیمی به عنوان هوشمندانه آن خیالات خود “خون” بلند پروازانه است و به طور متناوب سرگرم کننده جزئی-لیگ قهرمان فیلم با Vin Diesel grunting و اش نشان راه خود را از طریق نقش عنوان در حالی که حمایت از بازیکنان اطراف او زین با بازی بیش از حد آشنا کلیشه-سرند بورس انواع.

تجلیل مدیر David S. F. Wilson و نویسندگان Jeff Wadlow و reald گاهی اوقات برای داشتن یک شخصیت در واقع سخن گفتن در برخی hackneyed عناصر طرح — اما به مراتب بیشتر افراد این است که فقط رفتن را از طریق حرکات به عنوان داستان می شود بیشتر از همیشه پیچیده و دشوار و تا کنون کمتر ارزش عاطفی ما سرمایه گذاری.

وجود دارد یک لحظه در “خون” که وین دیزل و روانی پسر بد هستند duking در حرکت آهسته. (من نمی خواهم به از بین بردن برخی از طرح تحولات نامگذاری دیگر بازیگر.) این به آنها می دهد هر دو این فرصت را به overact.

در حرکت آهسته.

دیزل است که مستقیما در محدود منطقه راحتی به عنوان ری پادگان یک رشته badass دریایی که انباشته از وحشتناک زخم مختلف تورهای وظیفه — اما ری همیشه موفق برای آمدن به خانه خود را عاشقانه, همسر, Gina (Talulah Riley). این چیزی است که او می گوید زمانی که او پذیرای او در خورشید چیزی با نقاط رنگارنگ عکس سمت راست از یک فیلم مایکل خلیج.

اما پس از آن یک شب واجب تیم از مزدوران کمین ری و جیان و آنها هر دو به قتل رسید.

و یا آنها ؟

ری از خواب بیدار در یکی از این براق, با تکنولوژی بالا, multi-داستان فوق العاده-راز labs ما را در فیلم است. با تشکر از نبوغ دکتر امیل Harting (گای پیرس) و تیم خود را از تکنسین های ری آورده شده است بازگشت به زندگی از طریق فوق العاده قدرتمند nanites تزریق به آنچه پس از او خون (از این رو نام خون).

اما بیشتر وجود دارد! ری در حال حاضر فوق العاده قوی و دارای قدرت بلافاصله به جوانی از سر گرفتن مرتب کردن بر اساس مانند سایبورگ در “نابودگر 2.” اما او حافظه خود را از دست داده و او را مجبور به نگه داشتن در زندگی همان روز (با برخی تغییرات) بارها و بارها مانند درو بریمور در “50 First Dates.”

بمکد به ری.

پیرس را دکتر Harting یک مشت نابغه است که همانند برنامه های تسلیحاتی به خلق خود. (هرگز شنیده ام که یکی قبل از.) آه و او تیتانیوم بازو که شامل پیشرفته ترین کنترل از راه دور شما تا کنون دیده ام. فقط با فشار دادن چند دکمه در سحر و جادو خود را بازوی Harting پیدا می ری هر نقطه در جهان و یا نزدیک به دستگاه تنفس زنده نگه داشتن Eiza Gonzalez K. T. چه کسی به ما گفته است “سابق نیروی دریایی شناگر” و گرفتن بیش از حد نزدیک — خیلی نزدیک من بگویم بله! — به ری.

اگر دکتر Harting تا کنون از دست داده است که از راه دور پسر خواهد بود و علامت است.

“خون” است بسیار جذاب و تاب در مورد نیمه راه از طریق, اما سپس آن را به گزاف sermonizing از دکتر Harting که یک مورد جدی از خدا پیچیده و پس از آوردن ری بازگشت به زندگی پس از دیگری اثرات لادن سریع-برش با صدای بلند و شگفت آور uninvolving عمل دنباله.

در زمان ما مرد/دستگاه خود را میبیند در زمان مفتخر ترشی از آویزان با یک دست از یک لبه از 50 داستان بالاتر از سطح زمین “خون” در حال حاضر ما داده یک فیلم اکشن خماری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im