Blue Jays به بازی در پیتسبورگ اگر ایالت پنسیلوانیا تصویب

تورنتو — تورنتو بلو جیز خواهد شد بازی در پارک PNC در پیتسبورگ اگر ایالت پنسیلوانیا تصویب آن دو نفر از مقامات آشنا با این موضوع گفت: آسوشیتد پرس.

توافق برای به اشتراک گذاشتن این ورزشگاه با دزدان دریایی در انتظار تایید دولت با توجه به مقامات صحبت کرد که به AP خواست نامش فاش نشود روز شنبه به این دلیل که آنها مجاز به صحبت می کنند پیش از این تصمیم دولت است.

کانادا را تکذیب کرد جیز آبی’ درخواست خود را به بازی در تورنتو به این دلیل که به طور منظم فصل برنامه نیاز به سفر مکرر به عقب و جلو از ایالات متحده, که در آن COVID-19 موارد در حال افزایش. کانادا پهن اپیدمی منحنی.

دزدان دریایی جمهور تراویس ویلیامز قبلا تایید مذاکرات به میزبان جیز آبی و صدا آماده به استقبال آنها را اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت. Blue Jays مدیر چارلی Montoyo گفت که او هیجان زده در مورد PNC گزینه پارک و دزدان دریایی مدیر Derek شلتون گفت که هیچ مشکلی با جیز آبی در حال حرکت در.

دزدان دریایی به رهبری سابق آبی جیز اجرایی بن Cherington.

Blue Jays مدیر کل راس اتکینز گفت: در این هفته تیم خود را بیش از پنج برنامه های احتمالی برای یک خانه ورزشگاه شد و در مذاکرات با تیم های دیگر. او کاهش یافته است به نام آنها.

اتکینز گفت: اگر آبی جیز نمی تواند پیدا کردن یک لیگ برتر پارک خود را سه گانه-A وابسته در بوفالو, نیویورک خواهد بود خود را به احتمال زیاد سایت برای بازی های خانگی است. اما بر اساس آنچه که بازیکنان می خواهند و همکاری آنها در حال گرفتن از سایر تیم ها و لیگ اصلی بیس بال اتکینز گفت: Blue Jays متمرکز در لیگ برتر پارک به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند امن است. او گفت: ایمنی و بهداشت اولویت بنابراین توانایی اجتماعی دور بدون متشکل از تیم های دیگر توانایی برای حفظ اجتماعی فاصله مهم است.

تورنتو آغاز می شود فصل در خلیج تمپا در روز جمعه برنامه ریزی شده است برای نخستین بار در خانه بازی در تاریخ 29 ژوئیه در برابر دفاع از قهرمان واشنگتن است.

این تیم تا به حال شده است با توجه به بازی بازی های خانگی در مرکز آموزش در Dunedin, فلوریدا, اما این است که در میان کشورهای که در حال virus نقاط داغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de