تیم کانلی مجموعه ای از داستان های کوتاه به خوبی به ارزش بلند کردن اجسام سنگین مورد نیاز توسط خواننده

تیم کانلی جدید کتاب داستان های کوتاه با عنوان تاشو. PNG

تاشو

تیم کانلی | ستاره جدید کتاب

$18, 179pp


“جهان مهمترین مرجع در, werewolves, خرید یک دست کت و شلوار جدید.” این خط قطعا یکی از عجیب و غریبتر کلامی fanfares یافت می شود در کانادا داستان به تازگی باز می شود یک داستان کوتاه با عنوان “Enantiodromia یا چیزی شبیه به آن.” بنابراین خواننده با نزدیک شدن تیم کانلی مجموعه تاشو است که در اطلاع از صفحه اول; این است که نمی تواند عادی داستان کوتاه حجم.

روسیه سیاست خارجی وینستون چرچیل یک بار مشاهده شد “یک معمای پیچیده در رمز و راز درون یک معما.” او زندگی می کردند به اندازه کافی بلند برای لذت بردن از تجربی داستانی کوتاه از براک دانشگاه کانلی او ممکن است وسوسه به اکو که plangent عبارت در جمعبندی این داستان ها در این مجموعه است.

در این جذاب و چالش برانگیز دوره جدید از ونکوور ستاره جدید کتاب کانلی صنایع دستی داستان با تمام baffling زیبایی استادانه ، جعبه پازل, روایت است که بصورت مورب اشاره و پیشنهاد می کنم به جای راست دولت خود را تم ها و توطئه. این کتاب که هرگز یک لیست از “خواندن آسان علاقه مندی ها” اما با وجود این گاهی اوقات-شدید تلاش مورد نیاز از خواننده این داستان به خوبی به ارزش بلند کردن اجسام سنگین گاهی اوقات نیاز است. با وجود حقیقی و پسامدرن عناصر این لذت بخش نگران کننده و گاهی اوقات screamingly خنده دار داستان.

گرگینه متخصص تنها آغاز است. در آن زمان گاهی اوقات ژولیده خواننده پس از اتمام این کتاب او معرفی شده است به یک طیفی ظهور که به نظر می رسد در اتاق هر زمان که راوی ساعت Red Sox بازی در تلویزیون به یک درمانگر است که مذاکرات مانند یک کارتون دزدان دریایی به یک خانه که پر از یخ زدگی پس از یک شخصیت مورد فلج تنهایی و یک پسر به نام والا با مزاحم عشق برای چوب شور.

خوش آمدید به تیم کانلی جهان. در یکی از شوخ داستان “یک مردم تاریخ” که جزئیات جناح جنگ و کشمکش قدرت در یک گروه سازمان یافته در میان مردمی زندگی می کنند که تحمل این نام مشهور وجود دارد رخ می دهد یک خط که ممکن است بهترین ضبط نویسنده رویکرد اساسی: “…. و مانند بسیاری از larks این یک کشیده پانچ در برابر تنهایی.” این نشان می دهد ترکیبی از فکری بازیگوشی و ترحم در تقریبا در هر داستان. آنها سرگرم کننده و پر از جدول دو طرفه در راه است که به یاد خواننده کانلی است که جیمز جویس محقق علمی روز ، و مانند جویس کانلی ارائه لحظات از حساسیت و انسانیت همراه با روایت سرگرم کننده پازل.

تام Sandborn زندگی می کند و می نویسد: در ونکوور. او از انتقادات و پیشنهادات خود را و داستان نکات در tos65@telus.net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im