Brandi Carlile, استیو Earle تیتر Burnaby, بلوز و ریشه های متحرک

Deer Lake جشنواره موسیقی گسترش به دو روز

برنده جایزه گرمی هنرمند Brandi Carlile و کشور یاغی افسانه استیو Earle تیتر این سال Burnaby, بلوز و ریشه های جشنواره است که گسترش یافته است که دو روز Aug. 7 و 8 در Deer Lake Park.

صف بسیار عمیق با خوبی است که سازمان نیاز به میخ سرپهن کوچک در یک روز اضافی. همراه با تمام روز بررسی در شنبه جشنواره امسال نیز از ویژگی های یک شب جمعه صف لنگر توسط ارل و حمایت گروه آمیلیا.


استیو Earle و آمیلیا بازی Burnaby, بلوز و ریشه های متحرک در Aug. 7.

کیم Stallknecht / PNG

همچنین هدف قرار دادن این مرحله جمعه شب Saskatchewan کشور خواننده تیغه جلو خیش دیوار و تورنتو سنگ-و-روح troubadour جرمی نژاد.

Carlile که موفق به کسب سه جایزه در سال 2019 Grammys آورده و خانه را با یک تفسیر از او ضربه شوخی است headlining شنبه صف.

یکی از موسیقی کشور را درخشان ترین چراغ های بومی از Ravenswood واشنگتن اضافه شده به صورت جایزه در ماه گذشته با یک جفت برنده در سال 2020 جوایز گرمی برای او تولید و آهنگسازی وظایف تانیا تاکر باز گشت در حالی که من Livin’ بود که نام کشور آلبوم سال.

دیگر اقدامات برنامه ریزی شده برای روز شنبه شامل هشت قطعه سنت پل و استخوان شکسته از آلاباما, Austin-بر اساس روانگردان روح سیاه Pumas فیلادلفیا bluesman پسر کوچک, گوتیک, کشور, خواننده آمیگو شیطان و ونکوور ریشه های خواننده Tonye Aganaba.

پرنده زود بلیط که 35 دلار (به علاوه هزینه) برای Aug. 7 و 50 دلار برای Aug. 7, فروش جمعه از طریق Ticketmaster و یا در Shadbolt مرکز هنرهای box office (6450 Deer Lake خیابان).

برای بیشتر اطلاعات بلیط بازدید از برنابی بلوز و ریشه های جشنواره در سایت www.burnabybluesfestival.com/tickets.

sbrown@postmedia.com

twitter.com/browniescott

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر