مسا, Ariz. – خیلی برای چشم انداز اغل گاو یا حشم sugarplums و باز گشت در برابر همه شانس برای براندون فردا.

که ممکن است کمی مغرور با بیش از یک ماه قبل از شروع فصل. اما وقتی فردا که نه تن به تن پس از 2018 همه ستاره رنج می برد یکی دیگر از آسیب های شکست در اردوگاه جمعه, آن به احتمال زیاد scuttled خود-شات شانس برای باز کردن فصل در زمان حداقل.

در حال حاضر توله آنها خواستار صدور “خفیف فوقانی قفسه سینه فشار” در سمت راست او (تبادل) طرف. او مجبور به قطع یک پرتاب جلسه جمعه.

در حال حاضر در یک کندتر تجمع برنامه نسبت به سایر کوزه در اردوگاه توله’ هنگامی که غالب نزدیک به حمایت خود برنامه کار می شود و مجددا روزانه برای تعیین زمانی که او می تواند سر یک پرتاب برنامه.

فردا که شد عامل رایگان در پاییز هنگامی که توله پرداخت 3 میلیون دلار برای خرید از سال سوم گزینه دو در سال 21 میلیون دلار قرارداد را کم خطر جزئی-لیگ معامله است.

فردا 35 گفت: زمانی که اردوگاه باز شد. با احتیاط خوش بینانه” در مورد موفق, بازگشت از ماه سپتامبر جراحی برای کاهش فشار عصبی در بیمار آرنج.

“من به دنبال این نیست که اعلام کند من هستم یا هر چیزی شبیه به آن و در عین حال او گفت:” پس از آن.

در نیم فصل او تن به تن برای توله او تحویل 22 صرفه جویی و یک 1.47 عصر.

قبل از آرنج آسیب است که در نهایت به پایان رسید خود را تا سال 2018 فصل (و 2019) او همچنین در حال صرف تکه های زیادی از کار خود را کنار آسیب به شانه آرنج ساعد مورب جلو و عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im