مارک’ بزرگترین مسئله ای است که خود را تغییر ارتباط با مصرف کنندگان

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

Opinium است باز کردن یک دفتر نیویورک به کمک آن ما مشتریان برندها و آژانس های اتصال بهتر با مصرف کنندگان است.

2020s مجموعه به یکی از هیجان انگیز ترین و سریع چند دهه هنوز و ما هیجان زده می شود بر روی زمین در نیویورک برای شروع آن است. ما ما راه اندازی نشان دهنده ادامه داد: گسترش جهانی ما قابلیت های.

به عنوان مشتری ما جیمی McCracken از پروتئین نوشت: ما در سال 2019 بیشتر متصل مارک گزارش: “بزرگترین فرصت و موضوع رو مارک های امروز خود را تغییر ارتباط با مصرف کنندگان است. در گذشته با نام تجاری-مصرف کننده ارتباط بسیار بالا-پایین برندها به طور کامل در کنترل آنها به عنوان تعریف شده و ساخته شده aspirational جهان است که مصرف کنندگان خود را به خرید بدون بیش از حد فکر می کردم. در حال حاضر ما شاهد یک تغییر در قدرت به طور فزاینده ای آگاه و مطلع شده افراد در حرکت به دور از کور وفاداری به مارک و شروع به کشف آنچه شخصا برای آنها مناسب است.

“ما در حال ورود به یک مصرف کننده-اولین چشم انداز که در آن روابط با مارک های همزیستی نه از بالا به پایین و بر اساس یک سیستم مشترک آرمان های و ارزش های متقابلا سودمند فعل و انفعالات. مصرف کنندگان انتظارات از برندها را به صورت تصاعدی افزایش یافته است. این افزایش انتظارات رانده شدن توسط سه کلید مصرف کننده تغییرات – تمایل برای اقدام حرکت به سوی تحقق خود و نیاز به ذهنیت.” اینجا بیشتر بخوانید.

Opinium دارای سابقه قوی از باز کردن قفل قدرتمند بینش برای کمک به مشتریان ما ارتباط بهتر با مصرف کنندگان ایستادگی و استراتژیک تصمیم گیری کسب و کار. ما در خیابان مدیسون نیویورک تیم است که به دنبال به جلو به حمایت از ما موجود ما مشتریان و کسانی که از سراسر جهانو همچنین ارائه خدمات به کسب و کارهای جدید و بخش های.

به عنوان کسب و کار به طور فزاینده ای تشخیص مقدار بحرانی خود را با نام تجاری خود شهرت و راه آنها برقراری ارتباط با همه ذینفعان Opinium فراهم می کند بینش ارزشمند و سخت هدف قرار دادن تحقیقات به اطلاع راهبردهای بهبود محصولات احیای تجربه مشتری در صنعت قانع کننده فکر رهبری و کمک به مارک های به دست آوردن سهم از صدای در به طور فزاینده ای رقابتی بازار. ما یک تیم از کارشناسان در محل در نیویورک و بیش از ده سال تجربه اجرای جهانی بینش مبارزات. ما هیجان زده برای دیدن آنچه که در دهه آینده نگه می دارد برای ما و مشتریان ما است.

اگر شما و یا خود را با ما جهانی و همکاران می خواهم به صحبت می کنند به ما و تیم ما فقط می گویند [email protected]

جیمز Endersby مدیر عامل شرکت Opinium

// در این مقاله برجسته

Opinium

ما کمک به مشتریان ما مهار قدرت بینش برای ساخت, رشد, ترویج و استراتژیک تصمیم گیری کسب و کار. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در www.mostconnectedbrands.com

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>