رکورد مخاطبان شده اند هجوم آوردند به سایت های خبری برای اطلاع رسانی های خود را تحت مستند. اما در حالی که مارک های جدید کار برای ارائه دقیق گزارش به خوانندگان اطلاعات غلط نیز حاکم است.

مارک های بیش از حد در حال پیدا کردن آنها نقش مهمی در ارائه دقیق و به موقع پاسخ را به نفع خود و حفظ اعتماد مشتری و به پرچم ‘جعلی coronavirus درمان” است که پیدا کردن راه خود را آنلاین.

جان باس, مدیر عامل انگلستان و شمال اروپا در Yext معتقد است که در جریان همه گیر است “بزرگ” موضوع اطلاعات غلط آنلاین.

“ما تبدیل شده ایم به شرطی که اگر ما سوال بپرسید ما باید پاسخ این شده است هرگز بیشتر لازم است از امروز” باس در مصاحبه ای توضیح داد فیلم درام دیجیتال تحول جشنواره است. “از آنجا که اگر شما فقط اجازه به بیرون رفتن برای اقلام ضروری شما می خواهید به می دانم که باز بار درست باشد – به ویژه برای آسیب پذیر خریداران.”

به عنوان یک تجربه جستجوی شرکت Yext شرکت کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که کاربر جستجو نمایش داده شد در مورد محصولات و خدمات پاسخ داده شده توسط مارک های پشت سر آنها.

باس سهام که فعالیت جستجو مربوط به خدمات ضروری مانند مواد غذایی و مدیریت پول رفته از طریق سقف در طول مستند. “ما دیده ایم یک 385 درصد افزایش از جستجو در سراسر بخش مواد غذایی. شده است وجود دارد و یک کاهش در جستجو برای رستوران ها در طول چند هفته گذشته” او می گوید.

یک بخش در تلاش برای عرضه به اندازه کافی دقیق اطلاعات بانکی و مالی است. “ما دیده ایم عظیم اوج در سوالات و جستجوهای برای تعطیلات وام مسکن و وام کسب و کار. این است که در آن بانک ها در حال مبارزه. چگونه شما می دانید اگر شما در حال گرفتن حق اطلاعات؟” باس می پرسد.

او اشاره می کند که با تماس با مراکز undermanned معمول راه به اطلاعات در دسترس مصرف کنندگان تحت فشار است. باس می گوید Yext شده است کمک به شرکت ها برای مقابله با این سنبله و آن را در بر داشت نقش مهمی اطمینان مردم می توانید با نام تجاری تایید پاسخ مستقیم از منبع در هر کدام از پلت فرم آنها با استفاده از.

“ما باید مستقیم یکپارچگی به تمام نقشه برداری, سیستم عامل, بنابراین ما می توانید مطمئن شوید که تمام اطلاعات ما از فروشگاه های درست همه در همه جا” باس گفت:. “ما در حال کار با مواد غذایی بزرگ زنجیره ای به کمک به آنها درک ما تکنولوژی و چگونه به بهترین آنها می تواند به روز رسانی اطلاعات.”

شما می توانید مصاحبه کامل را در اینجا و مشاهده مطالب بیشتر از درام دیجیتال تحول جشنواره اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im