برندها نیاز به در آغوش تغییر و عمل فرهنگی مربوطه راه در غیر این صورت آنها می توانند در معرض خطر بودن را فراموش کرده اید اگر آنها بیش از حد آرام هشدار, خلاق, مشاهیر

این بیماری همه گیر است و بدون شک تغییر مصرف کننده و فروشنده رفتار می کند اما تبلیغات هنوز هم باید یک تعهد برای تغییر جهان برای بهتر ؟ صحبت کردن به درام در طول انتقال دیجیتال جشنواره معماران و طراحان از نرم افزار Adobe VML Y&R و Publicis•فشار با نوک انگشت نگاه چگونه برندها را در پاسخ به بحران و نقش خلاقیت و تجاری هدف.

می تواند مارک های واقعا انجام بازاریابی برای خوب است ؟

Coronavirus دخالت کرده است با برنامه های بازاریابی و پیام و در نتیجه برندها نیاز به کار کردن راه مناسب برای پاسخ. “بسیاری از برندهای شده اند بسیار واکنش پذیر” می گوید: Publicis•فشار با نوک انگشت هنر مدیر ادی Crosland-چوب. او را تحسین صنعت مد برای سریع خود را دوباره تولید کالاهای لوکس به تجهیزات پزشکی و جمع آوری پول برای کسانی که در مقابله با بحران است. از LVMH به باربری به گوچی برای بولگاری این مارک های مد را به شدت به کمک به جامعه و مقامات بهداشت و کمک های مالی برای مبارزه با گسترش ویروس.

Adobe مدیر ارشد کسب و کار و توسعه مگ خزه نقل از فورد و Wieden+Kennedy را ضربه محکم و ناگهانی تصمیم به تعویض یک قطعه از برنامه ریزی رسانه ها و جایگزینی آن با پرداخت کمک مبارزات انتخاباتی به عنوان نمونه. “که اوایل ماه مارس” او می گوید. “پاسخ خود را فعال شد در روز [از مستند]. این احساس درست را انجام دهید. این نیز بزرگ برای نام تجاری و در خدمت یک هدف.”

Crosland-چوب نیز تحت تاثیر قرار با چه مارک های در حال تطبیق با عرضه خود را در پیشنهاد خود را به باقی می ماند مربوط به مخاطبان است. قابل شنیدن برای مثال ارائه کرده است صدها نفر از کتابهای رایگان برای مردم برای لذت بردن از در انزوا. Adobe سهام در زمان مشابه روش در نظر گرفته شده می گوید: بدون در نظر گرفتن زمان برای ارزیابی کار جدید سبک خود را خلاق جامعه و فشار از راه حل های خلاقانه با الهام از نیازهای خود را.

همه ما در حال مبارزه است اما شما در حال استقبال از تغییر ؟ چابکی کسب و کار و صحت در زمان بحران

“وجود دارد همیشه این بحث بودن چالاک می گوید:” VMLY&R نیویورک اجرایی مدیر خلاق سخت Kapadia. “اما آن را گرفته جهانی همه گیر برای برندها به درک که ما نیاز به شروع به گرفتن چالاک در عمل است.”

کار کردن چه نقش برندها را به نیاز ضروری است و چه پیام آنها می خواهند برای قرار دادن حتی بیشتر از آن. سرعت مهم است اما درک آنچه مصرف کنندگان می خواهند و یا نیاز می تواند با ارزش تر در دراز مدت. “شما باید معتبر می گوید:” Kapadia.

“اصالت می آید از آنچه با نام تجاری خود را همواره در مورد. شما هنوز هم نیاز به این باشد که اما همدلانه در مورد آنچه اتفاق می افتد در اطراف شما در مورد چگونه شما می توانید به طور طبیعی, مفید, مفید یا حتی سرگرم کننده در زمانی که همه چیز در اطراف شما به نظر می رسد ترسناک است.”

هیچ کس نمی داند چه مدت این بیماری همه گیر را گذشته و آنچه که اثر آن را در سراسر جهان اما Kapadia اطمینان بازاریابان است که این تغییر رفتار مصرف کننده برای خوب است. او توصیه می کند که کسب و کار نیاز به آغوش تغییر و در نظر گرفتن راه های جدید به عمل در فرهنگی مربوطه راه در غیر این صورت می تواند مارک های در معرض خطر بودن را فراموش کرده اید اگر آنها باقی می ماند بیش از حد آرام.

“همه استقبال از این فرصت که ارائه شده می گوید:” خزه. او خواستار این این اولین موج همه گیر و تخمین می زند که یک زمان وجود خواهد آمد برای هل دادن انواع مختلف پیام ها.

در میان Covid-19 نام تجاری داستان سرایی خواهد ما را از رفتن

“همه چیز ما در حال دیدن از سازمان ها در لحظه ای است که ضمن تشکر از کارگران ضروری; بلند, حماسه, موسیقی, تک گویی های صادقانه داستان سرایی بصری ، اما ما می دانیم که یک موج و تاریخ به ما می گوید که ما حرکت را از طریق آن وجود خواهد داشت طنز و تغییر در نحوه آدرس ما مردم است.”

مایل به ماندن بگیرید پیش از منحنی با مطالب جدید در حالی که باقی مانده مربوط و حساس به مصرف کنندگان احساس نیاز به برخی از تعادل پنل به توافق رسیدند.

“هر آنچه که شما انجام وجود دارد به این کرسی حس همدلی” می گوید: Crosland-چوب. “اما این بدان معنا نیست که ما باید به بدبینی. ما نیاز به relearn تن صدا و بفهمند که چه چیزی مناسب است. و این بسیار زیبا است. به طور سنتی زمانی که ما پاسخ دادخواستها ما باید تصفیه شده بهترین عمل اما این بیماری همه گیر خواهد شد نیروی معماران و طراحان را به فکر می کنم در خارج از جعبه.”

“وجود دارد یک فرصت برای شجاع بود و بدون تحمیل” می افزاید: Crosland-چوب مورد چگونه معماران و طراحان می تواند الهام بخش یک نام تجاری فرهنگی تغییر است. “این فرصت را به تغییر الهام بخش است. ما در حال حاضر به تغییر کل ما راه زندگی است. همه چیز متفاوت است برای ما; چگونه از آن استفاده می شود و آنچه که ما در حال استفاده می شود.”

اما او به یاد بازاریابان که همه برندها باید برای انطباق با پیام های خود را به ترکیب pandemic: “برخی از مصرف کنندگان نمی خواهند که بحرانی تغییر از مارک های مورد علاقه خود را; آنها نمی خواهند که تغییر فرهنگی” او می گوید. “مارک نیاز به فکر می کنم که آیا آنها می توانند از این فرصت استفاده کنید به بیشتر های فرهنگی تاثیر بر مخاطبان خود زندگی” و تصمیم بگیرید که آیا طنین با بحران در حال حاضر موثر خواهد بود دراز مدت.

این زمان برای یک خلاق برای دستیابی به موفقیت های صنعت ؟

شاید همه گیر می تواند طلسم آینده برای خلاق دستیابی به موفقیت و هموار کردن راه برای کار جدید روش های بین معماران و طراحان و مشتریان ؟ خزه را تشویق می کند برندها به “پاسخ به یک راه است که احساس می کند درست است به نام تجاری خود را.” Crosland-چوب فکر می کند که سن افزایش نام تجاری شفافیت نمی رفتن بی مورد است و خوش بینانه در مورد درس برندها می توانند یاد بگیرند.

برای Kapadia بازاریابان تولید نام تجاری به یاد ماندنی محتوا در طول این زمان پیروز خواهد شد. کسانی که می تواند موجب یک واکنش و یا قرار دادن یک لبخند بر روی مصرف کننده صورت خواهد بود به احتمال زیاد به خاطر مساعد است. او آمده توسط فصاحت درخواست برندها به نشان می دهد تا برای مصرف کنندگان خود را: “به من بگویید که چگونه شما می توانید در اینجا برای من نه فقط به من گفتن ‘ما اینجا هستیم.’ عمل آن است.”

مشاهده کامل ضبط از ‘خلاق دستیابی به موفقیت: آیا بازاریابی واقعا تغییر جهان ؟’ پنل دیجیتال در همکاری با نرم افزار Adobe سهام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net