شجاع را کارولین پاریس: ‘به طور مداوم مصرف همه چیز آنلاین است طاقت فرسا’

جهانی کار از خانه تجربه که شامل ظاهر بی پایان تماس های تصویری و مصرف مداوم محتوای آنلاین می تواند طاقت فرسا تجربه با توجه به شجاع مدیر خلاق کارولین پاریس.

صحبت کردن در طول درام دیجیتال تحول جشنواره به عنوان بخشی از آنچه را در قفسه کتاب خود را? سری پاریس گفت: “من هرگز شلوغ. بسیار واقع من مشغول به کار در اتاق نشیمن جایی است که من می خواهم که من شب بعد ذهنی به چالش کشیدن.

“در شجاع ما که کمی دقیق تر با قرار دادن در برخی از انواع مرزها از نظر اطمینان مردم نیست با قرار دادن جلسات در بیش از ناهار استراحت و تلاش برای محدود کردن ایمیل ها پس از 7 ساعت چرا که در غیر این صورت آن را فقط ادغام به این 24 ساعته در محل کار.”

پاریس توصیه پله به دور از تکنولوژی و شاید حتی تماشای Netflix “هر کس می خواهد به انجام یک زوم در شب و من دوست دارم که تمام و اتصال با مردم چون من کاملا یک فرد مردم. اما در همان زمان می توان آن را کاملا تخلیه به داشتن که مکالمه از طریق یک لپ تاپ بیشتر از روز است.”

گرفتن حیله گر و “رفتن, مدرسه خلاق” مانند گرفتن doodling, رنگ امیزی و یا مرتب سازی “مسائل متد” او هستند توصیه های دیگر برای کمک به ایجاد فضایی به دور از فن آوری است.

خواندن و گوش دادن

بحث های مورد علاقه خود را کتاب پاریس توصیه می شود مریم Portas’ ‘کار مانند یک زن: یک مانیفست برای تغییر” به عنوان یک قطعی خوانده شده برای این صنعت است. “به عنوان یک خلاق اگر شما می خواهید برای کار در تبلیغات به شما گفته به خواندن بسیاری از کتاب های کلاسیک که درخشان برای ایده های مفهومی و تفکر جانبی.

اما به عنوان یک زن خلاق شما نیاز به برخی از راهنمایی های عملی – و این کتاب می گوید تعداد زیادی از درخشان داستان در مورد زنان در این صنعت چگونه است که می تواند یک ابرقدرت. Portas به شما می گوید که چگونه در آغوش زنان بیشتر احساسی صفات می تواند واقعا یک چیز مثبت است.”

صحبت کردن در مورد او ادبی تجارب از جمله خواندن شعر با صدای بلند به شوهرش پاریس اضافه شده است که وجود داردs چیزی بسیار ویژه ای در مورد گوش دادن به یک شخص بگویید خود به خود داستان.

“من در حال گوش دادن به عاشق Theroux این” توسط Louis Theroux و نوع عملکرد است که او به ارمغان می آورد به تجربه صوتی درخشان است. من گوش به میشل اوباما ” شدن ” را به عنوان به خوبی. و من فکر می کنم آن را به کل داستان یک احساس کاملا متفاوت برای من چون شما از شنیدن راه او تا عاشقانه.”

در اینجا یک لیست از پاریسمورد علاقه کتاب ها از قفسه کتاب.

آنچه که اوs currently reading:

  • عاشق Theroux این توسط Louis Theroux
  • شدن توسط میشل اوباما
  • این Squiggly حرفه ای توسط سارا الیس و هلن Tupperware

او سه کتاب مورد علاقه:

  • خوش شانس ترین مرد زنده توسط John Cooper کلارک نشان داده شده توسط پیتر بلیک
  • این است برای رفتن به صدمه زدن به آدم کی
  • چگونه به پدر و مادر توسط, Philippa پری

او خواندن توصیه می شود برای این صنعت:

  • کار مانند یک زن: یک مانیفست برای تغییر توسط مریم Portas

شما می توانید مصاحبه کامل را در اینجا و مشاهده مطالب بیشتر از درام دیجیتال تحول جشنواره اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de