این فن آوری به رسمیت می شناسد نهنگ قاتل تماس و ارسال هشدار زمان واقعی به دریایی پستاندار مدیران که می توانید با استفاده از اطلاعات به سعی کنید برای جلوگیری از مضر برخورد بین نهنگ و عروق است.

جدید, هوش مصنوعی, فن آوری است که تشخیص نهنگ قاتل برای تلفن های موبایل در زیر آب می تواند کمک به محافظت در معرض خطر جنوبی ساکن نهنگ قاتل در Salish دریا. جوآن لوپز/اکو

جدید, هوش مصنوعی, فن آوری است که تشخیص نهنگ قاتل برای تلفن های موبایل در زیر آب می تواند کمک به محافظت در معرض خطر جنوبی ساکن نهنگ قاتل در Salish دریا.

این فن آوری به رسمیت می شناسد نهنگ قاتل تماس و ارسال هشدار زمان واقعی به دریایی پستاندار مدیران که می توانید با استفاده از اطلاعات به سعی کنید برای جلوگیری از مضر برخورد بین نهنگ و عروق است.

“وجود مناطق خاص که در آن کشتی حملات بیشتر از خطر مانند فعال عبور و باریک انقباضات بنابراین اگر ما می دانیم که نهنگ ها در حال رفت و آمد به آن منطقه است و ما می دانیم وجود دارد نقلیه ترافیک رفتن به آن منطقه را ما می سازیم مناسب مردمی و آنها پس از آن می توانید صبر کنید برای رفتن به فعال عبور” گفت: پل Cottrell, یک پستاندار دریایی هماهنگ برای شیلات و اقیانوس کانادا.

کاهش جنوبی ساکن نهنگ قاتل جمعیت چهره تهدیدات برای بقا است که شامل کشتی اعتصاب, کمبود طعمه, آلاینده ها و آکوستیک و جسمی اختلال می گوید شیلات و اقیانوس کانادا.

سه نهنگ مرده در 2019 آوردن جمعیت خود را به 73 با توجه به مرکز نهنگ تحقیقاتی در واشنگتن است. این مرکز تحقیقاتی اعلام کرد یکی دیگر از نهنگ از دست رفته در این هفته به دلیل حیوان نشده است دیده می شود در بیش از پنج ماه است.

جدید سیستم هشدار — همکاری مربوط به شیلات و اقیانوس ها, کانادا, گوگل و مستقر در کالیفرنیا غیر انتفاعی انبوه اتصال به شما کمک می کند پیگیری orcas در زمان واقعی است.

نهنگ برای تلفن های موبایل توسط یک دوجین زیر گوش دادن به ایستگاه های متمرکز در جنوب ساکن نهنگ قاتل’ بحرانی زیستگاه. قبل از گوگل و انبوه اتصال درگیر شد, مقامات متکی در livestream از صدا کردن زیر آب میکروفن که تا به حال به نظارت بدانید که در آن نهنگ شد.

زمانی که Cottrell شنیده در مورد گوگل, هوش مصنوعی که آموخته بود به تشخیص گوژپشت تماس در ایالات متحده او فکر کرد که: “این همان چیزی است که ما نیاز داریم. ما نیاز به این سیستم اطلاع رسانی.”

Cottrell و دیگر شرکای کلیدی در حال حاضر دریافت هشدار به تلفن های خود را در زمان واقعی زمانی که یک نهنگ قاتل صدا است تا با یکی از آنها گوش دادن به ایستگاه های شناسایی شده توسط فن آوری.

گوگل با استفاده از 1800 ساعت از مشروح ضبط صوتی ارائه شده توسط شیلات و اقیانوس کانادا برای آموزش یک مدل ماشین برای تشخیص صدای یک نهنگ قاتل و تشخیص آن از صداهای دیگر. تکنولوژی گوگل شامل دولت از هنر تصویر طبقه بندی برای طیف نگاره تصاویر که به صورت بصری نشان دهنده صدا.

سیستم تغذیه داده های صوتی به انبوه اتصال رابط وب است که می فرستد اطلاعیه ها به طور مستقیم به Cottrell تلفن همراه.

غیر انتفاعی در حال حاضر توسعه یافته آکوستیک نظارت سیستم تشخیص صدای اره برقی و وسایل نقلیه در جنگلهای انبوه و ارسال زنده هشدار به شرکای خود در تلاش برای جلوگیری از غیر قانونی زدایی.

هشدار نشان می دهد که در آن نهنگ ها در زمان واقعی و اجازه می دهد تا دریایی پستاندار مدیران برای تعیین جهت آنها در حال سفر در زمانی که آنها در حال شناسایی بیش از یک ایستگاه در شبکه.

Cottrell گفت: این فن آوری را بهبود توانایی خود را برای نظارت بر مجروح و مضطرب orcas ضروری است که برای ارزیابی سلامت خود را.

آن را نیز می تواند اثبات مفید در صورت نشت نفت.

“آن وجود دارد نشت و شما می دانست که این مسیر شما می توانید در مقابل آن و جلوگیری از حیوانات از وارد شدن به آن منطقه” Cottrell گفت.

این برنامه ممکن است قادر به شناسایی سه های مختلف غلاف جنوبی ساکن نهنگ قاتل در آینده چیزی است که تنها تعداد کمی از افراد می تواند انجام دهد Cottrell گفت.

“اگر کارشناسان قادر به تشخیص آنها تنها با گوش دادن به تلفن های موبایل پس از آن وجود دارد یک فرصت واقعا خوب است که ما می توانیم به خوبی با هوش مصنوعی به دلیل این بدان معناست که وجود دارد این است که برخی از کیفیت صدا است که تشخیص” گفت: Julie Cattiau یک مدیر محصول در مقر گوگل در مانتین ویو کالیفرنیا.

regan-elliott@timescolonist.com

— با فایل های از کانادا مطبوعات

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im