‘نفس’ تیفانی Studios پنجره پرده برداری می شود بعد از این سال در موسسه هنر شیکاگو

برای یک قرن 48-پنل شیشه پنجره loomed بیش از یک رود آیلند کلیسای جماعت آن, فانتزی, پالت, صورتی, بنفش, آبی شب و تعداد بیشماری از رنگ های دیگر کاهش نور از طریق سال.

در حال حاضر تیفانی Studios پنجره نشسته در زیرزمین موسسه هنر شیکاگو که در آن یک تیم از هنر مرمت کارشناسان قوز بیش از تکه های پراکنده به آرامی شستشو دور دوده و آب بندی ترک های کوچکی.

در ماه سپتامبر پنجره — پس زمینه برای یک جماعت ده ها تن در کلیسای جامعه مشیت خواهد دیده شده توسط یک برآورد از 4400 نفر روزانه هنگامی که آن را انتظار می رود رونمایی شود در بالای موسسه هنر را پله بزرگ است.

حتی در یک شهر است که خانه را به بسیاری از دیدنی های تیفانی شیشه از جمله موسسه هنر خود Hartwell یادبود پنجره نادر است.

“این کاملا فقط یک نفس گیری کسب” بوده Sarah Kelly-Oehler زمینه McCormick صندلی و متصدی هنر آمریکایی در موسسه.

تیفانی Studios “خانه شیشه ای” در تاج, New York, تولید برخی از 5000 ویندوز در آغاز قرن 20 از طریق اواخر دهه 1930 اما بیشترین نمایش داده شده صرفا گل یا مقدس تم کلی-Oehler گفت. موسسه کسب جدید نشان می دهد یک روبان مانند پاشش آبشار به یک استخر احاطه شده توسط پوشش گیاهی سرسبز. مبهم و مه آلود آبی قله نیوهمپشایر سفید کوه loom در پس زمینه. آن را طراحی شده توسط اگنس F. Northrop این استودیو’ پیشرو در چشم انداز پنجره طراح.

پنجره در اصل نصب شده در این کلیسا در سال 1917 ادای احترام از اهل مریم Hartwell که شوهرش فوت کرده و شش سال قبل.

اوان Howard, کلیسای فعلی کشیش نمی تواند نظر رسیده است. این موسسه به نقل از هاوارد عنوان کرد و گفت: “جماعت ما تصمیم به پیدا کردن یک خانه جدید برای پنجره که در آن می تواند تجربه گسترده مخاطبان عمومی است که شامل دانشمندان و هنرمندان و بازدید کنندگان از سراسر جهان است. کلیسا با نزدیک شدن یک تعداد مختلف musuems و در نهایت انتخاب موسسه هنر شیکاگو به عنوان موسسه آل برای مراقبت و نمایش پنجره.”

پنجره وارد در شیکاگو در ماه جولای سال 2018 است. پس چرا آن را تا زمانی که به مکان مورد آن ؟

“ما می خواستیم در یک محل که در آن ما تا به حال شرکت برنامه ای برای نصب پنجره و ما نیز در حال نزدیک شدن به اتمام حفاظت در پنجره” کلی-Oehler گفت. “بازدید کنندگان به موسسه هنر بسیار به زودی شروع به دیدن فعالیت در رفتن در اطراف نصب و راه اندازی. آن کلمه ما می خواستیم به خارج.”

Kelly-Oehler نشان می دهد چقدر این موزه پرداخت شده برای این قطعه گفت: “ما همین حالا فاش کردن اطلاعات در مورد آثار هنری ارزش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر