جوانه Billiken لغو رژه برای اولین بار در 91 سال سابقه

شیکاگو ترین معشوق نزدیک-از-تابستان رویداد جوانه Billiken رژه لغو شده به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. بزرگترین آفریقایی رژه در ایالات متحده تنظیم شده بود به صورت Aug. 8.

با توجه به یک گزارش ABC7Chicago.com این رژه به جای جشن خواهد در یک hourlong تلویزیون ویژه “جوانه Billiken: جشن سال 91” است که در 1 p. m. Aug. 8.

در سراسر کشور مشهور رژه یک سنت سالانه برای نسل شیکاگو خانواده امتداد دو مایل در امتداد دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور درایو را از طریق Bronzeville به واشنگتن پارک. ده ها هزار نفر از تماشاگران حضور در رژه هر سال به اوج خود رسید با یک back-to-school جشنواره/پیک نیک در پارک جشن آموزش و پرورش, سیاه, فرهنگ, رقص, موسیقی, مواد غذایی جامعه ،

“جوانه” یکی از معدود حوادث تابستان است که در آن بسیاری از این شهر راهپیمایی گروههای رقص نمایشنامه و عملکرد گروه داده شد یک پلت فرم به نمایش گذاشتن استعدادهای خود را.

استلا Natufe ویژه رویدادها و روابط رسانه ای هماهنگ برای ساحل جنوبی تمرین تیم, به یاد اولین بار که او انجام شده در این رژه به عنوان یک 13 ساله با مته تیم. علائم این سال تمرین تیم 40th anniversary و Natufe به دنبال به جلو به مشارکت در رژه. .

The South Shore Drill Team performs while marching during the Bud Billiken Parade in 2007.
ساحل جنوبی تمرین تیم انجام می دهد در حالی که راهپیمایی در طول جوانه Billiken رژه در سال 2007.
خورشید بار فایل

“شما ارائه چیزی جدید; همه در حال انتظار برای دیدن تو” Natufe گفت. “ما می دانیم که ما باید آن را به خاطر جوانان ما کار بسیار سخت است. [جوانه Billiken رژه] برجسته از تابستان خود را. ساحل جنوبی تمرین تیم انجام می دهد در طول سال و راهپیمایی در سراسر غرب میانه. [مته اعضای تیم] همیشه به جلو نگاه به آینده بازگشت به خانه و نمایشگاه برای دوستان و خانواده خود را. قادر به انجام است که در این سال است نوع ناامید کننده بود اما من اعتقاد دارم که هر کس درک شرایط است.”

رژه بود که شرکت تاسیس شده توسط رابرت Sengstacke ابوت بنیانگذار شیکاگو مدافع ایجاد بخش کودکان در تاریخی سیاه و سفید روزنامه بلبرینگ نام داستانی, ویرایشگر “جوانه Billiken.”

برخی از رژه مهمان از طریق سال گنجانده شده است, باراک اوباما, Michael Jordan, اپرا وینفری و Chance the Rapper.

Myiti Sengstacke-برنج, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت شیکاگو مدافع موسسات خیریه سازمان است که تولید رژه هر سال خاطرات خوشی از اولین Billiken رژه و پیک نیک به عنوان یک 3 ساله. او را درک سطح ناامیدی بسیاری از Chicagoans باید در مورد لغو. رژه موضوع در سال جاری هنرهای نمایشی و مسائل آموزش و پرورش.

“این شگفت انگیز بود. من به یاد داشته باشید از دیدن Bozo [دلقک] چرا که او بود که همیشه در رژه” Sengstacke-برنج گفت. “این هیجان انگیز ترین زمان از سال است. این همیشه خوب است حتی امروز و ما همیشه به جلو نگاه به آن است.

“پس بدون که [رژه] شما می دانید که ما نمی قادر خواهد بود برای کمک به بچه ها. بنابراین هر سال ما را دور حدود 30 ، 000 $به $40,000 در بورسیه [از طریق سازمان جوانه Billiken برنامه بورس تحصیلی]. و بنابراین ما فقط تا به حال آمد تا با راه های خلاقانه برای هنوز هم ارائه پشتیبانی و آموزش و پرورش.”

Ald. پت Dowell (3) که بخش شامل رژه مسیر و پیک نیک گفت: او نیز نا امید در مورد لغو اما درک این تصمیم است.

“این مایه تاسف است که جوانه Billiken رژه قربانی coronavirus همه گیر است و جوانان ما نمی خواهد این فرصت را به ماه مارس و انجام برای خانواده و دوستان خود را در امتداد تاریخی شاه درایو” Dowell در بیانیه ای گفت. “بهداشت و ایمنی باید اولویت ما به عنوان افرادی هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این ویروس بی رحم.”

Heavyweight boxing champ Cassius Clay (aka Muhammad Ali) rides in the Bud Billiken parade on the South Side in 1966.
بوکس سنگین وزن قهرمان Cassius خاک رس (با نام مستعار محمد علی) سواری در جوانه Billiken رژه در سمت جنوب در سال 1966.
آپی/فایل

LeDaryl Billingsley اول رفت و به رژه با خود و عموزاده به عنوان یک دختر 11 ساله. سال بعد او به ارمغان آورد او دو پسر به رژه و پیک نیک با کارفرمای خود Groupon که تا به حال شناور در رژه سال گذشته است. Billingsley که پدر این است که از این منطقه گفت: او می خواست پسر خود را به تجربه آنچه در آن مانند برای شرکت در رژه تاریخی.

Natufe معتقد است رژه و پیک نیک آیا تا به حال یک معنی خاص به دیرین سمت جنوب ساکنان این سال در نور گیر های اخیر ناآرامی های اجتماعی و اهمیت این سنت دیرینه.

“این رژه را نشان داده ایم که کل جهان قدرت از مردم” Natufe گفت. “من فکر می کنم پرنیان از رژه — انرژی — همیشه وجود دارد . . . اما من فکر می کنم در این سال پرنیان می شده اند کاملا متفاوت است. این شده اند که ما نسخه BET Awards اما در [مارتین لوتر] پادشاه درایو. ما شده اند که نمایشگاه ما بهترین و غرور شده اند وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *