نظر: 2019 شد و یک سال بزرگ برای فیلم های ورزشی, اما فورد در مقابل فراری بود برنده روشن

هر کسی که رانده خودرو با یک چوب دستی تغییر می تواند مربوط به راش — خالص پاپ از آدرنالین می آید که از دنده بالا یا پایین به خصوص در یک حرکت سریع خودرو. این دقیقا همان احساسی را که به ستون فقرات-سوزن سوزن شدن احساس پیچ قبل از بزرگ رک و بی پرده که تعریف فورد در مقابل فراری, بهترین, ورزش, فیلم های 2019.

رابطه بین انسان و ماشین است که می یابد خود را استعاره بصری در راننده و چوب تغییر اشاره شده است وقت و زمان دوباره در طول دو ساعت و 32 دقیقه فیلم بر اساس داستان واقعی از آمریکا مسابقه ماشین طراح کارول شلبی و دست خود را برداشت راننده خویی بریت کن مایل است.

اگر چه ما در حال معرفی به رودخانه Raceway بین المللی در کالیفرنیا و شهر ساحلی دایتونای بین المللی جاده سریع السیر در فلوریدا, داستان است همه چیز در مورد شرکت های بزرگ اختلافات سلسله مراتبی, سیاست, شخصی شیاطین و سرکش غرور ساخته شده است که در سال 1966 در حال اجرا از یاد 24 ساعته نژاد در لومان فرانسه یکی از قابل توجه ترین در مسابقه اتومبیل رانی, تاریخچه.

زیر جهت James Mangold های فیلمبرداری Phedon Papamichael و تیغ تیز ویرایش فیلم اندرو Buckland, مایکل McCusker و خنجر Westervelt فورد در مقابل فراری به ما طول می کشد در داخل فورد GT40 Mk من که به پایان رسید در یک رفت و برگشت از سه موقعیت در لومان در سال 1966.

شدید, نزدیک یو پی اس از راننده مایل به تغییر به عقب و جلو از عرق صورت و پرچ چشم خود را به مطمئن شوید که دست روی کلاچ — استفاده می شود بارها و بارها به ما به عنوان نزدیک که ممکن است به RPMs و قوانین فیزیک است که خودرو مسابقه پیگیری بی پایان با سرعت.

به رهبری دونالد سیلوستر پل مسی, دیوید Giammarco و استیون مارو صدا گروه مهندسین 37 میکسر بوم اپراتور فولی هنرمندان و سردبیران را به بقیه انجام دادن فورد در مقابل فراری قابل لمس crispness و خام اصالت است که منجر به چهار نامزد 92 مراسم اهدای جوایز اسکار در شیر یکشنبه شب (CTV) در دالبی تئاتر هالیوود است.

فورد در مقابل فراری است تا برای جایزه اسکار برای بهترین تصویر, بهترین ویرایش فیلم, بهترین ویرایش صدا و بهترین میکس صدا, ساخت آن را بیشتر انتقادی-تحسین شده و نامزد ورزش فیلم پس از این جنگنده به دست آورده هفت نامزد جایزه اسکار در سال 2010. حماسی و در عین حال بسیار متمرکز در جنگ جهانی اول فیلم در سال 1917 تقریبا قطعا دنبال آن گلدن گلوب برای بهترین فیلم درام با اسکار برای بهترین تصویر,, اما هیچ سوال که سمعی و بصری شدت در مقابل فورد فراری است یک فرصت بسیار خوب در حال پاداش در یک یا بیشتر از ویرایش و یا صدای دسته ها.

این فیلم با بازی مت دیمون به عنوان شلبی و کریستین بیل به عنوان مایل به ثمر رساند تا چندین نامزد (65) و جایزه برنده (21) بیش از گذشته 60 روز و نه از جمله هشت نفر از 22 دسته بندی در ورزش بازار فیلم جوایز برای 2019. با انجام این کار در مقابل فورد فراری برابر اخیر انجام مسابقات فرمول یک فیلم Rush — داستان عمیق رقابت بین اتریش نیکی لاودا و انگلستان جیمز هانت — که موفق به کسب هشت بار در ورزش بازار فیلم جایزه در سال 2013.

هر دو دیمون و بیل هستند جامد در نقش مربوطه خود را, اما آن است که سابق بتمن است که به معنای واقعی کلمه در صندلی راننده برای بسیاری از فورد در مقابل فراری (صورتحساب و به بازار عرضه شده به عنوان انسانهای لو ’66 و در اکثر نقاط اروپا). عدل گذشته به رسمیت شناخته شده و نه سال پیش در, ورزشی, ژانر فیلم برای نقش خود به عنوان Dicky Eklund, the half-brother بوستون بوکسور Micky Ward, در جنگنده. او برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در حالی که ملیسا لئو در زمان خانه بهترین بازیگر نقش مکمل زن به عنوان بخش ،

او نمی دریافت جایزه اسکار نامزد جایزه به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد برای نقش خود به عنوان مایل اما عدل را توصیف به عنوان مکانیک با استعداد و چالاک راننده فورد در مقابل فراری را کسب او بهترین بازیگر نقش اول مرد نامزد گلدن گلوب و صفحه جوایز انجمن بازیگران.

فورد در مقابل فراری است که در این سال دفتر جعبه قهرمان در میان فیلم های ورزشی — با صفحه نمایش بزرگ رسید از ما 222 میلیون دلار در آستانه دیجیتال آن انتشار این جمعه و برنده شش دسته دیگر از ورزش بازار فیلم جوایز از جمله بهترین تصویر, بهترین فیلم درام, بهترین فیلمبرداری, بهترین ویرایش بهترین صدا و بهترین بازیگر نقش مکمل زن (Caitriona Balfe).

آن را به وضوح سال بهترین ورزش فیلم — و یکی از بهترین تمام وقت ویژگی های عملکرد در این نوع ورزش در صدا و ویرایش — در جالب محصول از 42 منتشر شده در سال 2019 (از جمله ده ها زبان خارجی چشمگیر تولیدات و 15 ورزش مستند).

Netflix بکشد اصلی بالا پرواز پرنده نه تنها به ما نشان می دهد آنچه در آن می خواهم اگر نگاه جری مگوایر (1996) ازدواج Moneyball (2011) آن را نشان داد که چگونه جریان شرکت ها باید به طور کامل شکل مناظر فیلم تولید و توزیع و ترویج در سال های اخیر است. عالی, ورزش, کسب و کار فیلم قرار می دهد که یک عامل (ری برک شده توسط Andre Holland) در وسط NBA و بازیکنان خود را در یک تحریم یکی از چندین تولید شده در سال گذشته توسط استودیو بازو در Netflix بکشد. این برنده سه دسته در ورزش بازار فیلم جوایز از جمله بهترین مسیر توسط استیون سودربرگ بهترین فیلمنامه توسط Tarell آلوین McCraney و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای ملوین گرگ (که نقش برک مشتری اریک اسکات).


آدام سندلر می پذیرد بهترین بازیگر نقش اول مرد برای جدا نشده سنگهای روی صحنه در طول AARP مجله 19th Annual Movies For Grownups جوایز در Beverly Wilshire یک هتل چهار فصل در 11 ژانویه 2020 در بورلی هیلز کالیفرنیا.

کوین زمستان / گتی ایماژ

در همین حال یکی دیگر از Netflix تولید نادیده گرفته شده توسط آکادمی آخر این هفته نمرات به عنوان بهترین ورزشی-مضمون فیلم از سال. از آن جدا نشده است, سنگهای, جرم, هیجان انگیز با بازی آدام سندلر در یک فوتی و فوری دراماتیک به نوبه خود به عنوان Howard رتنر یک کاریزماتیک طلا و جواهر که خود را به مشکل در بالا-خبر ورزشی شرط بندی مربا. Kevin Garnett یکی از بهترین قدرت به جلو در تاریخ NBA نقش خود را به عنوان رتنر مشتری خود را در سال 2008 حلقه قهرمانی یک شرکت ستاره در تلنگر.

جدا نشده سنگهای نیز از ویژگی های قابل توجه اجرای برنامه توسط تازه وارد جولیا روباه و Idina Menzel به عنوان رتنر همسر دینه. منزل است بهترین و شناخته شده به عنوان صحبت کردن و آواز خواندن و صدای السا در انیمیشن های دیزنی حق رای دادن یخ زده.

در میان دیگر ورزش فیلم منتشر شده از 2019 است که ارزش یک ساعت مچی است که تا سال بهترین ورزش مستند — دیگو مارادونا — و مبارزه با خانواده من biopic dramedy بازیگران فلورانس Pugh به انگلیسی کشتی گیر WWE Saraya-جید Bevis بهتر شناخته شده به عنوان پیج. Pugh است که در این سال بهترین بازیگر نقش مکمل زن در ورزش و مبارزه با خانواده من, که همچنین ویژگی های دواین جانسون یک.k.یک. سنگ برنده در مجموع چهار دسته در ورزش بازار فیلم جایزه اضافه کردن بهترین فیلم و بهترین کمدی.

بهترین موسیقی, بهترین موسیقی متن و بهترین ترانه در ورزش فیلم — دعا و معجزه توسط Romell — همه آمده از برایان بانک ها و داستان های طولانی, ساحل, پلی همه آمریکایی و USC ستاره که NFL حرفه ای در انتظار قرار داده شد و پس از او در زندان برای تجاوز جنسی را مرتکب نشده بود. بانک ها, بازی های برگزار شده توسط Aldis Hodge در نهایت ساخته شده خود را NFL اولین Atlanta Falcons 10 سال بعد در سال 2013.

ورزش بازار در TSN رادیو نرخ و بحث گاو و خرس, ورزش, کسب و کار است. پیوستن تام Mayenknecht شنبه ها از 7 صبح تا 11 صبح برای پشت صحنه نگاه, ورزش, کسب و کار داستان است که مهم ترین را به طرفداران.

پیروی تام Mayenknecht در: Twitter.com/TheSportMarket

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im