گاو سقوط یک گام کوتاه — آن را صبر کنید تا سال آینده پس از از دست دادن در بازی 7

در اصل منتشر شده 4 ژوئن 1990

AUBURN HILLS, Mich. — خیلی نزدیک و در عین حال خیلی دور.

که نا امیدی خریداران احساس بعد از ظهر یکشنبه پس از از دست دادن بازی 7 از نهایی کنفرانس شرق 93-74 به دیترویت پیستونز در این کاخ و در حال حذف از پلی آف NBA.

آن را نشانه دومین سال متوالی گاو بودند سرنگون توسط پیستون در کنفرانس نهایی.

“به طور طبیعی من” گفت: گاو گارد مایکل جردن که نه کمک هشت ریباند و بازی-بالا 31 امتیاز رفت و برای هیچ. “من دوست دارم که در آن (پیستون) در حال حاضر. اما آن را فقط به معنای. ما هنوز هم در فرایند یادگیری.

“ما در یک بازی از بودن در جایی که آنها هستند. در حال حاضر وجود دارد هیچ چیز برای ما انجام دهد اما به دنبال به جلو به سال آینده و تلاش برای غلبه بر این وضعیت همان است و آن را یک گام بیشتر است.”

به جلو هوراس گرانت (10 امتیاز و یک بازی به بالا 14 ریباند) تنها دیگر گاو نر که به ثمر رساند در دو چهره است. اما گرانت (3-برای-17 از زمینه) و Scottie Pippen (1-10) خود را به حال بدترین تیراندازی بازی این فصل است.

کریگ هاجز آغاز شده که در تیراندازی گارد در محل مجروح جان Paxson بود به سختی بهتر است در 3-برای-13 به عنوان خریداران شات بسیار سرد 31.1 درصد است. خود را 74 امتیاز شد بدترین تا کنون به ثمر رساند در برابر پیستون در یک بازی حذفی.

“این یک مجموعه بزرگ — نوع آنچه که من انتظار می رود اگر چه من نمی خواهم آن را به هفت بازی ها” پیستون مربی چاک دلی گفت.

دفاع از قهرمان پیستون پیشبرد به بهترین هفت NBA نهایی در برابر کنفرانس غرب برنده پورتلند آغاز فردا شب در کاخ.

“ما در حال رفتن به دست ما کامل” گفت: پیستون بازیساز Isiah Thomas که منجر دیترویت با 21 امتیاز و هشت ریباند و یک بازی-بالا 11 کمک. “از نظر ترکیب هیرو های تیم هستند و خیلی ها حتی.”

“اما آنها سالم هستند و به خوبی استراحت” دالی گفت. “ممکن است ما تلاش می آیند سهشنبه با برخی از آسیب.”

یکشنبه, آن گاو که تلاش از ابتدا. آنها وارد بازی بدون نقطه شروع گارد Paxson, کنار با شدت رگ به رگ راست مچ پا. علاوه بر این Pippen مختل شد توسط یک سردرد میگرن. بین سفر به نیمکت یخ بسته درمان او موفق فقط دو امتیاز و چهار ریباند در 45 دقیقه.

“شما نمی خواهید برای دیدن Scottie شوت 1-برای-10 اغلب” گاو عملیات رئیس جری Krause گفت.

“او در آنجا ماند و در بازی های برگزار شده اما او خود را” گاو مربی فیل جکسون گفت.

“من تنها در حدود 75 درصد” Pippen گفت. “سردرد شروع (شنبه). من فکر کردم آن رفت چرا که من به خوبی خواب و بیدار احساس خوب است. اما آن آغاز شده در طول warmups و من قادر به آن را تکان. من تا به حال دو چشم انداز در زمان. من تا به حال یک زمان سخت در از دیدن هم تیمی های من, و من احساس راحتی قادر کردم و وقتی توپ.”

پیستون از سوی دیگر احساس فزاینده راحت به بازی عینک.

گاو led 19-17 پس از یک دوره. آنها رهبری با وجود تیراندازی 31.8 درصد به عنوان پیستون بودند حتی بدتر (27.3 درصد).

اما در سه ماهه دوم صعود فقدان عمق (مرکب و عدم وجود Paxson) و Pippen را ناکارآمدی در زمان عوارض خود را. علامت آگور آمد پیستون’ نیمکت به نمره 10 از مجموع 15 امتیاز 5-برای-6 تیر اندازی. توماس و رزرو جان Salley هر اضافه شده هفت امتیاز به عنوان پیستون outscored گاو 31-14 به سرب برای نگه می دارد.

با نمره گره خورده در 25 8:42 چپ در دوم پیستون تعطیل گاو دفاعی و outscored آنها 23-8 بقیه دوره است. در طول یک کشش پیستون آمار 14 از 15 field-هدف تلاش از جمله 10 راست و 82 درصد برای دوره. گاو, در ضمن, به پایان رسید این دوره از دست رفته 11 12.

“این سخت (از دست دادن) به عنوان یک رهبر” اردن گفت. “این کار من نشان می دهد (جوان هم تیمی) چگونه برای استراحت و آرامش. شاید فشار رو به ما. فشار عصبی و بی تجربگی بودن بازی هفتم. هیچ کس به جز شاید بیل Cartwright شده است در این وضعیت. این بی تجربگی کشته ما است.”

پیستون رسید به 22 نقطه سرب در 61-39 با 7:47 چپ در سه ماهه سوم قبل از اردن که به ثمر رساند نه در دوره بسیج گاو به داخل 69-59 پس از سه. اما گاو رو از نزدیک, تیراندازی 28 درصد در دوره چهارم در برابر پیستون’ 56 درصد است.

پیستون به پایان رسید بازی تیراندازی 51.4 درصد و نیمکت outscored بولز’ ذخایر 33-17.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de