خریداران باید یک اجرا در Joel Embiid به جای کسب و کار به عنوان معمول

کسب و کار به عنوان معمول است.

که آنچه در آن مانند صدا در حمایت مرکز در بعد از ظهر چهارشنبه در فقط 24 ساعت از انقضای مهلت تجارت و 27 دقیقه از مرد و کودک که توسط صهیون ویلیامسون یادآوری بولز مقابل دفتر چه یک جوان سوپراستار بازیکن در واقع به نظر می رسد.

و باقی می ماند که این مشکل با این سازمان – آن را همیشه در کسب و کار به عنوان معمول است.

بیش از ارزش نهادن به خود فهرستی را به یک تجارت تقریبا غیر ممکن است ترس به فشار تراشه در این بازسازی و آن را اعتراف به شکست و ناتوانی در صاف کردن فقط خلاق باشد.

“من فکر نمی کنم خیلی در جریان” مربی جیم Boylen گفت: اعتراف به این که او در تماس دائم با معاون رئیس جمهور از بسکتبال عملیات در جان Paxson و مدیر کل گر Forman. “من فکر می کنم به طور کلی آن شده است نور در اطراف لیگ نه تنها ما. وجود دارد یک تجارت بزرگ [چهار تیم مقابله] اما ما همه نوع را دیدم که در حال آمدن است. بنابراین ما صبر کنید تا ببینید. ما باید یک روز دیگر. گاهی اوقات چیزهایی را انتخاب کنید تا گاهی اوقات آنها نمی. ما فقط نگران مربیگری ما بچه ها, توسعه, ما بچه ها.”

توسعه چه دقیقا ؟

حد وسط.

حتی اگر این چرخش بود تا در حال اجرا و سالم که در آن دقیقا در آن بود می گذرد ؟ شاید شماره 8 نقطه در پلی آف تنها به یک دور اول جویدن اسباب بازی برای میلواکی? این چیزی است که Paxson و فورمن وعده داده که آنها منفجر فهرستی برای بازسازی به عقب در سال 2017, تجارت نخبگان دو طرفه ستاره در جیمی باتلر برای ژاک LaVine, کریس دونن و پیش نویس انتخاب شد که Lauri Markkanen.

آنها وعده داده شده یک اجرا در مسابقات قهرمانی.

آن سال و 3 و آن را یکی دیگر از اجرا در قرعه کشی.

به همین دلیل Paxson نیاز به ایجاد یک تماس قبل از ساعت 2 بعد از ظهر فردا. اولین گام واقعی در ایستادن کشتی.

فیلادلفیا قرار است در اختلال. حتی بیشتر از خریداران است. این 76ers در حال شکسته.

“وجود دارد برخی از مسائل ما در اتاق قفل” کهنه مرد Al Horford به خبرنگاران گفت شب دیگر.

با همه ستاره Joel Embiid و بن سیمونز هنوز هم به دنبال مانند آنها قادر به کشف کردن که چگونه به بازی با یک دیگر چرا نوسان برای نرده ها اگر شما Paxson?

Embiid برای LaVine و Wendell کارتر.

انجام می شود و انجام می شود.

این 76ers دیگری به ثمر رساند و چند توپ-handler در LaVine و کارتر به عنوان مرکز-در-انتظار قادر به یادگیری از یک دامپزشک مانند Horford.

خریداران در نهایت به یک سوپراستار در Embiid. ناقص به دلیل آسیب دیدگی او ، اما اگر آنها جدی در مورد ساختمان کاری خاص آنها نیاز به دو ستاره. Embiid یکی و یک بار اتو پورتر جونیور و تادئوس جوان آمده که کتاب های آنها در فروشگاه برای یک ثانیه.

Coby سفید گام به LaVine را دسته کوچک موسیقی جاز گارد نقطه و Markkanen دیگر فشار بازی دقیقه در پنج.

آن اتفاق می افتد ؟ نوچ.

“ما صحبت کردیم در آن شرایط” Boylen گفت: وقتی پرسیده شد که اگر یک معامله بزرگ بود که ممکن بود برای خود حق رای دادن. “تا آنجا که به عنوان یک shakeup و یا تغییر در مسیر ما نیست صحبت در این راه است. از ما نیست.”

همین دلیل است که این اتصالات که ویلیامسون و پلیکان ها در شهر ساعت پس از این مهلت گذشته است. مانند گاو آنها معامله نخبگان راه دو بازیکن در Anthony Davis, امید بستن به بازسازی مسیر. اما در کمتر از شش ماه نیواورلئان بازسازی خیلی بهتر است حتی قبل از آنها آمار قرعه کشی طلا و برداشت ویلیامسون با شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید.

“او یک فیزیکی نمونه یکی از کسانی که یک بار-در-یک-عمر نوع بازیکنان, ورزشی فوق العاده, ورزشی, با, گسترده بدن” جوان گفت: از ویلیامسون تصاحب. “شما نگاه کنید به برخی از مسائل در توییتر که در آن او را مانند Thanos و چیزهای شبیه به آن, من فکر می کنم آن را بسیار خنده دار است.”

حداقل کسی در حمایت مرکز خنده است این روزها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر