برگر کینگ دستورات برگر طرفداران به ماندن در خانه گنده’

مناسب را در آن یاد شعار “ماندن خانه از گفته های گنده’ یک تماس به اسلحه برای برگر طرفداران به در خانه باقی می ماند برای کمک به کاهش گسترش Covid-19 در حالی که همچنین برجسته برگر کینگ پشتیبانی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی.

با اشاره به طرفداران که باقی می ماند در داخل به عنوان ” کوچ po-ta-triots,’ نقطه ایجاد شده توسط FCB به دنبال galvanise برگر کینگ مشتریان به انجام بخشی خود را برای نجات جامعه خود را با داشتن مواد غذایی خود را تحویل داده به طور مستقیم به آنها را به جای جسارت خارج است. به آنها را تشویق به انجام این کار برگر کینگ است waiving همه هزینه تحویل در سفارشات بیش از $10 از طریق خود نرم افزار تلفن همراه.

اشاره به زمان جنگ آگهی نقطه باز می شود با یک صدای خارج از قاب بیان کرد: “کشور شما به شما نیاز دارد… برای ماندن بر روی نیمکت خود را و نظم در” در حالی که یک مرد lazes روی مبل.

“انجام بخشی خود را و ما را ما. سفارش از طریق برگر کینگ نرم افزار و تحویل هزینه های ایالات متحده هستند. بنابراین ماندن در خانه نیست و فقط ما را همه امن تر از آن باعث می شود شما یک نیمکت po-ta-triots” این گوینده ادامه می دهد.

به عنوان بخشی از کمپین ادای احترام به کسانی که در خط مقدم مبارزه با Covid-19 گیر برگر کینگ به دور 250,000 گنده ساندویچ برای پرستاران.

پرستاران آمریکایی بنیاد توزیع کدهای برای پرستاران به منظور گنده ساندویچ به صورت رایگان از طریق BK نرم افزار تلفن همراه. همچنین جمع آوری پول برای موسسه خیریه درخواست طرفداران خود را به متن تشکر ‘ به یک خط تلفن به یک بار 10 دلار کمک مالی مستقیم به پرستاران آمریکایی بنیاد Coronavirus پاسخ صندوق.

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de