فرسودگی شغلی: نه فقط برای افراد جوان

که در آن جان ؟

نه به خوبی. امضا بیمار من فکر می کنم.

برای چی ؟

استرس. نمی دانم زمانی که او خواهید بود.

دست که تا به حال که گفتگو ؟ من حدس می زنم کاملا چند از شما خواندن این قطعه. این فیل در استودیو خلاق: فرسودگی شغلی.

آژانس زندگی می تواند خطر ناک متنوع و بسیار خلاق با پر زرق و پاداش برای با استعداد و بلند پروازانه. اما flipside است به عنوان تیره شب را صرف کار بر روی زمین بلند هستند. فکر می کنم بی امان مهلت سیاسی داخلی, رقابت, unsupportive (یا غافل) ارشد مدیریت و فشرده بودجه.

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند یک اجاق گاز فشار با عصبانیت تند و تهدید به انفجار یک سوراخ از طریق سقف و سپس این به آن دلیل است. تبلیغات یک تاریخی وحشیانه صنعت است که خواسته های ضد گلوله تعالی برای ارائه خلاقیت و تمجید مشتریان (و سازمان های خود را) انتظار می رود از برخی از باهوش ترین افراد در سراسر.

حفاظت از همه

طبیعی تمرکز برای این نهفته گلدان از مسائل مربوط به سلامت روان خواهد بود که نسل جوان به دنبال تحت تاثیر قرار دادن در تمام هزینه. فاقد تجربه آنها کاملا نیاز به یک بازو در اطراف آنها به عنوان حرکت آنها راه خود را.

اما آنچه در مورد کارگران در اواخر 30s و 40s و 50s ؟ کسانی از ما که در حالی که بهتر است اجازه دارد مسلما تحت حرفه ای تر فشار از همیشه در یک زمان در زندگی زمانی که پدر و مادر مسن مزاحم نوجوانان و بالا بودن هزینه های زندگی معنی رفتن به خانه لزوما به معنای خاموش کردن.

در Southpaw اعتقاد ما این است که به طور موثر به آدرس بهداشت روانی در سازمان ما پس از آن این ایده است که سن به ارمغان می آورد آهن چادری انعطاف پذیری شایسته ترمیناتور که یک غلط است. به عنوان ما ops مدیر دن مشاهده, “اغلب سالمندان هستند shouldering یک بار بیشتر از فشار در محل کار و در بسیاری از راه های محافظ فشار از آن کارگران است.”

آن همه شروع می شود با یک مکالمه است. اما اگر شما ترس است که یک درخواست برای کمک به پایان خواهد رسید تا با یک عملکرد ضعیف نقد کنید ؟ در سازمان ما اذعان دارند که مکالمات خود را به عنوان مهم به عنوان سیاست ها و مراقبت معنوی ما اتخاذ به مراقبت از همه.

کیرستن یک حساب کاربری اجرایی در اینجا در Southpaw می گوید: “بسیاری از بلند پروازانه معتاد به کار در این صنعت و متاسفانه هنوز هم وجود دارد یک ادراک است که برای درخواست پشتیبانی با سلامت روان ما را نشان می دهد نشانه هایی از بی کفایتی حتی اگر کارفرمایان ما نیست در واقع مشاهده این راه!”

خوب به بحث

یکی از upsides به آژانس های زندگی و فشارهای یک حس رفاقت و دوستی است. وجود دارد هیچ چیز مانند یک روح-از بین بردن دور پنجم اصلاح فرایند را به یک تیم با هم.

در حالی که طبیعی مکالمات میان همسالان و خط مدیریت ارتباطات بسیار مهم هستند دو نفر از ما استراتژی تیم – لورا و فی – به تازگی روت به عنوان سلامت روان اولین Aiders. این دوره فشرده اجرا شده توسط سنت جان آمبولانس است Southpaw را آشکار گام بعدی در ساخت مطمئن شوید که ما کارکنان که می دانند چه به نگاه کردن اگر هر یک از ما در تلاش است.

لورا می گوید: “همانطور که ما انتظار داریم که ما را از محل کار به کسی که آموزش دیده به اداره فیزیکی کمک های اولیه ما باید همان انتظارات از کسی در محل کار قادر به ارائه ذهنی کمک های اولیه. آن نیاز به درک و احترام با همان سطح از اهمیت.”

گوش گوش دادن در زمان مناسب می تواند به معنای تفاوت بین شکست و دستیابی به موفقیت.

آن را به شما: این مشتری

به عنوان کسی که toiled بیش از سهم خود در مشتری مهم پروژه می داند که بسیاری از سرمایه گذاری شخصی است قرار داده و به آنچه که می رود برای بازخورد و ثبت نام کردن. و وقتی که بازخورد چیزی نیست که شما انتظار آن را می توانید مانند یک چاقو در قلب است. آن را دشوار درس را یاد بگیرند, به ویژه هنگامی که شما فقط از شروع (اگر چه مسلما آن هرگز آسان تر می شود).

بن یکی از ما junior معماران و طراحان: “من به تازگی شروع به مراقبه هر روز که من پیدا کردم من کمک می کند تا مقابله با استرس است. من فکر می کنم در خلاق, آن را آسان به سقوط به گودال از شک و از دست دادن اعتقاد خود. این مهم است به یاد داشته باشید که خلاق ذهنی است, اما آن را سخت نیست که همه چیز را شخصا. شما باید به یاد داشته باشید هرگز در مورد شما می خواهید مردم کمال است.”

بن مثال روزانه مدیتیشن برای مدیریت استرس شد برجسته در ما های اخیر ‘سلامتی هفته’ تقویم به عنوان مدیر حساب کامرون چراغ همه ما در یک مراقبه هدایت. یک رویداد سالانه ما با استفاده از ‘تندرستی هفته’ به عنوان یک راه برای پیدا کردن راه های جدید برای فرایند استرس و چهره تصمیمات دشوار بود الهام گرفته و از یکدیگر یاد بگیرند.

شما می توانید آن را جعلی نیست

به عنوان مدیر عامل شرکت Southpaw من را دیده اند بهبود گسترده در من 20 سال در این صنعت است. وقتی که می آید به روانی بودن من ترجیح می دهم عبارت ‘روانی’ و من فکر می کنم آن را درخشان است که آن را تبدیل به یک جریان اصلی موضوع و نه یک تابو است.

در اولین کار من در تبلیغات در اواخر دهه 90 مردم استرس موفق شد با مایع ناهار اما در حال حاضر ما باید توانایی برای قرار دادن فرایندهای و ابزار و ایده های جدید در محل برای کمک به حمایت از الهام بخش و توسعه سازمان ما استعداد.

بخشی از نقش و افتخار به عنوان یک مدیر این است که به مربی و توسعه تیم خود را. که بدان معنی نیست فقط آنها گفتن چگونه برای نوشتن یک زمین عرشه چگونه به ideate و یا تجزیه و تحلیل اطلاعات مصرف کننده. به این معنی مراقبت در مورد فرد درک جهان خود را – هر دو در داخل و خارج به کار و داشتن احساسی متصل ارتباط است. اگر شما لازم نیست که شما نیز ممکن است استخدام روبات.

هیچ سوالی برای نسل جوان متفاوت است انتظارات نیاز دارد و می خواهد از کسانی که پیش از آنان بودند. اما فرهنگ ما به انطباق با تشویق و حمایت و ارتباط با هر کس بدون در نظر گرفتن سن یا تجربه. آن را خیلی بیشتر از سگ در دفتر گوشت و رایگان دوشنبه. بسیاری از شرکت ها ادعا می کنند به یک فرهنگ است. شما می دانید زمانی که شما در واقع از آنجا که شما می توانید احساس می کنید آن را و شما لازم نیست که در مورد آن صحبت کنید.

در Southpaw ما را ندارد ذهنی برای اعطا و ما باور نمی کنیم که ما همه چیز را یا حق. هر روز جدید و متفاوت با مجموعه ای از چالش ها برای انطباق و پشتیبانی از یک دیگر. نکته اصلی این است که ما در حال انجام آن با هم.

تام پوینتر مدیر عامل شرکت در Southpaw.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de