دیرین فرهنگ و هنر کارگران است که متهم به حمل و نقل آژانس sidelining او را از کار خود را چرا که او در تلاش برای سازماندهی بحث و گفتگو با دیگر حمل و نقل کارکنان خود را در مورد ایمنی و وظایف شغلی اعتراض بیش از کشتن جورج فلوید و COVID-19 بیماری همه گیر.

Erek اسلاتر شیکاگو حمل و نقل اتوبوس راننده برای 14 سال در زمینه یک حرکت برای امداد رسانی تاکیدی در دادگاه فدرال دوشنبه.

اسلاتر معتقد فرهنگ و هنر مدیران در موارد متعدد به دستور او و دیگر خاموش وظیفه کارکنان برای جلوگیری از بحث در مورد نگرانی های آنها در مورد شرایط کاری خود در طول COVID-19 همه گیر و گاهی خشونت آمیز تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

“نه تنها این اتوبوس اپراتورها خواسته به خطر انداختن خود و خانواده خود را از COVID-19 قرار گرفتن در معرض آنها نیز خواسته شده به محل خود را در وسط مناطق جنگی بالقوه خشونت آمیز معترضان به اجرای قانون و پرسنل نظامی” حرکت اعلام کرد.

زمانی که اسلاتر گزارش به کار ژوئن 5 — پس از دو بار اقدام به صدای نگرانی های خود را با همکاران خود را — به او گفته شد توسط یک سرپرست است که او “از خدمات گرفته شده با توجه به ترویج یک “توقف کار” ” این حرکت اعلام کرد.

یک نماینده برای فرهنگ و هنر نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اسلاتر گفت که او و دیگر کارکنان فرهنگ و هنر تا به حال رزرو در مورد رفت افسران پلیس در اطراف شهر در CTA اتوبوس.

“بسیاری از اپراتورهای اتوبوس را مشروع سیاسی و اخلاقی نگرانی در مورد مسلح از اجرای قانون و نظامی در واکنش به تظاهرات اخیر علیه خشونت پلیس در شیکاگو و در مورد اینکه دستور به شرکت در این اجرای قانون اقدامات از طریق حمل و نقل اجرای قانون و پرسنل نظامی و از تظاهرات” حرکت اعلام کرد.

“اتوبوس اپراتورها به دنبال به دست آمده و غیر نظامی اشتغال با متهم, فرهنگ و هنر, نه خدمت به خدمت نظامی برای سرکوب داخلی تظاهرات علیه خشونت پلیس.”

Slater, ادعا, فرهنگ و هنر, نقض اولین و چهاردهم متمم حقوق و او را از یک قاضی برای نوار حمل و نقل آژانس از منع ایمنی بحث در میان خاموش وظیفه کارکنان در زمینه های مشترک در فرهنگ و هنر اموال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de