رهبران کسب و کار تقسیم بر انتقال دیجیتال با توجه به ای گزارش

رهبران کسب و کار در حال تقسیم بر اساس این ایده از انتقال دیجیتال با برخی آن را به عنوان شاهد مثبت و دیگران به عنوان یک تهدید با توجه به خدمات حرفه ای شرکت Ernst & Young (EY) ‘سرمایه جهانی اعتماد به نفس فشارسنج’.

داشتن بررسی بیش از 2900 مدیران از 45 کشور و در 14 بخش های مختلف و از آنها خواست آنچه را که بزرگترین تاثیر انتقال دیجیتال تا به حال در صنعت 22 درصد گفته اند که در کاهش موانع ورود و ایجاد تغییرات مثبت در رفتار مشتری. اما 21 درصد گفته اند که در واقع افزایش فشارهای رقابتی, 19 درصد گفته مات مرزهای با صنایع دیگر و اضافی از 16 درصد آن گفت: در واقع افزایش موانع برای ورود به صنايع مربوطه خود را.

بررسی تغییر بخت و اقبال از ترکیب و ادغام در بازار, EY نیز خواسته رهبران کسب و کار که آیا مالکیت و ادغام و می تواند کمک به آنها را به حرکت دیجیتال تحول و آینده اثبات کسب و کار خود را: 42% به شدت موافقت کرد که این امر 40 درصد باقی مانده خنثی در این ایده و 18% گفت: مخالفت آنها به طور کامل با این مفهوم است.

این مطالعه با هدف بررسی چگونه رهبران کسب و کار برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در, دیجیتال, در طول سال های آینده این نتایج نشان می دهد بیشتر هستند راحت با این ایده کار کردن با شرکت های خارجی مخالف ترویج استفاده بیشتر از فن آوری دیجیتال داخلی است. اگر چه یک چهارم (25 درصد) از پاسخ دهندگان گفته اند که قصد سرمایه گذاری در خانه و توسعه و تحقیق و توسعه در طول سال های آینده اکثریت پاسخ دهندگان به دنبال خارج برای پاسخ: 20% هستند به دنبال بهبود خروجی دیجیتال مستقیم خریداری و 18 درصد از طریق سرمایه گذاری مشترک و اتحاد و یکی دیگر از 18% از طریق یک خارجی سرمایه گذاری صندوق.

اما حتی اگر هنوز هم وجود دارد کمی ترس در اطراف این ایده از انتقال دیجیتال آن را روشن دیجیتال است که در حال حاضر فقط بخشی از اکثر شرکت ها’ DNA — بیش از نیمی (55%) از پاسخ دهندگان گفته اند که تخصیص بین 25 ٪ و 50 ٪ از سرمایه گذاری سرمایه خود را به آینده دیجیتال. این در مقایسه با 36 درصد است که در حال سرمایه گذاری بین 0% تا 24% دیجیتال و 8 درصد که در حال سرمایه گذاری بین 50-74%.

گزارش پروژه یک خوش بینی به خصوص در اطراف اقتصاد جهانی است. اگر چه آن را به ارزش اشاره به این که این مطالعه به پایان رسید قبل از جهانی coronavirus نگرانی محقق 54 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که اصلا انتظار یک رکود اقتصادی در نزدیک به اواسط دوره. بیش از نیمی (52%) گفت: خود را طرح کسب و کار به طور فعال به دنبال ادغام یا اکتساب معامله ظرف 12 ماه آینده با 68% انتظار M&A در بازار به بهبود بیش از این زمان دوره است.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی ممکن است بزرگترین تهدید برای رشد کسب و کار خود را شماره یک نگرانی (31 درصد) بود ژئوپولیتیک تجارت و تعرفه عدم قطعیت است. این بود که به دنبال افزایش رقابت از راه اندازی و فناوری (22%) مقررات عدم قطعیت (19%) و جدید, سیاست های تغییرات آب و هوا (14%) که ممکن است یک زنجیره تامین است. خوشبختانه وجود دارد و گرسنگی را به نوعی این مسائل را با 64 درصد از پاسخ دهندگان در حال برنامه ریزی برای اقدام و imminently پاسخ به این تهدیدات است.

پاسخ دهندگان همچنین لمس کردن در تهدیدات داخلی بیش از حد به خصوص در اطراف این ایده از استعداد حفظ و نگهداری. عظیم 61 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها با مشکلات استخدام و یا حفظ کارکنان و نگران کننده ای نشان می دهد: “در واقع به عنوان شغل بیشتر هستند خودکار وظایف معمول شرکت ها در حال پیدا کردن آن مشکل تر برای جذب و حفظ استعداد با حق فنی و مهارت های دیجیتال برای بهره مندی از این بازده.”

با توجه به ای جهانی معاون صندلی استیو Krouskos این گزارش برجسته نیاز برای مدیران به در سمت راست از تاریخ است. “ایجاد ارزش بلند مدت به نفع همه ذینفعان گروه در حال تبدیل شدن به غیر قابل مذاکره” او توصیه می شود. “شرکت ها باید خوب شرکت شهروندان ارائه ارزش برای همه ذینفعان. کسانی که خود را در طرف اشتباه از این استدلال را پیدا خواهد کرد خود را در طرف اشتباه تاریخ است. آنها را به از دست دادن مشتریان و مخاطره رشد آینده.”

ثبت نام در حال حاضر به درگیر شدن با درام اولین انتقال دیجیتال جشنواره است.

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de