مهم نکات دقیق وظریف است که ترس در واقع یک نگرانی برای دیگران به جای ترس از سرایت خود را.

نلسون لام مدیر منطقه ای برای چای حباب خروجی Xing Fu Tang می گوید شده است وجود دارد کاهش قابل توجهی در مشتریان پس از coronavirus گزارش شد. Jason Payne / PNG

B. C. مقامات بهداشت عمومی هستند تاکید دارد و تنها تعداد کمی از محلی موارد coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 و نرخ انتقال پایین هستند اما نگرانی ها در مورد گسترش بیماری داشتن یک تاثیر بر روی کسب و کارهای محلی.

“هیچ کس از راه رفتن بود. ما در فروش و شوکه شده بودند گفت:” نلسون لام مدیر منطقه ای برای تایوانی حباب چای با نام تجاری Xing Fu Tang که دارای هشت مکان در سراسر مترو ونکوور و همچنین در ایالات متحده و انگلستان و در سراسر آسیای جنوب شرقی.

در مترو, کسب و کار کاهش یافته است به طور متوسط 20 درصد با برخی از مکان ها دیدن خیلی تندتر کاهش می یابد گفت: لام.

“ما تا به حال به برخی از مواد غذایی تخفیف به صاحبان حق رای و یا اتهام آنها کمتر برای مواد تشکیل دهنده برای کمک به آنها را از طریق این دوره است.”

آژانس های مسافرتی نیز دست و پنجه نرم. جولیا چن مدیر در Nexus تعطیلات ونکوور که دارای دفاتر در برنابی و ریچموند شده است سازماندهی بازپرداخت از شرکت های هواپیمایی rebooking هتل ها و هدایت تعطیلات به طور متناوب مقصد در اروپا است.

برخی از مشتریان “محتاط تر هستند … به خصوص کسانی که هزینه های زیادی از زمان در (زبان چینی سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند) WeChat (و وجود دارد) و قطعا یک رکود جدید در رزرو.”

لام توافق کردند که WeChat و دیگر سایت را ساخته اند آن را آسان برای پیام ها, تصاویر و گزارش به گردش به سرعت و حتی گروه چت از اعضای ممکن است در هر دو B. C. یا چین.

این نهفته است که چگونه برخی از مردم در مترو ونکوور در حال واکنش به شیوع کروناویروس گفت: Lam, اگر چه او اضافه کرد: “مردم را حل و فصل و شروع به بازگشت.”

کسب و کار نیز پایین در آبردین مرکز بزرگ آسیایی بازار در ریچموند با توجه به جوی کوان مدیر تبلیغات. او در حال برنامه ریزی برای آوردن کارشناسان بهداشت و درمان در یک جلسه اطلاعاتی در بازار در هفته آینده و امید سازماندهی برنامه های آموزشی خواهد کاستن از نگرانی و بازگرداندن مشتریان.

نگران است رانده می شود به این دلیل که “اطلاعات ذخیره شده در کانال های بسیار متفاوت از کانال های فارسی” گفت: Kevin Huang که از بنیانگذاران ونکوور مبتنی بر جامعه غیر انتفاعی هوآ پایه و اساس است. هوانگ افزود که “درگیر در همه این است که اطلاعات ما لازم نیست که از چین و یک بی اعتمادی از اطلاعات ما فراموش کرده اند.”

“زمانی که من صحبت کردن به زبان انگلیسی به مخاطبان که ممکن است بدانید فراملی زاویه (از زمان شیوع کروناویروس) خیلی من آنها را بشنود گفت:” Meh آن یک چیز است.'”

اما برای کسانی که تجارب گذشته با بیماری های همه گیر مانند سارس و یا کسانی که “اطلاعات کانال ها چه از طریق کسب و کار خانواده و یا دوستان و یا تماس با ما در هنگ کنگ و تایوان یا چین وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات غلط و شایعات” را به عنوان به خوبی به عنوان بالاتر از نرخ انتقال و عفونت است.

“(تفکر است) چرا قرار داده (بقیه) خانواده (و یا دوستان) در معرض خطر اگر من نمی دانم که بسیاری از چیزهایی که برای برخی.’ وجود دارد بسیاری از ناشناختهها.”

چن عامل سفر گفت: برخی از مدیران به تازگی از بازگشت از چین را انتخاب کرده اند به خود قرنطینه است که فراتر از آنچه فدرال و استانی بهداشت مشاوره نشان می دهد.

“آنها واقعا مراقبت زیرا آنها می خواستند به ما صلح از ذهن” او گفت:.

jlee-young@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su