خرید یک خانه است که یک میدان مین پر از “من نمی دانم که منم.” از حق انتخاب خانه به واجد شرایط برای بهترین وام مسکن شما می خواهید برای به حداقل رساندن این چیزهایی که شما نمی دانید.

بنابراین اجازه دهید خود را پایین تر “نمی دانم” نسبت. با تغییر چشم انداز اعطای وام غیر قابل پیش بینی نرخ بهره و پرداخت بر اساس اولویت های خود را در بازار محلی در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد خرید یک خانه در سال 2020 است.

چه اولین قدم برای خرید یک خانه در سال 2020?

با حاد کمبود خانه برای فروش در بسیاری از بازارهای سراسر کشور, گرفتن preapproval برای وام مسکن است مهم تر از همیشه. خریداران نقدی مورد استفاده قرار گیرد به فروشندگان اعتماد به نفس است که یک معامله را نزدیک به سرعت اما کمتر خریداران نقدی در حال خرید در حال حاضر. و هنگامی که خانه نیست در چنین کوتاه عرضه خریداران نمی صورت فشارهای شدید فروشندگان بازار.

با وام دهنده صف و یک preapproval نامه در جیب فروشندگان می دانم که شما جدی است.

“با preapproval, [فروشنده] احساس راحت است که ‘هی این مرد حلال است کسی که در حال رفتن به خرید و بستن” می گوید: “حصیر Ishbia مدیر عامل شرکت ایالات فروشی وام مسکن در پونتیاک میشیگان.

“[خریداران آینده نگر] نیاز به بلافاصله شروع با وام دهنده” موافقت پتی Michels یک عامل املاک و مستغلات در هینسدل ایلینوی در حومه شیکاگو است. “ببینید چه چیزی شما می توانید استطاعت و ببینید چه چیزی شما را مانع می رویم به.”

Michels می گوید برای خرید خانه قبل از به دست آوردن یک وام preapproval است که یک خریدار خانه اشتباه است. “[برخی از خریداران] درک نمی کنند که چگونه بسیاری از تعهد قطع معامله وجود دارد” که می رسد — و یا به طور قابل توجهی تاخیر — گرفتن یک وام مسکن.

کسانی که وام مسکن تصویب مشکلات می تواند شامل مسائل را با وام های دانشجویی قابل توجهی اخیر سپرده نقدی و شیوه ای که در خود اشتغالی درآمد گزارش شده است.

چه نمره های اعتباری است نیاز به خرید یک خانه در سال 2020?

یک FICO از 620 است که به طور معمول حداقل نمره اعتباری مورد نیاز برای خرید یک خانه Ishbia می گوید: هر چند برخی از وام دهندگان را به 580 یا زیر.

“آنچه من در نظر است که متوسط اعتبار 620 تا 680,” Ishbia می گوید. “بسیار خوب اعتبار 680 به 740 و اگر شما بیش از 740 شما بی عیب.”

چقدر خانه من می تواند استطاعت?

“چقدر خانه من می تواند استطاعت?” است که برای اولین بار خانه خریدار سوال Ishbia می گوید که او خواسته است اغلب. او ارائه می دهد یک قانون از انگشت شست برای کمک به.

“به جای گفتن آنها در مورد بدهی به نسبت درآمد,” Ishbia می گوید, او می گوید اولین بار خریداران در نظر گرفتن سه برابر درآمد خود را به عنوان یک نقطه شروع است.

پس, اگر شما و همسرتان باید در ترکیب درآمد سالانه $110,000, “به احتمال زیاد $330,000 است محدوده قیمت خود را به علاوه یا منهای یک زن و شوهر از درصد,” او می گوید.

اما به جای حدس زدن شما به سادگی می توانید به مرحله اول — صحبت کردن با وام دهنده.

“همین دلیل است که شما دریافت وام مسکن برای اولین بار” Ishbia می افزاید.

2020 نرخ وام مسکن روند

نرخ وام مسکن باید درنگ در حدود 4 ٪ آوریل برای سال در حال حاضر, و, محرومیت اقتصادی تعجب می رود که این مطلوب این سال است.

“نرخ وام مسکن انتظار نمی رود که به حد حرکت در هر دو جهت در سال 2020 است. اگر پیش بینی دقیق نرخ وام مسکن به احتمال زیاد به بالا رفتن زیادی می گوید:” هولدن لوئیس که تولید NerdWallet وام مسکن نرخ بهره پیش بینی شده است. “که کمرنگ تشویق به سپاه از افرادی که مشکل پیدا کردن خانه های مقرون به صرفه برای خرید. پس از همه, اگر, وام مسکن نرخ ثابت باقی می ماند کسانی که خانه خریداران نمی خواهد که به نگرانی که افزایش نرخ را فشار پرداخت های ماهانه گذشته محدودیت های خود را از استطاعت است. اما آنها هنوز هم باید به رقابت با افزایش قیمت خانه.”

در سال 2019 بیش از یک سوم از آمریکایی ها گفت: آنها برنامه ریزی برای خرید ظرف پنج سال آینده و نزدیک به یک چهارم از کسانی که خریداران آینده نگر گفت: آنها می خواهم به خرید در 12 ماه آینده با توجه به NerdWallet را 2019 خریدار خانه گزارش.

“در هر زمان شما می توانید مانع وام مسکن با نرخ حدود 4 درصد شما به خوبی انجام می دهند” لوئیس می افزاید.

پایین پرداخت در سال 2020

“مردم هنوز هم فکر می کنم آنها نیاز به 20 درصد پایین” Ishbia می گوید. “سه درصد پایین 5% پایین دارد و مردم در حال خرید خانه.” در واقع 6 درصد بود و متوسط پرداخت برای اولین بار خریداران خانه که تامین مالی خرید در سال 2019 با توجه به گزارش انجمن ملی از Realtors. برای تکرار خریداران و متوسط پرداخت شد 16 درصد است.

“شما لازم نیست 20 درصد را به خرید یک خانه. این بزرگترین اسطوره وجود دارد,” او اضافه می کند.

به جز اگر شما در یک رقابتی بازار املاک و مستغلات Michels اخطار می دهد.

“من فکر می کنم 20% پایین — به خصوص در یک بازار در حال رفتن به بازی می آیند,” او می گوید. “اگر کسی دیگری دارای 10% و شما رو 20 که برای رفتن به یک عامل است.” Michels می گوید لیست عوامل معمولا توصیه فروشنده با خریدار که بیشترین نقد در جدول.

“هنگامی که آن را به بازی می آید این است که زمانی که شما در مقابل شخص دیگری در خانه شما واقعا می خواهید” او می افزاید.

این مقاله در نوشته شده بود توسط NerdWallet. Hal M. Bundrick CFP است که یک نویسنده در NerdWallet. ایمیل: hal@nerdwallet.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im