کلم — آن را خوب و بسیار خوب برای شما

Category: سانتایمز Comments: No comments

خوردن کلم در سال جدید است گسترده سنت فکر را موفق باشید و ثروت مالی در سال آینده است.

و اگر چه ما به خوبی به 2020, آن را خیلی دیر نیست برای لذت بردن از این خوشمزه و مغذی گیاهی است.

فرهنگ عامه

کلم که کشت شده است برای بیش از 4000 سال است به فکر افزایش باروری و دارو استفاده می شود برای درمان طاسی و درمان زخم معده و ناراحتی های گوارشی.

ستاره سالاد کلم و کلم ترش و وابسته به گوشت گاو corned و کلم نیز یک منبع قابل توجه ویتامین ها و مواد مغذی و قدرتمند ارتقاء سلامت ترکیبات گیاهی

حقایق

بخشی از Cruciferae یا Brassica خانواده از گیاهان کلم (Brassica oleracea) در واقع همان گونه که کلم و کلم بروکلی و گل کلم و کلم بروکسل. در حالی که وجود دارد صدها نفر از کلم انواع آنها سقوط به سه نوع اصلی: سبز, قرمز و پیچ.

سبز کلم شایع ترین است اما کلم قرمز اضافه شده مزایای تغذیه ای بهداشتی محافظ آنتوسیانین است که به این کلم آن قرمز رنگ است. کلم پیچ دارای crinkly سبز یا قرمز با ظرافت بافت برگ که بیشتر شل بسته بندی شده.

یک یک فنجان خدمت از کلم خام 85 درصد DV (DV=ارزش روزانه بر اساس 2000 کالری در روز) از استخوان های حفاظتی ویتامین K و 54% DV ویتامین C کمک می کند که دفع سلول آسیب رساندن رادیکال های آزاد که می تواند به بیماری منجر شود.

یافته

کلم شامل تعداد قابل توجه از آنتی اکسیدان و ضد التهابی فلاونوئیدها و پلی فنول ها است که کمک به حفظ التهابی سیستم قوی. یکی از آنها kaempferol نشان داده شده است برای محافظت در برابر بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان کبد آسیب چاقی و دیابت (تجربی و درمانی طب 2019).

کلم یکی از دو سبزیجات (همراه با سبزیجات ریشه) در سالم نوردیک مواد غذایی شاخص که نشان داده شده است که اثرات مفیدی بر روی نشانگر یا شاخص از بیماری های قلبی عروقی (CVD) و یک مطالعه در مجله انسان تغذیه و رژیم های غذایی (2019) حاکی از آن ممکن است باعث کاهش مرگ و مير در بيماران مبتلا به بيماری قلبی عروقی.

نکات ظریف

را انتخاب کنید به دنبال تازه برگ رایگان از پژمرده لکه دار کردن و یا قهوه. یخچال خام کلم مهر و موم شده در پلاستیک و نگه داشتن آن را برای هفته ها. بسیار متنوع و کلم ممکن است نازک برای slaws و سالاد تخمیر به ترشی کلم بخار پز و آب پز کبابی سرخ کرده و یا هم بزنید سرخ شده خوشمزه همکاری با بسیاری از هر سبزیجات و غلات سبوس دار و آجیل و یا پروتئین بدون چربی. خدمت با مزه تند خردل سرکه بریزید و یا مورد علاقه خود را و یا سس پانسمان.

زیست محیطی و تغذیه این است که برنده جایزه مستقل خبرنامه نوشته شده توسط کارشناسان تغذیه اختصاص داده شده به خوانندگان ارائه تا به روز اطلاعات دقیق در مورد سلامت و تغذیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>