Call of Duty: Black Ops Cold War احتمالا نام Call of Duty سال جاری خواهد بود

براساس یک وب سایت معتبر Eurogame ، درخواست سیاه و سفید برای جنگ سرد علیه جنگ سرد بسیار نام این نسخه جدید Call of Duty در سال 20200 است.

وظیفه مشترک این است که نسخه جدید Kalaf Duty ، بازگشت جنگ سردار و جنگ ویتنام ، تمدید شده است. هم اکنون می توانید از منابع داخلی سایت Euroimmer استفاده کنید و تصویری جدید را در اختیار شما قرار می دهیم که یک بازه زمانی خوش را برای شما فراهم می کند.

آخرین اخبار بازی این امکان را در توییتر شما فراهم کرده است ، بنابراین می توانید Call of Duty: Black Ops Cold War را ایجاد کنید. با استفاده از گزینه های سیاه ، گزینه های سری Black Ops ، Black Ops Reboot Planning ، Cold War Lighting و یکی از این گزینه های دیگر را انتخاب کنید. با استفاده از Call of Duty: Black Ops ، ما در مورد محدودیت زمانی محدود 60 میلادی به شما می گوییم ، بنابراین می توانیم با شما تصمیم بگیریم و بعد از آن می توانید با یک سفر بسته به خدمات مسافرتی بروید.

مقاله مربوط به:
Ops Black Black Tha بازی هوشمند سال 2020 Call of Duty تصمیم بودجه مجموعه
سال خدمت شما سری مدرن Warfier با واسطه Call of Duty: Modern Warfare همراه است. با این ترجمه می توانید به اقامت نگاه کنید و ببینید که اکتیویژن و تری تجهیزات در هر زمان نسخه جدیدی از Kalaf Duty را ارائه می دهد. به نظر شما در این بخش بزرگنمایی در ایران وجود دارد؟

Call of Duty: Black Ops War Cold

منبع : https://mojoshop.ir/product-category/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%81-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *