می تواند جو بایدن آن را نگه دارید با هم ؟ تا کنون او را نگه داشتن خود را.

این کمک می کند که رئیس جمهور Donald J. Trump آغاز کرده است در یک جنگ صلیبی خود را به نابود کردن خود انتخاب مجدد چشم انداز.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارزشمند و فراوان اقتصاد مطرح شده است و توسط ویروس کشنده مواج در سراسر کشور. خود را بیگانه نژادپرستانه راه و cavalier نگرش COVID-19 بیماری همه گیر در حال خاموش کردن رای دهندگان در droves.

بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری رای گیری به طور متوسط 8.7 % در میان هشت ملی نظرسنجی صورت گرفته بین جولای 9 تا 21 با توجه به روشن شدن سیاست است.

در coronavirus زده باید برنده فلوریدا یک نظر سنجی فقط از اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی می دهد بایدن 13-نقطه سرب در میان رای دهندگان ثبت شده.

برخی از دموکرات ها هستند و مشتاق به پیش بینی بایدن پیروزی در ماه نوامبر.

بایدن شده است در حال اجرا یک مناسب و معقول کمپین پیوستن به یک جریان ثابت از مجازی و حضور در سخنرانی ها و کمپین تبلیغات است که نمایش خود را تجربه و ارتباط نزدیک با uber-محبوب سابق رئیس جمهور باراک اوباما.

هنوز وجود دارد بسیار ناراحت کننده امکان یک زمزمه شکی نیست که lurks در هر بایدن ، آن است که تشکیل سایه در سراسر برخی از نگران ابرو — معدن برای اطمینان حاصل کنید.

می بایدن آن را نگه دارید با هم ؟

در سراسر شدید دموکراتیک نامزد انتخاباتی وجود دارد ثابت جریان پنهانی سوال در مورد سن و سال او استقامت و ظرفیت فکری.

من تماشا و گاهی cringed در عملکرد خود در بحث ها و دیگر مکان های عمومی ظاهر. بایدن تصادفا و لت و پار نام حقایق و مفاهیم. در زمان او به نظر می رسید اشتباه است.

اگر انتخاب بایدن, 77, خواهد بود, قدیمی ترین نتانیاهو نخست رئیس جمهور در این کشور ، برخی از سوال که آیا او می تواند مسئولیت رسیدگی به سختی از وحشیانه مبارزات انتخاباتی پیش رو است.

بایدن نگه داشته است کسانی که نگرانی در خلیج. حامیان او استدلال می کنند که در حالی که ناقص او به خوبی تجربه کرده و ارائه می دهد یک پسر جذاب سبک رهبری. رای دهندگان خسته و خشمگین مغلوب ساختن پیشی جستن را بریده بریده و سوزاندن راه آنها استدلال می کنند خواهد شد خوش آمدید بایدن در انتخابات ریاست جمهوری.

به عنوان مبارزات انتخاباتی چرخ دنده تا همه چشم خواهد شد تماشای این بسیار مهم است اما عملا مجازی کمپین. بایدن باید مانور راه خود را از طریق یک سری از شدید یک بحث ریاست جمهوری ارائه سیاسی سخنرانی برای تشویق و ترغیب خود را پایه و شاهین برای کمپین نقدی, همه در همه زمان ها است.

هر حرکت و سخن گفتن را تحت یک میکروسکوپ دیجیتال از طریق صدها میلیون صفحه نمایش. هر هجا ژست و نقص خواهد بود و بزرگ شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم او حمله خواهد کرد هر بایدن اشتباه, مهم نیست چقدر ناچیز برای دوختن شک و تردید در مورد بایدن توانایی حکومت. کسانی که سوء ظن می تواند لطمه زدن به اعتماد به نفس در بایدن به خصوص در میان مستقل و چرخش رای دهندگان که تصمیم خواهد گرفت که نزدیک انتخابات است.

مانند او یا نه تهمت می داند تلویزیون خود را. او honed یک قابلیت فرمان گیری بیش از چند دهه است. توسط آن اندازه گیری او از لبه.

در ماه نوامبر این کشور خواهد بود و انتخاب بعدی خود رهبر در زمان بحران اقتصادی و هنوز هم مواج همه گیر در حالی که همچنین عمیقا درگیر در تعمیر آسیب از یک مشکل نژادی میراث.

رای دهندگان ممکن است تمایلی به نوبه خود یک رئیس جمهور کنونی حتی مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بحران اگر آنها احساس می کنید مطمئن شوید که بایدن می تواند توانایی خدمت می کنند.

خواهد بایدن را دچار سردرگمی و bumbles گرفتن با او ؟

ارسال نامه به letters@suntimes.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net