می تواند سفید امریکا پیدا کردن یک راه را ببخشید ؟

می توان آن را دشوار است به بخشش کسانی که اشتباه شما. اما آن را بسیار سخت تر به بخشش کسانی که به شما ستم.

که در یک کلام این است که چالش مواجه امریکا امروز در مورد مسابقه. که توضیح می دهد چرا از دست داشتن جنگ داخلی slaveholder ذهنیت است که هنوز هم نه تنها محبوب اما تظاهرات اخیر علیرغم بالا رونده: برای بسیاری از مردم هنوز هم می توانید آن را در قلب خود را به بخشش آمریکایی های سیاه و سفید.

این تصور که برتر و محاصره با حضور کمتر تیره مسابقات در شکوفایی داشتن stupefied ایالات متحده به اندازه کافی در سال 2016 است که در آن انتخاب یک نا مناسب تقلب به عنوان رئیس جمهور. در حال حاضر…

“ببخشید من؟” شما ممکن است فکر کردن در مورد در حال حاضر. آیا شما می گویند “ببخشید؟” سفیده نیاز به بخشش نژادهای?

قطعا. تلنگر باز کردن دیکشنری:

برای·دهد /fərˈɡiv/ فعل. جلوگیری از احساس خشم یا رنجش نسبت به (کسی) برای یک جرم نقص و یا اشتباه.

“توقف احساس خشم یا رنجش” بخش نیست و نیاز به توضیح. خشم و تنفر تعریف عناصر سفید برتری. این slavers استادانی بود بر دوش خود اتهامات زین با مراقبت از خود و نظم و انضباط.

Trumpism است که نگرش ها باشيم. تنظیم کردن خود با شلاق به کلاچ در خود و شکایت در مورد واقعی قربانیان.

OK … شما ممکن است فکر … نقطه گرفته شده است. اما آنچه که در مورد نیمه دوم? “…برای یک جرم نقص و یا اشتباه است.” آنچه را که مردم سیاه و سفید انجام می شود?

که آسان است. آنها در اینجا. آنها وجود داشته باشد. اشتباه خود را به نگاه متفاوت از سفید امریکا و مناسبت ترین آن هیولا عمل می کند. نگاه کنید که چگونه بسیاری از تاریخ ما رانده است تلاش برای فشار به مردم سیاه و سفید خارج از دید. جدا کردن بخش هایی از شهر. گتوها. پروژه های مسکن. سیاه همسایگان حتی نمی تواند راه رفتن در پیاده رو بدون پله زمانی که یک فرد سفید به تصویب رسید. نه فقط در قرن 19. در طول عمر برخی از سفیده نمی خواهید یک فرد نشسته در همان ناهار شمارنده در Woolworth را بی سر و صدا nibbling یک ساندویچ پنیر کبابی. آن را غیر قابل تحمل بود.

به همین دلیل تا آنجا که من از این سر و صدا برای تغییر آوردن کشور من خوشبین نیست. من تعجب می کنم که آیا افراد جوان رانندگی این فوق العاده اعتراض واقعا می دانم آنچه آنها در مقابل. زمانی که دادگاه فدرال دستور داد یکپارچه شهری استخرهای شهرهای جنوبی پر استخرهای شنا با خاک به جای به اشتراک گذاری. آنها می خواهم به جای تحمل طولانی گرم می سی سی پی جولای بعد از ظهر با کمک از چهره های ترسناک از سیاه و سفید بچه های پاشش با هم.

سفید متعصبی همیشه نقطه نسبت به هر جرم و جنایت آنها می توانید به عنوان بهانه ای. اما effrontery که rankles آنها سیاه پوستان اصرار در برابر درمان است.

چه بیشتر خشم سفیده تاریخی نیست سیاه سوء رفتار اما سیاه و موفقیت است. هر گونه تلاش در شأن یک سرقت از اموال منحصر به فرد از سفید پوستان است. در آوریل 3, 1919, یک بازگشت دامپزشک, William Lee, ضرب و شتم قرار گرفت به مرگ توسط یک اوباش در نزدیکی Blakely, گرجستان, چرا که او هنوز هم پوشیدن یونیفرم ارتش پس از مرخص شدن. حتی پس از او توضیح داد که او تا به حال هیچ دیگر ،

که نبود ترسناک منحصر به فرد اما رایج; 20 سیاه و سربازان بودند بدون محاکمه اعدام به جرم داشتن خود را در خدمت کشور است.

اما آن را وحشیانه 1918 مجازات مریم ترنر که باعث شد که دولت درگیر. ترنر هشت ماهه باردار زنده زنده سوزانده شد — یکی دیگر از وقوع مکرر — در جورجیا گرجستان جنین پاره پاره از رحم او.

این در نهایت مجبور دولت فدرال به عمل — و نه در برابر قاتلان ، در برابر W. E. B., DuBois, که, روزنامه, بحران وقایع lynchings در جنوب. دوبوا شد و هشدار داد در مورد استفاده از ایمیل به انتشار شرح lynchings که صرف تشریح شد نه تنها زشت و ناپسند فدرال استدلال کرد اما تغذیه تبلیغاتی آلمانی.

من اشاره نمی کند این گریم تاریخچه منفی و یا نشان می دهد که تظاهرات بیهوده اما به عنوان یک یادآوری است که gnarled ریشه ما در حال تلاش برای yank است و عمیق و عملکرد خواهد شد به سرعت و یا به راحتی. حداقل آن نشده است. متنفر تظاهر این است که همه در مه آلود گذشته است. اما آن را به عنوان در حال حاضر به عنوان جمعه زمانی که سناتور. رند پل مسدود ضد مجازات لایحه. مجازات هنوز هم نیست یک جرم فدرال.

هر گام رو به جلو مواجه شده است توسط نژادپرستان مقاوم در برابر سقوط تجدید قوا و سپس پیدا کردن یک راه برای حفظ نفرت خود را با نبوغ و انرژی آنها هرگز درخواست برای حل مشکلات مشترک ما. بخشش برای خودش و برای کسانی که به آنها ستم و ظلم و ستم به نظر می رسد فراتر از ظرفیت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de