کانادایی ها در میان مسافران رشته کشتی کروز در قرنطینه

سانجی Goel کروز اتصالات که لوایح خود را بزرگترین کانادا کروز خرده فروش می گوید مشتریان بدانم که اگر آنها باید تغییر و یا لغو رزرو.

مردم با پوشیدن ماسک ایستاده در نزدیکی کشتی کروز الماس شاهزاده که در آن 10 بیشتر مسافران آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آن وارد Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در جنوب توکیو در فوریه. 6. KIM KYUNG-HOON / ایسنا

سانجی Goel, رئيس جمهور از ونکوور-بر اساس کروز اتصالات در حال تماشای از نزدیک ببینید که چگونه همه چیز آشکار برای 251 کانادایی که در میان 3,700 مردم گیر در دریا در پایان از کروز خود را.

دو کانادایی آزمایش مثبت جدید coronoavirus روی عرشه این کشتی که قرنطینه شده در سواحل ژاپن نزدیک یوکوهاما.
بیانیه ای از شاهزاده Cruises می گوید که این نتایج بودند در میان مجموعه دوم از نمونه ها که در حال اتمام آزمایش نشان داد که 10 اضافی مردم آزمایش مثبت از جمله چهار ژاپنی یکی از تایوان دو آمریکایی و دو کانادایی و یکی از نیوزیلند آوردن مجموع به 20.

آن را می گوید محلی مقامات بهداشت عمومی خواهد شد و بلافاصله پیاده کسانی که مهمانان برای حمل و نقل به بیمارستان های محلی.
در ضمن کسانی که در قرنطینه برگزار می شود در رگ صرف خواهد شد یکی دیگر از 14 روز در هیئت مدیره کشتی. سفر خود را در ویتنام آغاز شده و فقط پایان دادن به زمانی که آنها تبدیل به دور از docking در یوکوهاما پس از نه مسافر و خدمه عضو تایید شد مثبت برای coronavirus در اولین مرحله از تست.

برخی به دام افتاده مسافران شده اند رفتن آنلاین می گویند آنها نگران آلوده شدن و یا در حال اجرا از داروی تجویزی در حالی که دیگران باید mused در مورد آنچه که آنها در حال خوردن و نوشیدن و انجام به تصویب زمان.

Goel کروز اتصالات که لوایح خود را بزرگترین کانادا کروز خرده فروش است و شنیدن از مشتریان که بدانم اگر آینده خود را رزرو می تواند تغییر و یا اگر آنها باید لغو.

“وجود دارد همه از آن اما خطوط کروز و هتل ها بسیار مناسب است. (هفته گذشته) هوا کانادا گفت که تعلیق برخی از پروازها (به چین) و سپس دو روز بعد از آن بود لغو همه آنها. آن را بسیار سیال وضعیت برای مسافران,” او گفت:.

Goel بود شگفت زده به شنیدن تعدادی از کانادا مسافران در الماس شاهزاده از مسیر معمولا جذب “نامتناسب ژاپنی, منبع بازار است.”

او برنامه ریزی شده منجر به آنچه که به نام رئیس جمهور کروز اساسا یک سفر فوق العاده با توجه به مشتریان VIP. این طرح به ترک شانگهای در آوریل 28 و سفر به تیانجین در شمال پکن و همچنین چند پورت در کره جنوبی و ژاپن قبل از پایان دو هفته بعد در توکیو. اما در حال حاضر این مسیر شده است به طور قابل توجهی تغییر با شروع در سنگاپور و تماس به بنادر ویتنام و تایوان و قبل از رفتن به ژاپن و کره جنوبی.

“بسیاری از (کروز) خطوط در حال تغییر به مسیرهای خود از هم اکنون تا پایان ماه مارس و برخی بیشتر از,” او گفت:.

هلند و امریکا گفت: به جای آن Westerdam کشتی پیاده در شانگهای در فوریه. 15 عنوان برنامه ریزی شده آن را در حال حاضر به یوکوهاما با شرکت در برداشتن هزینه rebooking پروازهای بازگشت به ایالات متحده و جاهای دیگر. آن کشتی پس از مارس 28 در حال حاضر برنامه ریزی شده است و اصلا شامل بنادر چین است.

بسیاری از خطوط کروز نیز شبانه روزی به مسافران شده اند که به سرزمین اصلی چین در آخرین 15 روز است. نروژی کروز خط است که به درخواست مسافران برای استفاده از 30 روز بافر بین سفر به سرزمین اصلی چین است.

به طور جداگانه یکی دیگر از کشتی کروز, رویای, کشتی, مدیریت, افراد مشهور, هزاره شد این هفته از docking در کائوسیونگ تایوان. این شناور در دریا در قرنطینه در نزدیکی هنگ کنگ پس از سه مسافر یک زودتر سفر در کشتی آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در ونکوور کروز کشتی های نجومی شروع نمی کند تا دوباره در اوایل ماه آوریل است. آخرین کشتی میره در یک رفت و برگشت سفر به هاوایی در اوایل ماه نوامبر سال گذشته است.

“هنگامی که کروز از شروع فصل ما را از جهت حمل و نقل کانادا و با همکاری بهداشت و درمان کانادا و بحث با کسانی که در گروه” دانیل Jang سخنگوی ونکوور فریزر پورت اقتدار گفت.

—با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر