کانادایی ها عمیقا تقسیم شده در چگونه برای مقابله با ساحلی GasLink محاصره

فقط یک پنجم از پاسخ دهندگان (21 درصد) بر این باورند نخست وزیر ترودو انجام داده است یک کار خوب

یک آنگوس رید نظرسنجی نشان می دهد کانادایی ها عمیقا تقسیم شده بیش از چگونه به مقابله با تظاهرات توده ای علیه ساحلی GasLink LNG پروژه خط لوله در شمال B. C.

در حالی که 46 درصد از پاسخ دهندگان گفت: صبر و گفت و گو با کسانی که مخالف این پروژه است بهترین راه برای پیدا کردن یک قطعنامه دیگر نیمه 53 درصد معتقدند محاصره باید پایین آورده و با استفاده از هر نیروی لازم و ضروری است.

در سراسر کشور تظاهرات و محاصره — که باید هدفمند خطوط راه آهن و بنادر و ساختمان های دولتی و عمده ترافیک دالان — در حال انجام در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در مخالفت با ساخت و ساز از 670 کیلومتر خط لوله زیر زمینی به کشتی fracked گاز به LNG کانادا گیاه ساخته شده در Kitimat. این خط لوله برنامه ریزی شده است برای تکمیل در سال 2023.

ساحلی GasLink وعده داده است به صرف $1 میلیارد دلار از آن $6.6 میلیارد بودجه در قرارداد کمک های مالی و فرصت های آموزشی برای 20 ملل گروههای موسیقی در طول مسیر است که آن را امضا توافق نامه با.

اما مرطوب’suwet’en ارثی ستاد ادعا به عنوان گسترده ای 22,000-مربع-کیلومتر مساحت و می گویند گروه شوراهای فقط باید اقتدار بر زمین ذخیره.

با توجه به این نظرسنجی 56 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که جنگ در درجه اول حول و یا مسائل اقتصادی و یا حاکمیت قانون در حالی که 44 درصد می گویند که بیشتر جنبه های مهم در اختلاف هستند یا بومی و یا مسائل زیست محیطی است.


آنگوس رید نظرسنجی

صرف نظر از این که کدام طرف آنها در این نظرسنجی نشان می دهد بسیاری از کانادایی ها معتقدند که نخست وزیر جاستین ترودو به کار گرفته نشده بحران هست. فقط یک پنجم از پاسخ دهندگان (21 درصد) بر این باورند ترودو انجام یک کار خوب.

ترودو نیست تنها رهبر شدن بررسی منفی.

B. C. برتر جان هرگن موافقت با رتبه بدتر بود با تنها 18 درصد از اهالی بریتیش کلمبیا گفت: آنها احساس هرگن انجام یک کار خوب. انتاریو برتر داگ فورد دریافت 15 درصد حمایت از انتاریو پاسخ دهندگان.

آلبرتا برتر جیسون کنی در ضمن دریافت نظرات مثبت از 50 درصد از بهره.

قریب به اتفاق 80 درصد گفت که آشتی بین کانادا و مردم بومی شده است منفی تحت تاثیر حوادث جاری و 78 درصد بر این باورند محاصره آسیب دیده اند کانادا شهرت به عنوان یک محل برای سرمایه گذاری است.

با توجه به نظرسنجی که به سفارش و انجام شده توسط آنگوس رید موسسه حمایت ساحلی GasLink پروژه رشد کرده است بیش از گذشته دو هفته از 51 درصد در اوایل فوریه به 61 درصد در حال حاضر.

این نظرسنجی از 1,501 بزرگسالان انجام شد Feb. 25-26. حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 2.5. درصد امتیاز 19 بار از 20.

[email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im