محتوای مقاله

Jason Weselowski تا به حال یک رشته از شانس بد از جمله تشخیص سرطان قرار داده است که او را در بیمارستان در سال 2018 در حالی که شهر ونکوور بود و اطلاع رسانی به شهروندان خود در مورد تعهد خود را به پرداخت یک جای خالی مالیات بر خانه های خالی.

“ظاهرا در حالی که در بیمارستان این شهرستان از طریق پست کردن فرم اظهارنامه,” او گفت:. “من قادر به دریافت و ارسال در این فرم با توجه به بستری شدن در بیمارستان.”

زمانی که Weselowski تلاش برای فروش محل سکونت خود را در اواخر سال گذشته دفتر اسناد رسمی دن پارک پیدا کردم که به شهر اضافه شده $8,000 خالی هزینه مالیاتی به مالیات املاک است.

با اطمینان از کارکنان شهرستان که Weselowski را در خانه های خالی اعلام می شود ثبت عطف به ماسبق پارک برگزار شد و برگشت وجوه حاصل از فروش و در نهایت پرداخت مالیات برای روشن شدن این اموال را به حساب های مالیاتی برای خریدار.

“هنگامی که من سعی کردم به کمک Jason انجام, اعلام, برای برخی از دلیل (کارکنان شهرستان) نبودند قادر به انجام آن از طریق تلفن,” او گفت:.

قبل از اینکه او می تواند مدارک مورد نیاز در فرد Weselowski در بیمارستان بستری شد بار دوم برای سرطان روده بزرگ و از دست رفته این شهر را از پنجره به درخواست تجدید نظر به اتهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de