برگزارکنندگان جشنواره کن شیرها اعلام کرده اند سالانه جشنواره بین المللی خلاقیت برگزار خواهد شد در این سال خواهد شد و به جای بازگشت به 2021.

این جشنواره در ابتدا به تعویق افتاد اکتبر از آن به طور منظم اسلات در ماه ژوئن میان رشد گسترش coronavirus و متعاقب آن لغو بسیاری دیگر از رویدادهای جهانی.

در حال حاضر, جشنواره, صاحب Ascential تایید کرده است که نسخه بعدی از شیرها کن جست و خیز یک سال با برنامه های در حال حاضر در مجموعه سنگ را به حرکت به 21 تا 25 ژوئن 2021.

فیلیپ توماس رئیس جشنواره کن شیرها گفت: “تصمیم دشوار” و به دنبال آن در عمق رایزنی با این رویداد همکاران و مشتریان و انعکاس بی سابقه اجتماعی و سلامت و چالش های اقتصادی در حال حاضر رو به جهان است. او اضافه کرد که برگزارکنندگان همچنین می خواستم به حذف هر گونه شک و تردید در مورد در حال اجرا از همراه جوایز و رویدادهای خود را برای همکاران و مشتریان.

“Cannes Lions در هسته خود همواره در مورد خلاقیت و شیر. ما متوجه است که خلاق جامعه چالش های دیگر به چهره و به سادگی در یک موقعیت برای قرار دادن به جلو به کار خواهد شد که مجموعه ای از معیار” توضیح توماس.

“بازاریابی و صنایع خلاق مشترک با بسیاری دیگر در حال حاضر در آشفتگی و آن را روشن است که ما بخش کوچکی از بین بردن همه حدس و گمان در مورد این جشنواره این سال است.

“ما تلاش کرده اند ما را از تصمیم گیری به عنوان اوایل به عنوان ممکن است به این صنعت در مجموع شفافیت در وضعیت و است که چرا ما با اعلام این حرکت امروز.”

گذشته از جشنواره کن شیرها coronavirus نیز تحت تاثیر عمده بازاریابی, کنفرانس ها و رویدادها در APAC, آمریکا و اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im