سایبان رشد را B. C. خاموش نشان می دهد استرس در گلخانه شاهدانه بخش

در حال حاضر خفته گلخانه بعید است به بازگشت به تولید و تولید برای یک گلخانه صنعت است که بیشتر نقل مکان کرد.

یک کارگر پیاده گذشته ردیف شاهدانه گیاهان در حال رشد در گلخانه. بلر شیروانی/ایسنا فایل

در یک سقوط کرد از بین بردن حدود نیمی از B. C. گلخانه تبدیل به کشت ماری جوانا در سطح شیب دار تا به حشیش قانونی گرفته شد بازار روز شنبه با تاج رشد تصمیم به شاتر پایین تر از آن سرزمین اصلی عملیات.

تاج مدیر عامل دیوید کلاین ذکر یک بازار توسعه داده است که کندتر از پیش بینی ها و چالش ها در افزایش سرمایه برای تصمیم به بستن آن سه میلیون متر مربع فضای گلخانه ای تقسیم بین 1.7 میلیون فوت مربع گلخانه در دلتا و 1.3 میلیون متر مربع.-ft. گلخانه ای در لنگلی.

“پس از یک بررسی استراتژیک تولید ظرفیت و پیش بینی تقاضای شرکت امروز اعلام کرد که این امکانات دیگر ضروری به کشت آن رد پای” کلاین در بیانیه ای گفت.

و این احتمال وجود دارد که دیگر گلخانه ای تولید کنندگان احساس گونه های مشابه با توجه به صنعت خودی دیپاک آناند مدیر عامل شرکت از شاهدانه پزشکی شرکت مفردات سرمایه گذاری.

“من نمی شود شگفت زده اگر شما نگاه کنید به بیشتر عقب نشینی به طور کلی در بخش دوره,” او گفت.

آناند گفت: برخی از تولید کنندگان را کشف کرده اند که کشت در فضای باز است یک گزینه ارزان تر برای تولید اما به طور کلی شرکت های مبارزه را به سود در یک بازار که در آن فروش نمی زندگی می کردند تا به انتظارات نمی تواند افزایش سرمایه آنها نیاز به ساخت و یا نوسازی گلخانه.

“شرکت ها به دنبال به صرفه جویی در سرمایه و یا کاهش در هزینه های سرمایه در حال رفتن به نگاه یا نه ساختمان و یا پوسته پوسته شدن پشت در های موجود خود را ایجاد و یا حتی شروع به ساخت کردن به عنوان موارد ممکن است,” او گفت. “بازار سرمایه باید به طور کامل خشک شده.”

مرتبط

از تابستان گذشته B. C. s گلخانه بخش شاهد بود حداقل پنج میلیون متر مربع از گلخانه ها حدود 50 هکتار معادل بیش از نیمی از برنابی پارک مرکزی — تبدیل به حشیش.

دیگر قابلمه, تولید, اما اعلام کرد که آنها در حال برگزاری خود را در یک کسب و کار چالش برانگیز.

خالص Sunfarms یک سرمایه گذاری مشترک بین شاهدانه تولید کننده زمرد بهداشت درمان و گلخانه کرگدن روستا و مزارع تبدیل 1.1 میلیون متر مربع. ft. گوجه فرنگی در حال رشد دلتا گلخانه به حشیش و همه را زیر کشت می گوید: مدیر عامل Mandesh Dosanjh.

“خالص Sunfarms عملکرد در بازار باقی مانده است سازگار پس از راه اندازی” Dosanjh گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما در مقیاس همچنان ما را در یک موقعیت قوی برای رشد تفریحی حشیش در یک هزینه کم به ازای هر گرم است.”

زمرد بهداشت درمان در سه ماهه سوم نتایج مالی گزارش داد که خالص Sunfarms ثبت از دست دادن خالص $2.4 میلیون با توجه به $12.6 میلیون writedown در ارزش موجودی خود را.

ونکوور-دفتر مرکزی تولید Zenabis که امن گلخانه در لنگلی و یک تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه دلتا آهسته و برخی از آن تبدیل فعالیت های در انتظار تایید توسط بهداشت و درمان کانادا از اصلاحات مربوط به صدور مجوز و نشانه هایی است که بازار می تواند جذب این محصول با توجه به جاناتان آنتونی شرکت مدیر روابط سرمایه گذار.

“کلی شاهدانه بازار بسیار دشوار است که در حال حاضر برای تقریبا هر کس در هر راه” آنتونی گفت: اما این شرکت هنوز عرضه توافق با هر استان و “کانادا تقاضا برای قانونی شاهدانه در حال رشد است هر ماه است.”

سایبان کاهش یافته است به پاسخ Postmedia اخبار سوالات پنجشنبه و آنچه در آن برنامه به این خفته گلخانه اما بعید است که آنها را به باد تبدیل به تولید فلفل پس از صنعت حرکت کرده با توجه به لیندا Delli Santis مدیر اجرایی B. C. تولید کنندگان گلخانه ای انجمن.

“ما جایگزین بسیاری از (تبدیل گلخانه),” Delli Santis گفت. “در درون ما رشد گروه شده است که انبساط و ما تقریبا حفظ تعادل است.”

گلخانه تاج در زمان بیش بزرگتر بودند توسط بخش استانداردهای و شاهد تغییرات را با توجه به حشیش تولید است که تولید کنندگان نیاز نیست.

“هزینه (برگشتن) آنها احتمالا بهتر خواهد بود فقط ساختمان جدید زیرا که یکی را به هر حال و نه واقعا تا به استانداردهای امروز” Delli Santis گفت: “هر چیزی ممکن است.”

[email protected]

twitter.com/derrickpenner

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de