سنگاپور مبتنی بر املاک و مستغلات غول CapitaLand اعلام کرده است $10m بازاریابی برنامه کمک و انعطاف پذیری به کار کوتاهتر برای خرده فروشان در آن مراکز خرید.

آن امیدوار است این کمک خواهد کرد که کاهش هر گونه تاثیر از شیوع کروناویروس که در حال حاضر آلوده 65,213 مردم و جان 1,486 مردم در سراسر 28 سرزمین در زمان نوشتن.

تعداد افراد آلوده در سنگاپور در حال حاضر در 58. این دیده مردم وحشت و اجتناب از مکان های شلوغ مانند بازارها که به معنی خرده فروش در حال انتظار برای ضعیف بود که در این سال پس از 2.8 درصد سقوط در سال 2019 شد که شدیدترین کاهش در شش سال.

بر اساس ana ortega را پژوهش CapitaLand یکی از برجسته سرمایه گذاری املاک و مستغلات مدیران در سراسر جهان که از ژوئن 2019 با دارایی های تحت مدیریت با US$83.78 m.

با توجه به CapitalLand the $10m برنامه پشتیبانی از هر دو خرده فروش-محور تبلیغات و بازار گسترده طرح های بازاریابی مانند تعریف رزرو دهلیز فضاهای خرده فروشان و پارکینگ رایگان برای خریداران در طول ناهار یا شام ساعت.

یک سری از طرح های بازاریابی به افزایش هزینه های مصرف کننده را شامل cashback تبلیغات به عنوان به خوبی به عنوان جالب از امتیاز و کوپن آنلاین برای خریداران که اعضای آن CapitaStar پاداش داد.

انعطاف پذیری به کار کوتاهتر به معنی از 14 فوریه تا اطلاع ثانوی فروشگاه در CapitaLand مراکز عمل ممکن از بعد از 11ساعت و زودتر از 8 شب. اما وجود خواهد داشت بدون تغییر به مراکز استاندارد عامل از ساعت 10 صبح تا 10 شب.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت ایستاده و آماده ارائه پشتیبانی بیشتر. CapitaLand و شرکای خرده فروشی ما باید گذشته غلبه بر رکود اقتصادی در آورده با سندرم حاد تنفسی (سارس) و بحران مالی جهانی گفت:” کریس چانگ CapitaLand سنگاپور مدیر عامل برای خرده فروشی.

“من مطمئن هستم ما خرده فروشی اکوسیستم سوار را از طریق چالش های کنونی.”

چونگ قبلا صحبت به درام در مورد این که چرا خرده فروشی چشم انداز دستخوش اختلال فرمول برای موفقیت در بازار باید تکامل به عنوان به خوبی.

برای انجام این کار CapitaLand نونما Funan بازار را در آغوش omnichannel از طریق کلیک کنید و جمع آوری خدمات به شدت تکیه بر فن آوری و راه اندازی یک شهری ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im