شرکت های بیمه خودرو, tout بازپرداخت خود را به دلیل coronavirus اما آنها به طور گسترده ای متفاوت

خودرو شرکت های بیمه شعار تخفیف های خود را به دلیل policyholders در حال رانندگی کمتر با تشکر از coronavirus shutdown — اما برخی از تخفیف های بهتر از دیگران هستند گروه های مصرف کننده می گویند.

دولت مزرعه مستقر در بلومینگتون کردم یک “یک” رتبه دوشنبه توسط مصرف کننده فدراسیون آمریکا و مرکز عدالت اقتصادی برای اعلام آن را به بازپرداخت به طور متوسط از 25 درصد coveringMarch 20 از طریق مه 31.

Allstate مستقر در نرتهبروک یک “B” کلاس برای ارائه 15 درصد بازپرداخت برای آوریل و مه حق بیمه. همراه با خانواده Allstate ذکر شده بود برای اولین بار به ارائه بازپرداخت به مصرف کنندگان است.

GEICO کردم تنها یک “D” به دلیل تعهد به تخفیف خودرو و موتور سیکلت بیمه با 15 درصد خواهد لگد تنها در زمانی که صاحب خودرو تجدید سیاست. بنابراین افرادی که تازه در ماه مارس باید صبر کنید تقریبا یک سال و نیم برای دریافت هر گونه پول گفت: Doug هلر یک کارشناس بیمه با CFA.

GEICO می گوید آن ارائه تخفیف اجرا می شود که برای کل مدت سیاست کمک خواهد کرد که مشتریان بیش از یک دوره طولانی تر است ،

غیراستاندارد بیمه — که پوشش رانندگان که آیا واجد شرایط برای عادی بیمه اتومبیل — تا حد زیادی شده است در مورد سکوت coronavirus بازپرداخت حتی اگر ترافیک بزرگراه کاهش یافته است به طور چشمگیری در سراسر کشور, معنی شرکت های بیمه خواهد بود رو کمتر ماشین تصادف ادعا می کند.

Birny Birnbaum, مدیر اجرایی مرکز عدالت اقتصادی تخمین زده می شود که شرکت های بیمه را نجات دهد بسیار بیشتر از هر یک از آنها در حال دادن به عنوان بازپرداخت احتمالا نزدیک به 40 درصد است.

این گروه های مصرف کننده در تماس بیمه دولتی تنظیم کننده برای کامپایل داده ها چه مقدار پول جمع آوری شد در حق بیمه در مقابل چقدر در حال پرداخت ادعا می کند برای به دست آوردن یک دسته بهتر در چگونه به بازپرداخت باید باشد.

آنها همچنین می خواهند کشورهای دیگر به دنبال رهبری پنسیلوانیا که ممنوع اعلام کرده است هر گونه افزایش در حق بیمه بر اساس کاهش نمره های اعتباری با توجه به COVID-19. نمرات اعتباری “در حال حاضر تبدیل شدن به غیر قابل اعتماد و غیر منصفانه” از آنجا که بسیاری از آمریکایی ها گذاشته شده و یا furloughed از شغل خود Birnbaum گفت.

قبلا تنها در کالیفرنیا و ماساچوست و هاوایی ممنوع استفاده از سابقه اعتباری در تعیین حق بیمه.

شیکاگو سان تایمز تحقیقات در سال گذشته مستند چگونه یک دامنه غیر از عوامل رانندگی — مانند اجاره به جای داشتن یک خانه مشغول به کار در یک یقه آبی, شغل, جنسیت و یا ساکن در لبه “اشتباه” کد پستی — می تواند در نتیجه به طور گسترده ای متفاوت حق بیمه به نقل از بیمه همان شرکت است.

هلر می گوید: مصرف کنندگان استفاده می شود که به رفت و آمد به کار می کنند اما در حال حاضر کار از خانه باید بیمه خود تماس بگیرید و بخواهید دوباره تاریخ برای کاهش مسافت پیموده شده است که می تواند در نتیجه بهتری تخفیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de