ماشین که سقوط کرد در Port Coquitlam بود آلبرتا ورق های ساخته شده از کاغذ

Category: ونکورسان Comments: No comments

کوکیتلام RCMP می گویند ماشین رها شده بود مجهز به “یکی از بدترین پلاک جعلی” آنها تا به حال دیده بود

جستجو: ناشناخته در Port Coquitlam. ممکن است دسترسی به یک رنگ دستگاه فتوکپی. آخرین دیده رانندگی خاکستری 2005 نیسان آلتیما با کاغذ, Alberta پلاک. کوکیتلام RCMP جزوه

صفحات کاغذ خوب برای پیکنیک اما نه برای وسیله نقلیه خود را.

کوکیتلام RCMP در حال جستجو برای یک زن و مرد که فرار از صحنه تک-برخورد خودرو در ماه گذشته پشت سر گذاشتن یک خاکستری 2005 نیسان آلتیما با جعلی آلبرتا پلاک ساخته شده از کاغذ.

حادثه اتفاق افتاده Jan. 8 حدود 8:20 p. m. پلیس می گویند زن و شوهر, اتومبیل سقوط کرد و پس از آن از دست یک چرخ در مری دور زدن تپه در نزدیکی Shaughnessy خیابان در Port Coquitlam.

کوکیتلام RCMP می گویند ماشین رها شده بود مجهز به “یکی از بدترین پلاک جعلی” آنها تا به حال دیده بود.

صفحه که پنهان شد توسط یک پوشش ساخته شده از کاغذ و روکش پلاستیکی. آن را به حال bevelled حروف آن را به یک اثر 3D.

“یکی از دلایلی که پلاک را پوشش می دهد غیر قانونی در B. C. این است که آنها اغلب استفاده می شود به مبهم به آنچه در زیر” کوکیتلام RCMP سرجوخه اد گالو) مایکل مک لافلین گفت. “در نگاه اول این پلاک وحشتناکی خنده دار اما عواقب جدی است. مردم با جعل صفحات اغلب رانندگی بدون بیمه و یا وسایل نقلیه خود را نه roadworthy و یا هر دو. که هر دو نا امن و غیر منصفانه به دیگر کاربران که به دنبال قوانین و پرداخت حق بیمه خود را.”

زن و شوهر درگیر در برخورد به سرعت به سمت چپ صحنه هنگامی که پلیس رسید.

این حادثه هنوز در دست بررسی است.

پلیس می گویند این خودرو کشف و ضبط شده است برای دفع.


گوش دادن: شما در یک گاراژ یتیم?’ شما ممکن است یک و حتی آن را می دانم. گوش دادن به امروز وصل قسمت با LeadingAhead انرژی Maxime Charron یکی از کارشناسان برجسته کشور در ایستگاه شارژ زیرساخت و شما پیدا کردن آنچه که یک گاراژ یتیم است که همراه با وضعیت فعلی در کانادا برای اقشار صاحبان که می خواهید به راه اندازی یک شارژ شبکه در ساختمان خود را. حداکثر نیز توضیح دهید که چگونه بسیاری از اقشار شوراها در حال دریافت اطلاعات گمراه کننده در مورد گزینه های خود را برای رفتن الکتریکی است.

وصل موجود در اپل پادکست Spotify در Stitcher و گوگل پادکست.

این بازیکن کار نمی کند ؟ اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>