اکثر مردم با استفاده از خود را مفت دوربین برای گرفتن ایوان دزدان دریایی و یا جلوگیری از وکلاء و رها کردن-در همسایگان اما Cardi, ب و, Reebok, با استفاده از این fish-eye دوربین برای انجام یک باند پیاده روی برای جدید Reebok Zig Kinetica.

Cardi B نوشته شده در Instagram تصویری از خود و دوستان در لباس رنگ روشن capes به عنوان آنها به حومه راهرو در یکسان Cardi, ماسک sashaying در کفش به لحن باند توسط Blaq Tuxedo.

ستاره پاپ را نشان می دهد کفش های نزدیک به دوربین به عنوان او نشان می دهد و خودش را با پایین کشیدن او ، به عنوان گروه تئاتر پیاده روی دور نگه می دارد تا یک blingy گردنبند است که می گوید: #ZigTheRunway.

“زیگزاگ باند مورد غیر منتظره و unapologetic در مورد سبک خود را. من همیشه من و نگه داشتن مردم حدس زدن و این چیزی است که ما برای نشان دادن در این فیلم گفت:” Cardi, B در یک نسخه.

“Reebok Zig Kinetica نیست و مانند هر دیگر کفش که قبل از آن آمده و این مد نشان می دهد مثل این است که چیزی است که قبل از آن آمده. ما در حال شکستن قالب و فروزان خود ما دنباله – که چه Reebok مورد است.”

Reebok همکاری با برخی از عمده استعداد در یک سری از غیر متعارف باند فرودگاه را نشان می دهد به راه اندازی جدید خود را با انرژی بازگشت, کفش, گرفتن عمل در مفت ضربه و لگد زدن به آن را به جهان است. Reebok ادعا می کند برای اولین بار با نام تجاری مد به شیر به این غیر منتظره پلت فرم های ویدئویی و بیشتر مفت مخفی باند فرودگاه را نشان می دهد انتظار می رود طی روزهای آینده و هفته از مشهور معماران و طراحان نوازندگان و ورزشکاران از جمله غریبه چیزهایی بازیگر نوح Schnapp.

کفش جدید نیز به تازگی ترویج نام تجاری با یک انیمیشن Conor McGregor.

ببینید این کار با کلیک کردن بر روی آثار خلاق کادر زیر.

اضافه شده در 21 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de