کارول جیمز: بودجه سال 2020 به ارمغان می آورد سرمایه صرف بیش از سه سال به $22.9 میلیارد

جدید B. C. کودک فرصت سود راه اندازی در ماه اکتبر ارائه خواهد شد 290,000 خانواده ها با پول بیشتر برای حمایت از بچه های خود را.

در سراسر بریتیش کلمبیا همه چیز در حال تغییر برای بهتر.

بیشتر خانواده ها می توانید آه امداد تنفس چرا که آنها بالاخره خوب و مقرون به صرفه مراقبت از کودک. دانش آموزان در حال یادگیری در جدیدتر و امن تر مدارس. بیشتر افرادی که در تلاش برای پیدا کردن مسکن در صورت بالا رفتن سرسام آور اجاره و خالی پایین نرخ امید به آینده و در حال حرکت به خانه جدید. و حذف MSP حق بیمه به قرار دادن پول بیشتر در جیب اهالی بریتیش کلمبیا.

با هم ساخته ایم پیشرفت های زیادی داشته و ما نمی توانیم به نوبه خود بازگشت. بودجه سال 2020 نگه می دارد و استان ما در حال حرکت رو به جلو است.

بودجه سال 2020 به ارمغان می آورد سرمایه صرف بیش از سه سال به $22.9 میلیارد دلار — بالاترین سطح در B. C. تاریخ. و در حال انجام کار جدید و به روز رسانی بیمارستان و امکانات بهداشتی و بزرگراه و پروژه های حمل و نقل مدارس و جدید مسکن در سراسر استان است که به تحریک بیش از 100,000 مستقیم و غیر مستقیم شغل در طول ساخت است.

دهه آینده بیش از 860,000 شغل باز خواهد شد تا در طول B. C. و بیش از 75 درصد از تمام مشاغل نیاز به تحصیلات و یا آموزش.

به مطمئن شوید که هر کس می تواند دسترسی به این فرصت های ما در حال ایجاد جدید مبتنی بر نیازهای B. C. دسترسی به کمک هزینه برای دانش آموزان است. این کمک مالی را فراهم خواهد کرد تا 4000 دلار برای کمک به هزینه های چشمگیر شهریه برای بیش از 40 ، 000 دانش آموزان است.

دولت ما در حال کار سخت برای ایجاد فرصت های جدید است که ساخت و پایدار و انعطاف پذیر در اقتصاد است. ما همچنان به حمایت از مبارزه کارگران جنگلداری از طریق دسترسی به کاریابی, آموزش مهارت, تجهیزات, وام, کمک های مالی برای ضربه جوامع و برنامه های حمایت از بازنشستگی زود هنگام.

بودجه سال 2020 را فراهم می کند پشتیبانی برای جدید جنگلداری تجدید حیات تلاش از جمله دور تا B. C. زیستی-اقتصاد با نوآوری هایی که تبدیل چوب به ارزش افزوده محصولات زیستی bioplastics و منسوجات.

قوی تر B. C. معنی تضمین این فرصت وجود دارد برای همه است. بودجه سال 2020 ادامه کار ما به سوی آشتی با مردم بومی از طریق یک تاریخی درآمد های توافق برای برآورد 3 میلیارد دلار بیش از 25 سال آینده.

یک محیط پاک بنیاد موفق و پایدار اقتصاد است. ما در حال شتاب انتقال به یک تمیز کننده آینده با اضافی $419 میلیون بیش از سه سال برای CleanBC در بالا از حدود 900 میلیون دلار سرمایه گذاری در بودجه 2019. این بودجه شامل مشوق هایی برای خرید وسایل نقلیه الکتریکی و ساخت EV ایستگاه های شارژ.

B. C. یکی از کانادا سریعترین اقتصاد در حال رشد اما در حالی که اقتصاد رشد کرده است, زندگی تبدیل شده است بیش از حد گران برای بسیاری از خانواده ها.

جدید B. C. کودک فرصت سود راه اندازی در ماه اکتبر ارائه خواهد شد 290,000 خانواده ها با پول بیشتر برای حمایت از بچه های خود را. علاوه بر این, بودجه سال 2020 همچنان به سرمایه گذاری در مهد کودک B. C. طرح با هزاران مجاز مراقبت از کودکان در فضاهای باز و برخی از خانواده ها صرفه جویی تا $19,200 سالانه است.

این پس انداز بر روی پاشنه از یک تغییر و تحول عمده ای از ICBC خواهد کرد که کاهش هزینه های به طور متوسط از 20 درصد یا 400 دلار در سال برای همه رانندگان در حالی که بهبود مراقبت از مزایای. آن را نیز نشانه اول سال کامل از بین بردن MSP حق بیمه — بزرگترین طبقه متوسط کاهش مالیات در یک نسل.

بودجه سال 2020 تقویت سلامت آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی است که همه اهالی بریتیش کلمبیا بستگی دارد. بودجه ارائه اضافی $339 میلیون دلار برای تقویت B. C. K-12 آموزش و پرورش سیستم — این به ارمغان می آورد سالانه بودجه در طرح مالی به حدود 1 میلیارد دلار بیشتر نسبت به 2016/17. این بهبود B. C. مدرسه سیستم و پشتیبانی از بیش از 4,200 جدید معلمان است.

اضافی $1 میلیارد دلار در بودجه سال 2020 را بهبود مراقبت های بهداشتی در B. C. جدید و یا به روز رسانی بیمارستان ها در حال حاضر در راه برای 13 جوامع و 12 جدید فوری و مراقبت های اولیه مراکز باز هستند با دو بیشتر در آینده است.

بودجه سال 2020 یک برنامه متعادل متمرکز ساختن زندگی بهتر برای مردم و حصول اطمینان از هر کس یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن در مزایای انعطاف پذیر و پایدار اقتصاد است.

با هم, ما در حال ایجاد یک قوی تر B. C. برای همه.

کارول جیمز B. C. وزیر مالیه.

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر