تبلیغات طبقه بندی شده پلت فرم Carousell راه اندازی کرده است یک طرح برای کمک به افزایش غیر انتفاعی و خیریه که در حال کمک به جوامع نهفته coronavirus (Covid-19).

این پروژه با عنوان “Covid-19 رایگان, تبلیغات برای موسسه خیریه’ را ببینید بیش از $2m موجودی تبلیغات در سایت خود با توجه به دستورالعمل های مربوطه و سازمان های خیریه و غیر انتفاعی است که برای درخواست پشتیبانی.

تمرکز برای کمک های مالی را به سازمان ها در سراسر سنگاپور مالزی هنگ کنگ و فیلیپین و هدفمند به گروه هایی که در حال کمک به تلاش برای دوباره پر کردن عرضه مواد غذایی و ضروری سلامت محصولات کمک های مالی برای نگهداری, هزینه تماس برای داوطلبان و دیگر طرح های مراقبت از خانواده های در معرض خطر و سالمندان نیاز دارند.

JJ Eastwood, مدیر عامل, برای, تبلیغات, Carousell گفت: “با COVID-19 موثر بر هر کسب و کار ما درک می کنیم که سازمان های غیر انتفاعی هستند و در مواجهه با چالش های جدید از جمله دسترسی محدود به داوطلبان و عدم کمک های مالی. به آسیای جنوب شرقی پیشرو آگهی های بازار در سراسر هشت بازارهای ما می خواهیم به بسیج ما رسیدن به ده ها میلیون ها نفر از کاربران در سراسر ما 8 بازار برای کمک به این سازمان های غیر انتفاعی نیاز دارند.”

“این ابتکار عمل را به سازمان های غیر انتفاعی دید بیشتر و ارائه یک جایگزین پلت فرم تبلیغاتی است که نیازی به پرداخت حق بیمه هزینه. به عنوان یک C2C طبقه بندی پلت فرم Carousell دارای یک چشم انداز گسترده تر برای جامعه ما و کاربران که فراتر از زمان Covid-19, آب و هوا” ایستوود ادامه داد.

Carousell در حال حاضر همکاری با برخی از سازمان های خیریه خواهد شد که برای اولین بار به دریافت کمک های مالی از جمله سنگاپور صلیب سرخ به من بدهید.آسیا و مواد غذایی رایگان برای همه در سنگاپور بدون پدر و مادر همکاران در مالزی, زیستگاه برای بشریت در هنگ کنگ و کاریتاس مانیل در فیلیپین. هر مناسب دیگر سازمان های خیریه و غیر انتفاعی می توانند در Carousell سایت.

بسیاری از رسانه های سازمان است که باید از این منابع برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و غیر انتفاعی شروع به قدم زدن یا با کمک های مالی و یا حمایت از رسانه های. این هفته گوگل اعلام کرد یک صندوق اضطراری برای کوچک و یا اخبار محلی کسب و کار است که در حال مبارزه در حالی که تلاش برای خدمت به جوامع با گزارش در Covid-19 وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im