CDC در نظر شل شدن دستورالعمل برای برخی از در معرض ویروس

واشنگتن — مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است و با توجه به تغییر دستورالعمل آن برای خود انزوا به آن را آسان تر برای کسانی که شده اند در معرض کسی که با کروناویروس به بازگشت به کار اگر آنها بدون علائم است.

بهداشت عمومی آژانس در رابطه با کاخ سفید coronavirus نیروی کار است و با توجه به اعلام به محض شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت.

دریافت آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و آن اثر موج دار شدن در شیکاگو و ایلینوی در ما زنده وبلاگ.

در زیر پیشنهاد هدایت افرادی که در معرض کسی آلوده اجازه داده می شود در کار اگر آنها هیچ علائم تست متوسط دو بار در روز و پوشیدن یک ماسک صورت گفت: یک فرد آشنا با این پیشنهاد در دست بررسی است. فرد مجاز به عموم بحث در مورد پیش نویس به دلیل آن را به حال نشده نهایی و توصیف این پیشنهاد را به شرط ناشناس ماندن.

سیاست جدید است که با هدف به ویژه کارگران در بخش مشاغل. اما آن را نیز می آید به عنوان برگ برنده دولت چشم دوخته اند و آنچه در آن خواستار یک “ثبات” در میزان عفونت و به نظر می رسد به سمت عقب برخی از محدودیت های اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و راه اندازی مجدد متوقف اقتصاد است.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص گفت که حتی به عنوان نرخ مرگ و میر افزایش, دولت کار کرده است در نظر دارد در نهایت به بازگشایی این کشور در میان “برق امید” که اجتماعی فاصله در حال کار برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

“اگر در واقع ما با موفقیت آن را حس می کند به حداقل طرح چه هنگام ورود دوباره به حالت عادی خواهد بود,” او گفت: Fox News Channel.

“این بدان معنی نیست که ما در حال رفتن به آن را انجام دهد در حال حاضر,” او اضافه شده است. “اما این به آن معنی است که ما نیاز به آماده به سهولت به آن است. و وجود دارد بسیاری از فعالیت های در جریان است.”

دکتر دبورا Birx یک رهبر در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار به نام آینده CDC هدایت “یک قطعه بسیار مهم.”

“به نظر می رسد در درجه قرار گرفتن در معرض و واقعا آن را روشن است که قرار گرفتن در معرض رخ می دهد در عرض 6 پا برای بیش از 15 دقیقه تا واقعا درک که در آن شما باید در عرض 6 پا از مردم در حال حاضر” Birx گفت: CBS در روز چهارشنبه.

پیشنهاد هدایت را دنبال توصیه های ساخته شده توسط CDC که کاسته self-جداسازی مورد نیاز برای خط مقدم پزشکی کارگران بودند که در معرض ویروس. تحت CDC راهنمایی, پزشکی, کارگران که در معرض ویروس بدون تجهیزات حفاظتی که هیچ علائم می تواند بازگشت به کار با ماسک و متوسط چک پس از 14 روز.

پنس روز سه شنبه گفت که کاخ سفید است که با تمرکز بر “نقطه نیاز” برای وضعیت فعلی بلکه عامل در مسیر دیگری را در نظر بگیرید در آینده توصیه های عمومی است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. در ایالات متحده وجود داشته است در مورد 400,000 موارد و در مورد 13,000 مرگ و میر.

در شکل دادن به توصیه های دولت به نظر می رسد به تلاش برای تعادل سیاسی نگرانی در مورد تمایل به حفظ حد عادی که ممکن است با بهداشت عمومی نگرانی هایی است که برخی از عفونت در حال گسترش توسط افرادی که به نظر می رسد سالم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im