CDC توصیه می کند coronavirus آلوده مادرم بود به طور موقت جدا از نوزادان

زنان باردار که دچار عفونت با کروناویروس جدید و یا در معرض این بیماری باعث می شود چهره بیشتر خبر ناراحت کننده: ممکن است جدایی از نوزاد تا یک هفته یا بیشتر.

این توصیه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها و کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان برای جلوگیری از پتانسیل گسترش ویروس از مادر به کودک است.

دستورالعمل جدید دولت “امکانات باید در نظر به طور موقت جدا مادر که تایید کرده COVID-19 یا یک PUI (فرد تحت بررسی) از نوزاد تا زمانی که مادر انتقال مبتنی بر اقدامات احتیاطی قطع شود.” جدایی ارشاد متفاوت از 72 ساعت تا هفت روز و در برخی موارد تا 14 روز بسته به زمان پس از علائم و بهبود.

معلوم نیست اگر زنان باردار بیشتر احتمال دارد به بیمار از ویروس و یا اگر هر گونه خطر نوزادان صورت اگر مادر خود را دارد COVID-19.

CDC توصیه یادداشت سلامت خطرات و مزایای جدایی باید مورد بحث با مادر و او باید درگیر در تصمیم گیری است.

بیمارستان ها از جمله بیمارستان عمومی ماساچوست و دانشگاه جانز هاپکینز به دنبال دستورالعمل.

“انتقال COVID-19 از مادر به نوزاد پس از تولد عفونی از طریق قطرات تنفسی است که یک نگرانی” جرم عمومی گفت: در وب سایت خود را. “برای کاهش خطر این انتقال به طور موقت جدا کردن یک مادر که مشکوک یا تایید COVID-19 از نوزاد ممکن است توصیه می شود توسط تیم مراقبت های بهداشتی.”

تغذیه با شیر مادر طرفداران و مادرهای دیگر اما نگران قطع پیوند بین مادر و نوزاد باید نگران عواقب.

جسیکا پاول, 34, آماده به استقبال نوزاد دختر در اوت اما مطمئن نیست اگر او می خواهد برای رفتن به بیمارستان برای یک سنتی تولد در میان همه گیر. او با توجه به زایمان در خانه یا مرکز زایمان برای فرزند چهارم.

مهد کودک اصل از Haymarket ویرجینیا می گوید او نمی تواند تصور کنید که جدا از نوزاد.

“این امر می تواند دلخراش,” او گفت:. “شما در حال ایجاد برنامه خود را در آن زن و شوهر اول از هفته و پیوند با نوزاد است. بنابراین من نمی توانم تصور کنید که جنبه بودن دور گرفته شده است.”

در حالی که coronavirus شناخته شده است منتقل می شود و در شیر آن را از فرد به فرد از طریق قطرات تنفسی.

“آن پایین می آید به ارزیابی خطر در مقابل مزایای گفت:” دکتر جین شفیلد استاد دانشگاه و مدیر گروه زنان و Maternal-Fetal پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز. “در حال حاضر ما پایین آمده اند می گویند که خطر از پوست به پوست تغذیه با شیر مادر COVID مثبت بچه به اندازه کافی بالا است.”

شفیلد تشویق مادران شیرده با COVID-19 به استفاده از یک تعیین شده پمپ و سالم اعضای خانواده تغذیه نوزاد.

عدم پوستی تماس با نگرانی ربکا H. McCormick. رئیس جمهور La Leche League, ایالات متحده آمریکا یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران تغذیه با شیر مادر گفت: جدایی در هنگام تولد می تواند اثرات طولانی مدت در نوزاد و مادر است.

پژوهش در NICU نوزادان نشان می دهد در اوایل جدایی می تواند باعث اختلال استرس پس از سانحه در نوزاد, او گفت:.

“حضور پرستاری از پدر و مادر فقط به عنوان مهم به عنوان شیر” McCormick گفت. “هنگامی که یک کودک است که قادر به متصل به یک مراقب آنها سلامت روان و بهداشت روانی در دراز مدت.”

مک کورمیک همچنین گفت: زنان کمتر احتمال دارد به شیر و یا تنها بخشی از شیر در دراز مدت مگر اینکه آنها این کار را در ساعت و روز پس از تولد. این مدت طولانی است که در ارتباط با کاهش نرخ از بیماری ها مانند سرطان پستان و تخمدان سرطان و دیابت نوع 2, او گفت:.

تغذیه با شیر مادر در حال حاضر سخت تر است در جریان آب و هوا به عنوان شیردهی مشاوران به خانه فرستاده McCormick اضافه شده است. بسیاری از بیمارستان ها تنها اجازه می دهد پدران یا دیگران قابل توجه در تحویل اتاق در بدو تولد.

“بسیاری از (زنان باردار) در حال پاچه,” او گفت:.

در جان هاپکینز شفیلد گفت: تصمیم نهایی است تا به مادر است. اگر بخواهد او را به نگه داشتن نوزاد خود را با شیر پوست به پوست و مراقبت های بهداشتی و کارگران سعی خواهد کرد او آماده ارائه یک ماسک و آموزش در مورد شستن دست.

اگر یک COVID-19 مثبت مادر تصمیم به جدا شدن از نوزاد در بیمارستان, Sheffield بر اهمیت ادامه داد: فاصله در خانه.

مادر باید از ماسک و حداقل شش فوت دور از کودک تا زمانی که او بهبود محافظه کارانه حدود 14 روز است. شفیلد نیز توصیه می شود سالم عضو خانواده بود در دست به ارائه یک تجربه و چسب برای کودک است.

“هر آنچه که ما می توانید انجام دهید به مادر و نوزاد با هم دوباره ما را انجام خواهد داد. اما ما باید آن را در یک محیط امن چرا که ما باید برای محافظت از نوزاد,” او گفت:.

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im