نیویورک — لیدی گاگا خواست مردم هوازدگی coronavirus همه گیر برای پیدا کردن یک راه برای لبخند طریق درد, در حالی که Stevie Wonder تشویق بینندگان به تکیه بر روی یک دیگر به عنوان ستاره لگد شنبه all-star رویداد با هدف مبارزه با کروناویروس و تجلیل از بهورزان در خط مقدم.

دو ساعت تلویزیون ویژه “یک جهان: با هم در خانه” سرپرستی دل شکسته بود و قسمت دوم از هشت ساعت رویداد حمایت سازمان بهداشت جهانی در کنار حمایت سازمان شهروند جهانی.

“من خیلی در مورد پزشکی کارگران که در حال قرار دادن زندگی خود را در خطر ابتلا به ما گفت:” دل شکسته که انجام Nat King Cole نسخه از آهنگ “لبخند.”

تعجب می کنم که انجام شده “به من تکیه کن” توسط Bill Withers — که درگذشت در تاریخ 30 مارس — در حالی که بازی پیانو. او گفت: بینندگان: “در طول سختی مانند این که ما باید به تکیه بر روی هر یک از دیگر کمک کند.”

Paul McCartney سنگ بیتلز “بانوی مدونا” و صحبت در مورد کار مادرش را به عنوان یک پرستار در حالی که عکس هایی از کارکنان مراقبت های بهداشتی نشان داده شده بر روی صفحه نمایش.

“یک جهان: با هم در خانه” پخش به طور همزمان در ABC, NBC, CBS, iHeartMedia, و بل, شبکه های رسانه است که توسط Stephen Colbert, جیمی فالون و جیمی کیمل. آن را برجسته ستاره ظاهر صمیمی تنظیمات مخابره عملا به جهان است.

میشل گفت: به بینندگان “را از کیف پول خود را قرار داده و آنها را دور.” کیمل اضافه شده است که بیش از 50 میلیون دلار در حال حاضر مطرح شده است برای کمک به کسانی که در طول دنیوی بحران است.

پیش از آن در روز شش ساعت در جریان رویداد های Andra روز, Niall Horan, همراهی Kesha, Matthew McConaughey, جک, سیاه, هایدی کلوم و جیسون سیگل پخش در سیستم عامل های دیجیتال به عنوان بخشی از “یک جهان: با هم در خانه” رویداد.

“این Kesha از قرنطینه بعد 500. من از دست من طرفداران بسیار” Kesha گفت: نشستن در شومینه به عنوان گربه ساخته شده سر و صدا در پس زمینه. “من می دانم که بسیاری از مردم کار و خواب نیست و به خطر انداختن خیلی به کمک این رقم را برای همه و من فقط فکر می کنم آسیب پذیری ما همه به عنوان انسان در حال حاضر است که واقعا نشان دادن واقعا زیبا کنار به بشریت است.”

پس از تشکر از کسانی که مشغول به کار در خط مقدم او گفت: “من قصد دارم به انجام اصلی ترین چیزی که من می دانم که چگونه به انجام این کار است که بازی برخی از موسیقی و امیدوارم این فقط روشن روز خود را, شاید فقط یک کمی. که هدف من است.”

این رویداد را نیز شامل عملکرد و ظاهر توسط سنگ نورد تیلور سویفت, اپرا وینفری, Billie Eilish جنیفر لوپز, دیوید و ویکتوریا بکهام, Alicia Keys, Ellen DeGeneres, Pharrell Williams, Eddie Vedder, کری, واشنگتن, Celine Dion, Lizzo, J Balvin و Andrea Bocelli.

پیانیست مشهور جهان Lang Lang, کشور, خواننده Maren موریس سنگ مجری Hozier, انگلیسی, ستاره ریتا اورا و اماراتی خواننده حسین آل Jassmi نیز انجام می شود در اوایل ویژه که شامل ویدئوها با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم مبارزه با گسترش coronavirus. همچنین پخش یک بسته از افراد در ازدواج — برخی در مقابل خانه های خود را با دیگران در داخل — در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de