سه سال بلا متعلق به یک خانواده در Chillwack است No. 1 چوپان آلمانی در کانادا. او خواهد شد به رقابت در معتبر Westminster dog show در روز شنبه.

هفت ساله پارکر duin را از دست, از چیللیوکک کمک می کند تا قطار بلا سه ساله چوپان آلمانی عازم نیویورک در این آخر هفته به رقابت در معتبر Westminster dog show. [PNG Merlin بایگانی] جودی duin را از دست / PNG

چیللیوکک قهرمان بلا سه ساله آلمانی چوپان سگ نشان می دهد و از رفتن به نیویورک این آخر هفته برای معتبر Westminster Kennel Club Dog Show.

بلا هیچ غریبه ای به محل موردتوجه وتماشای عموم و با توجه به یکی از صاحبان جودی duin را از دست او عاشق هر دقیقه از آن را.

“ما می دانستیم که خیلی زود است که او یک سگ منحصر به فرد” گفت: duin را از دست زندگی می کند که در چیللیوکک شده است و نشان دادن سگ حدود 10 سال است.

“او مانند یک منحصر به فرد نگرش و خلق و خوی و روشن بود که او را دوست دارد حلقه و انجام کار.”

بلا نیز متعلق به duin را از دست هفت ساله به دختر, پارکر است که کمک به آموزش سگ پس از او چهار سال و سگ را کنترل کورتنی قلمدان.

قلمدان خواهد شد نشان بلا در نیویورک در روز شنبه و اگر چه پارکر و مادر خود را نمی خواهد وجود داشته باشد چرا که از دیگر تعهدات آنها را تشویق به در خانه.


حرفه ای سگ هندلر کورتنی قلمدان (چپ) از چیللیوکک با بلا سه ساله چوپان آلمانی به رهبری معتبر Westminster dog show در نیویورک در این آخر هفته و هفت ساله پارکر duin را از دست (سمت راست.)

جودی Duin را از دست / PNG

در سال گذشته بلا بود شماره 1 چوپان آلمانی در کانادا و شماره 6 نشان می دهد سگ در کانادا. از 2,630 نوشته در وست مینستر نشان می دهد در این سال تنها 63 سگ از کانادا و تنها یکی از سرزمین اصلی پایین تر.

او مادر شنی Anderson, زندگی در لنگلی شده است و یک مادر از بالا چوپان آلمانی برای سه دهه است.

“او است که قلب به آن را انجام دهد. او فقط یکی از کسانی که یک بار در طول عمر سگ” گفت: duin را از دست.

پارکر نیز علاقه زیادی در یک شغلی ممکن است به عنوان یک کنترل کننده سگ. در چنین سن او در حال حاضر رقابت در بهترین نژاد در یک رقابت در ایالات متحده جایی که او برنده بیش از حرفه ای گرداننده بهترین برندگان. او شروع به نشان دادن سگ به عنوان یک چيز كوچك و جزئي هندلر در سن چهار.

“ما یک تیم بزرگ. بلا و کورتنی واقعا در همگام سازی … هنگامی که شما آنها را تماشا و آن را فقط غیر قابل انکار چقدر بلا را دوست دارد کار” گفت: duin را از دست.

او گفت: گاهی اوقات افراد دچار سوء تفاهم سگ را نشان می دهد اما او می خواهد همه بدانند که آنها فقط به طور منظم خانواده است که دوست دارد سگ چوپان آلمانی و می گوید این شده است یک فرصت عالی برای پارکر که عاشق کار کردن با سگ و اسب.

“نشان دادن سگ می تواند مقدار زیادی از کار, اما برای دیدن, دختر, در, هفت, رفتن به این, نشان می دهد, ملاقات با برخی از فوق العاده ویژه, مردم, این چیزی است که ما را نگه می دارد به آینده” گفت: duin را از دست.

“او به اراده و میل است که من حتی نمی بینید در بسیاری از بزرگسالان است. او دوست دارد در کانون توجه و آن را تقویت اعتماد به نفس و احساس مسئولیت است.”

قلمدان زندگی و کار در چیللیوکک و عمل Lil Snippers نظافت سگ چیللیوکک. این اولین بار است او را از حضور در این نمایش با یک چوپان آلمانی.

این Westminster Kennel Club Dog Show همه نژاد ساختار نشان می دهد که برگزار شده است در شهر نیویورک هر سال از سال 1877.

ticrawford@postmedia.com


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im